Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 17.

Kategória:   Samponok

Egészséges külsőt és volument biztosít a vékonyszálú haj számára.

Kiszerelés: 250 ml

walaky77

2017. augusztus 21.

Eleinte nagyon imádtam, minden hajmosásnál használtam, tényleg adott a hajamnak tartást, azonban pár hónap után elégge hozzászokott a hajam és elkezdte zsírosítani már a második napon hajmosás után.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jelizz

2015. október 11.

Énis ilyet vettem, de Az extra volumen, de ugyan az a tipus.
Nagyon jó az illata, puha lesz tőle a hajam, és nem lapít!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Énis ilyet vettem, de Az extra volumen, de ugyan az a tipus.
Nagyon jó az illata, puha lesz tőle a hajam, és nem lapít!!

Vika

2015. augusztus 25.

Elhasználtam belőle egy flakonnal és azt kell mondanom, hogy nagyoooooon jó sampon!!! Vékony szálú a hajam és gyoesan lelapul, zsírosodig, de ezzel a samponnal kitolódik a hajmosás 1 nappal, ráadásul láthatóan dúsítja a hajamat is. A drogériás samponok közül szerintem ez mindent visz :) 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

kalmaniki

2015. május 17.

Kedvenc samponom! imádom az illatát, sokáig friss és dús marad tőle a hajam, jól habzik. Ezzel elég heti egyszer hajat mosnom, a 2 helyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Ngawang

2015. március 4.

Nagyon jó sampon, sajnos már megint egy újabb verzió kapható, ami nem biztos, hogy ugyanilyen jó. (A Full and Thick egyáltalán nem vált be pl.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 4.

Barbi123

2014. október 14.

Nagyon jó sampon!Kevésbé zsírosodik tőle a hajam mint más samponoktól.Dúsítást nem vettem észre, de ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 14.

Ms.Cat

2014. augusztus 15.

Ezt a sampont a barátomhoz vettem meg még régen. A flakon legvégénél járok és az a véleményem, hogy egész jó kis termék. Tényleg puhítja a hajat, tisztít is, mint azt egy sampontól el is vár egy ember (bár az én hajam inkább száraz, mint zsíros) . Én látok egy kis dúsítást az én vékonyszálú hajamon. Egy ideje nem látom a polcokon, vagy lehet, hogy csak én keresem rossz helyen. Lényeg ami lényeg, hogy jó termék, de volt már ennél jobb samponom is, 4 csillag. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Виктория

2014. június 12.

Juuuj, ez nagyon jó :)
Tovább maradtunk vendégeskedni a párom egy barátjánál, mint terveztük, így kellett egy sampon (nem szeretek kölcsön kérni). A helyi hipermarketben nem volt túl bő a választék (rajtam nem segít- ha valamiből kettő van, már nem tudok dönteni), de ígyis fél órát álltam a polc előtt, mindet gondosan elolvasva, megszagolva. Végül ezt hoztam, mert 2in1 (juhé, nem kell balzsamra költeni), és cuki a neve (Volume Pur).
Már öblítésnél éreztem, hogy nagyon puha a hajam, az illata is tetszett. Dúsítást nem vettem észre, de nem is vártam.Abszolút bejövős. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Juuuj, ez nagyon jó :)

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.