Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fujfui, Módosítva: 2012. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Színvédelem és egészéges külsőt nyújtó ragyogás a festett vagy melírozott haj számára.

Banszky

2017. március 12.

Azt ugyan nem tudom,hogy mennyire lesz tartósabb tőle a festett hajszínem de imádom az illatát,a krémességét és a tisztító erejét ahogyan az összes többi Pantene terméknél. Finom puha lesz tőle a hajam. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

nandy.25

2016. május 18.

Festett - szőkített- hajam van de ennek ellenére eddig csak a márkacsalád Intensive Repair balzsamját használtam, amivel nagyon meg voltam elégedve. Egy leárazás alkalmával vettem ezt a színvédő balzsamot, mert az előbbi nem volt készleten már. Az illatuk szerintem ugyanaz, de az állagán meglepődtem hogy ez "sokkal" hígabb, ez furi volt elsőre. Puhít, és könnyebben kifésülhető a hajam tőle. 2db 400 ml flakonom van belőle, úgyhogy egy darabig elég lesz; ha tapasztalok valami kirívót, update-lek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

liv17

2015. június 15.

A Pantene még mindig az egyik legjobb. Szépen puhít, selymesít ez a balzsam, de nem zsírosít. Az illata enyhe nem túl erős mint sok balzsamé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Dancy08

2014. október 2.

Mindig is imádtam a panten balzsamokat ez sem kivétel. Régen használtam ilyen balzsamot de megtaláltam ezt akciósan és velem jött haza. Ugyanazt a hatást hozta mint régen nekem ilyen szalon termék illatban is hatásra is. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

csildiko60

Korcsoport: >54
2014. július 10.

Vékony szálú, festett szőke hajam kezelhetetlen tőle annyira puhítja. Nincs semmi tartása és még jobban göndörödik, kócosodik is mivel szét áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 10.

Rainbow7

2014. június 9.

Nem festem a hajam, de ennek ellenere nagyon bejott. Az eddigi legjobb balzsamom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 9.

yasmine1122

2014. április 7.

Nagyon jó balzsam, puha és könnyen kezelhető tőle a hajam. Nem bántam meg, hogy őt választottam és azt hiszem marad is egy jó darabig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

paranoidcat

2014. március 1.

Gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, ezért nem őt használom állandóan, de mindig visszatérek hozzá: annyira könnyű kifésülni utána a hajamat, puha lesz, könnyen kezelhető... Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 1.

dorciiii

2014. január 6.

garnier balzsamok után kicsit félve kezdtem hsználni.Minde félelmem hiábavaló volt: feketére festett amúgy száraz hajam nagyon szép selymes, puha és fényes tőle :) 5/5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

dorigavran

2013. december 19.

Én is a samponjával használom, tartósabb lesz a színe a hajamnak, fényesebb és puhább. Nagyon jó illata van, az egyetlen rossz tulajdonsága, hogy nekem nem elég sűrű az állaga, elég folyós. Ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2