Best of Beauty 2019

Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

petoandika

2019. július 1.

Tökéletesen építhető alapozó. Ha keveset teszek fel, enyhe, ha pedig kicsit többet, erős fedést érhetek el. Szerintem érdemes jól aláhidratálni és akkor nem szárítja a vízhiányos bőrt sem. (Ha nagyon száraz valakinek a bőre, szerintem nem ez lesz rá a megfelelő termék.)

Megfelelően pigmentált, az erősebb bőrhibákat viszont korrektorral szükséges javítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

bokri28

2019. június 30.

Számomra ez AZ Alapozó. A légvilágosabb, 0 árnyalatot használom, szuper a fedése, jól építhető, nem nehéz a bőrön és megfelelően tartós. Időről időre kipróbálok mást is, de nem találtam ennél jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Anne74

2019. június 15.

Igazán minőségi alapozó.
Csodás fedés és finom összhatás.
Ár /érték arányban is megfelelő. Nem olcsó de teszi a dolgát.
Biztos,hogy újra veszem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.

Igazán minőségi alapozó.
Csodás fedés és finom összhatás.
Ár /érték arányban is megfelelő. Nem olcsó de teszi a dolgát.
Biztos,hogy újra veszem... :)

ilki

2019. június 15.

Ar érték arányban a legjobb, hatalmas a fedő képessége, sminkes és kozmetikuskent évekig használtam a vendegeim sminkelesenel, viszont mindennapi használatra nem ajánlom, mert tényleg nagyon sűrű nagy fedésű és a pórusokat teljesen eltomiti, nem lélegzik az arc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

Bundesfrau

2019. április 1.

Sminkesként a felszerelésem alfája és omegája, nem véletlenül: ez az az alapozó, amely bőrtípusra, bőrállapotra és korra való tekintet nélkül minden arcon tökéletesen mutat. Sokak számára erős a fedése, szerintem kis mértékben alkalmazva nem olyan brutális, volt is rá példa, hogy a vendégem kifejezetten kérte, hogy minimálisan alapozzam csak le az arcát és ezt használva is megállapította, hogy tényleg olyan, mintha semmit nem érzékelne.
Nagyon tartós, nekem primer nélkül a legjobb. Összhatása annyira szép, hogy fotózásokra az egyik elsőszámú terméknek számít. Gyakorlatilag alig kell utómunka az arcbőrre, ha ezt viseli az adott modell. Érzésre számomra természetes, az erősen vízhiányos bőrömet nem szárítja. Személy szerint az illatát is nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Dianaponi

2019. február 8.

Annyira de annyira vegyes erzelmek fuznek hozza .. alkalmi sminkekhez vettem, es a kryolanban meg az elado segitseget is kertem a szinhez. Persze haza ertem jo akkor probaljuk ki a pofimon.. hat az erzese fura de kellemes es abszolut megszokhato, a fedese igazabol olyan durva hogy sokszor inkabb masik alapozot valasztottam mert nem eppen volt termeszetes kinezetem :D mint mikor a transzik alapozoznak... az oxidacio elegge elszinezi. Viszont mikor szuksegem van a csucsszuper fedesre akkor itt van a kis titkom aminek a szinen puderrel tudok javitani igy nem olyan gaz. Ha egyaltalan elfogy ujra venni nem fogom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Bivettke89

2018. december 11.

Nagyon sok alapozót használtam már de ez mindegyik felett a legjobb számomra!Nem tömíti el a borom,nincs az a lefolyó smink érzetem,nem szárít. Puderrel használva sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

zsebcuki

2018. november 16.

Próbáltam már alapozókat,magamon is és vendegeken is,messze a legjobb választás.Mint minden alapozónál fontos az arc kezelése előtte,de teljesen jól építhető az alapozó.A vendégek folyamatosan azt hangoztatják,hogy az eddig valaha legjobb érzést adó alapozó.
Az eddig próbált alapozókkal keverhető,így számomra teljes mértékben megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

bkata91

2018. november 12.

Sminkesként több alapozót használok, ez az egyik kedvencem az alkalmi-főként menyasszonyi- sminkekhez. Vízálló, tartós, szuper a fedése. Minden napi használatra nem használom és nem is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Brami

2018. október 12.

Régóta szerettem volna egy alapozót, ami tökéletes fedést biztosít. Ezt a terméket egy ismerősöm ajánlotta, hogy valóban gyönyörűen fed. Először csak egy rétegben vittem fel, meg is lepődtem, hogy nem jött a várva várt "hűha" hatás, majd amikor több rétegben vittem fel egyértelműen sokkal magasabb fedést biztosított, és nagyon szép lett az arcom tőle. Egyébként szerencsére nem kell eltüntetnem már nagyobb bőrhibákat, így pl.pattanás elfedésére stb. nem használom. Tapasztalataim szerint elengedhetetlen a megfelelő primer és fixálás (púder), mivel csak így bír ki egy egész napot. Buliban még nem használtam, erről majd később nyilatkozom, hogy olyan helyzetekben mennyire bizonyul tartósnak. :) Mindenesetre megelőlegezem az 5 csillagot, mivel abszolút nem vettem volna észre, hogy beleülne a kisebb mimikai ráncaimba, vagy szárítana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0