Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hajnacinci

2020. július 30.

Második üveggel használom és az egyik legjobb alapozó amit valaha próbáltam! Szépen fed, építhető, kiadós mennyiség, nagy színválaszték, tényleg csak jót lehet róla mondani. Ha mondjuk csak egy könnyű, hétvégi rohangálós sminket szeretnék , akkor krémbe keverve viszem föl+ spirál, bronzosító, stb...és nekem úgy is klassz de bármilyen termékkel alatta-fölötte-vele jól működik együtt. Profi alapozó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Bundesfrau

2020. július 14.

Sminkesként a felszerelésem alfája és omegája, nem véletlenül: ez az az alapozó, amely bőrtípusra, bőrállapotra és korra való tekintet nélkül minden arcon tökéletesen mutat. Sokak számára erős a fedése, szerintem kis mértékben alkalmazva nem olyan brutális, volt is rá példa, hogy a vendégem kifejezetten kérte, hogy minimálisan alapozzam csak le az arcát és ezt használva is megállapította, hogy tényleg olyan, mintha semmit nem érzékelne.
Nagyon tartós, nekem primer nélkül a legjobb. Összhatása annyira szép, hogy fotózásokra az egyik elsőszámú terméknek számít. Gyakorlatilag alig kell utómunka az arcbőrre, ha ezt viseli az adott modell. Érzésre számomra természetes, az erősen vízhiányos bőrömet nem szárítja. Személy szerint az illatát is nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom.

Update 2020:

Bár a vendégeim 99%-án tökéletesen működik, nekem a rosaceás, korpás szeborreás, következésképpen vízhiányos bőrömön nem működik sajnos. Nagyon hamar transzferál, 2-3 óra alatt cakey lesz az összhatás, fénylik és könnyen megmozdul, elmozdul, lemászik a bőrömről. Emiatt nem vonok le egy csillagot, mert más arcokon tényleg szinte tökéletes, azonban ilyen paraméterekkel rendelkező bőrrel mást választanék.
Akinek az enyémmel megegyező bőrtípusa van, annak keverve ajánlom más alapozóval, úgy nekem is működik, ezért sem vonok le csillagot. Jól keverhető, tapasztalataim szerint szerencsére drogériás alapozókkal is jól működik együtt.
(Az én igen összetett bőrtípusomra a KVD Vegan Beauty (lánykori nevén Kat von D) Lock it Tattoo alapozója vált be a legjobban, de azt is keverem egy könnyedebb textúrájú alapozóval.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Update 2020:

allitse19

2020. május 12.

Hétköznapi használatra nagyon sok. Vízálló formulája végett a száraz,vízhiányos/zsírhiányos bőrt megviseli,még úgy is, ha aláhidratálnak. Viszont fotózásokra, alkalmakra tökéletes, magas fedést biztosít. Ritkán passzol pont a szín, így keverni szoktam, magamra általában fehér alapozóval, így kiüti a sárga pigmenteket és oxidáció során nem üt el a fehérkés bőrszínemtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

szilvike13

2020. március 17.

Update: Vettem egy Estee Lauder Double Wear-t helyette és azt kell, hogy mondjam a Paris Berlin sokkal jobb! A DW 6 órát sem bírt ki az arcomon! A PB ezzel szemben reggeltől estig meg sem modul! Megszerettem! :) Úgyhogy mégiscsak megadom az 5 csillagot :)

Én sajnos nem vagyok elájulva tőle!
Lehet csak én fogtam ki ilyen büdöset, de egész nap ezt a szagot érzem :( Plusz nagyon fullad alatta a bőröm, alig várom, hogy lemossam :(
A fedése szuper, de én biztos nem fogom újra venni, ha egyszer az életben elfogy..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Én sajnos nem vagyok elájulva tőle!

beszti

2019. november 30.

Ez az egyik kedvenc alapozóm. Sminkes ajánlotta, azt mondta könnyen eldolgozható, építhető és nem fogja leszárítani a bőröm a helyéről. Mindenben igaza lett :) Hétköznapokon ritkán használom, ha mégis, akkor csak keveset viszek fel belőle, így nem érzem soknak a fedését, de ha magamat sminkelem bármilyen alkalomra szinte mindig ezt veszem le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

fanni12345

2019. augusztus 19.

Alkalmi sminkekhez tökéletes, viszont a hétköznapi sminkhez szerintem kicsit extrém a fedése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

petoandika

2019. július 1.

Tökéletesen építhető alapozó. Ha keveset teszek fel, enyhe, ha pedig kicsit többet, erős fedést érhetek el. Szerintem érdemes jól aláhidratálni és akkor nem szárítja a vízhiányos bőrt sem. (Ha nagyon száraz valakinek a bőre, szerintem nem ez lesz rá a megfelelő termék.)

Megfelelően pigmentált, az erősebb bőrhibákat viszont korrektorral szükséges javítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

bokri28

2019. június 30.

Számomra ez AZ Alapozó. A légvilágosabb, 0 árnyalatot használom, szuper a fedése, jól építhető, nem nehéz a bőrön és megfelelően tartós. Időről időre kipróbálok mást is, de nem találtam ennél jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Anne74

2019. június 15.

Igazán minőségi alapozó.
Csodás fedés és finom összhatás.
Ár /érték arányban is megfelelő. Nem olcsó de teszi a dolgát.
Biztos,hogy újra veszem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.

Igazán minőségi alapozó.
Csodás fedés és finom összhatás.
Ár /érték arányban is megfelelő. Nem olcsó de teszi a dolgát.
Biztos,hogy újra veszem... :)

ilki

2019. június 15.

Ar érték arányban a legjobb, hatalmas a fedő képessége, sminkes és kozmetikuskent évekig használtam a vendegeim sminkelesenel, viszont mindennapi használatra nem ajánlom, mert tényleg nagyon sűrű nagy fedésű és a pórusokat teljesen eltomiti, nem lélegzik az arc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate