Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Ár: 9000 Ft , Eladó: RERER
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XII.ker., fizetés: fizetés személyes átvétel alkalmával
Paris Berlin Le Fluide Alapozó 100ml
Ár: 6700 Ft , Eladó: Panka2018
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetés banki utalással, foxpost vagy postán maradóként küldöm, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

afrocitt

2021. június 10.

Ez és a loreal true match a kedvenc alapozóm. Munkám során őket használom, attól függően, hogy természetes vagy erősebb fedésre van szükség. Tetszik, hogy tartós, vízálló, könnyű eldolgozni. Ár/érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Oila

2021. április 2.

Nagyszerű alapozó, de megvannak a trükkjei, főleg mindennapos használatkor. Egyrészt rettenetesen nehéz online kiválasztani a megfelelő színt, a képek nagyon csalókák. Az én bőröm sem nem rózsaszínes, sem nem sárgás, a legszebben a barackos világos színek állnak általában, mert a neutrálisok sokszor vagy szürkék, vagy simán sárgák. Nos, ebből kiindulva a 30-as árnyalatot választottam. Nem totális melléfogás, de éppen egy hajszálnyival sötétebb és éppen egy hajszálnyival melegebb tónusú, mint az arcbőröm. Így megrendeltem mellé az 50-es porcelán árnyalatot, és utóbbiból egy nagyon kicsit hozzákeverve megkapom a tökéletes színt. Viszont így már van 100 ml alapozóm, és mivel nagyon kevés kell belőle, nem biztos, hogy az egy év szavatossági időn belül el fogom használni. A másik trükk, hogy teljes arcápolási rutin után lehet csak használni, tehát nem lehet kihagyni egyetlen lépést sem, ami a bőrtípusunk ápolásához kell, legfőképpen nem a hidratáló szérumot/krémet előtte. Az én bőröm már öregedő, de jó állapotú, viszontvízhiányra hajlamos és nagyon tágpórusú. A harmadik trükk éppen ezért az, hogy egy szilikonos primerrel "töltsük fel" leheletvékonyan a tág pórusokat és hajszálvékony ráncocskákat, mielőtt felvinnénk ezt az alapozót, mert sokkal szebben fog mutatni. És a negyedik trükk szerintem a felvitel eszköze és módja: igaz, hogy kézzel is szépen el lehet dolgozni, de nem jó kenni, inkább beütögetni érdemes a bőrbe, és egyszerre csak pár cm2-nyi területre fókuszáljunk. Beauty blenderrel szintén nem kenve-húzva hanem a bőre nyomkodva-ütögetve egészen természetes lesz a végeredmény, de lapos fejű kabukival szintén szépen eldolgozható. Ami nekem nem vált be egyáltalán, azok a kerek fejű alapozóecsetek (buffer ecsetek), amelyekkel körkörösen kell eldolgozni az alapozót, ettől nekem foltos lett és megült a pórusok tetején. Viszont ha megvan a tökéletes árnyalat, a bőr előkészítése és a jó technika, akkor egy leheletvékonyan is szépen fedő, egészen természetes hatású és szuper tartós alapozóra tehetünk szert benne, amit napközben nem igazán kell igazgatni. A finishe önmagában nem fényes, de átfénylik pár óra után, tehát matt, de nem mattít, pont annyira lesz fényes a bőrünk a használatakor, mint amennyire nélküle lenne, és ez nekem kifejezetten tetszik.Nem ápol (ezért kell végigvinnünk a teljes rutinunkat előtte), de nem is szárít. Nem gyűlik meg a ráncocskákban és nem lesz cakey. Összességében a legláthatatlanabb jó fedésű alapozó (a fenti trükkök alkalmazásával), amit valaha használtam. Fotókon pedig maga az álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 2.

k_112

2021. március 10.

Nagy reményeket fűztem ehhez az alapozóhoz az olvasott vélemények alapján. Zsíros bőröm van, kevés bőrhibával, de ez az alapozó még a szemem alatti enyhén sötét karikák fedésére sem volt alkalmas... a bőröm egy! óra alatt átfénylett, az alapozó szabályosan elszublimált 5 óra alatt az arcomról, néhány foltban csinosan megmaradt itt-ott, képes volt olyan mértékű zsírosodást okozni hogy az elkenhetetlen szempillaspirálom is leoldotta egyenesen a szemhéjamra. Ha ruhára vagy esetleg bárhová kerül belőle egy csepp, vízzel lehetetlen lemosni, de még szappannal is küszködős, annyira tartósan megmarad a felületeken, akkor a bőrömön miért nem volt erre képes? :( Gyorsan vissza is tértem a jól bevált double wear-hez... hatalmas csalódás, az eddigi legrosszabb alapozó amivel dolgom volt (pedig már kipróbáltam szó szerint mindent a drogériásaktól kezdve a drágább high-end darabokig...).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

DianaR

2021. január 20.

Alkalmi sminkekhez vettem, ahol gondoltam fontosabb a szebb és tartósabb smink készítése. Számomra nem jött be, nagyon maszkhatású lett pár óra múlva és átfénylett a bőröm. Majd egy hónap múlva sminkesnél jártam, ahol szintén ezt tapasztaltam, megkérdeztem mivel dolgozott. (ott nem is figyeltem nála) Ő is ezt a terméket használta, és mindketten aládolgoztunk természetesen. Sajnálom, mert úgy éreztem nagy barátság kezdete lesz a miénk. Egy Pupa-s termék fele ennyiért számomra többet adott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Hajnacinci

2020. július 30.

Második üveggel használom és az egyik legjobb alapozó amit valaha próbáltam! Szépen fed, építhető, kiadós mennyiség, nagy színválaszték, tényleg csak jót lehet róla mondani. Ha mondjuk csak egy könnyű, hétvégi rohangálós sminket szeretnék , akkor krémbe keverve viszem föl+ spirál, bronzosító, stb...és nekem úgy is klassz de bármilyen termékkel alatta-fölötte-vele jól működik együtt. Profi alapozó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Bundesfrau

2020. július 14.

Sminkesként a felszerelésem alfája és omegája, nem véletlenül: ez az az alapozó, amely bőrtípusra, bőrállapotra és korra való tekintet nélkül minden arcon tökéletesen mutat. Sokak számára erős a fedése, szerintem kis mértékben alkalmazva nem olyan brutális, volt is rá példa, hogy a vendégem kifejezetten kérte, hogy minimálisan alapozzam csak le az arcát és ezt használva is megállapította, hogy tényleg olyan, mintha semmit nem érzékelne.
Nagyon tartós, nekem primer nélkül a legjobb. Összhatása annyira szép, hogy fotózásokra az egyik elsőszámú terméknek számít. Gyakorlatilag alig kell utómunka az arcbőrre, ha ezt viseli az adott modell. Érzésre számomra természetes, az erősen vízhiányos bőrömet nem szárítja. Személy szerint az illatát is nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom.

Update 2020:

Bár a vendégeim 99%-án tökéletesen működik, nekem a rosaceás, korpás szeborreás, következésképpen vízhiányos bőrömön nem működik sajnos. Nagyon hamar transzferál, 2-3 óra alatt cakey lesz az összhatás, fénylik és könnyen megmozdul, elmozdul, lemászik a bőrömről. Emiatt nem vonok le egy csillagot, mert más arcokon tényleg szinte tökéletes, azonban ilyen paraméterekkel rendelkező bőrrel mást választanék.
Akinek az enyémmel megegyező bőrtípusa van, annak keverve ajánlom más alapozóval, úgy nekem is működik, ezért sem vonok le csillagot. Jól keverhető, tapasztalataim szerint szerencsére drogériás alapozókkal is jól működik együtt.
(Az én igen összetett bőrtípusomra a KVD Vegan Beauty (lánykori nevén Kat von D) Lock it Tattoo alapozója vált be a legjobban, de azt is keverem egy könnyedebb textúrájú alapozóval.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Update 2020:

allitse19

2020. május 12.

Hétköznapi használatra nagyon sok. Vízálló formulája végett a száraz,vízhiányos/zsírhiányos bőrt megviseli,még úgy is, ha aláhidratálnak. Viszont fotózásokra, alkalmakra tökéletes, magas fedést biztosít. Ritkán passzol pont a szín, így keverni szoktam, magamra általában fehér alapozóval, így kiüti a sárga pigmenteket és oxidáció során nem üt el a fehérkés bőrszínemtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

szilvike13

2020. március 17.

Update: Vettem egy Estee Lauder Double Wear-t helyette és azt kell, hogy mondjam a Paris Berlin sokkal jobb! A DW 6 órát sem bírt ki az arcomon! A PB ezzel szemben reggeltől estig meg sem modul! Megszerettem! :) Úgyhogy mégiscsak megadom az 5 csillagot :)

Én sajnos nem vagyok elájulva tőle!
Lehet csak én fogtam ki ilyen büdöset, de egész nap ezt a szagot érzem :( Plusz nagyon fullad alatta a bőröm, alig várom, hogy lemossam :(
A fedése szuper, de én biztos nem fogom újra venni, ha egyszer az életben elfogy..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Én sajnos nem vagyok elájulva tőle!

beszti

2019. november 30.

Ez az egyik kedvenc alapozóm. Sminkes ajánlotta, azt mondta könnyen eldolgozható, építhető és nem fogja leszárítani a bőröm a helyéről. Mindenben igaza lett :) Hétköznapokon ritkán használom, ha mégis, akkor csak keveset viszek fel belőle, így nem érzem soknak a fedését, de ha magamat sminkelem bármilyen alkalomra szinte mindig ezt veszem le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

fanni12345

2019. augusztus 19.

Alkalmi sminkekhez tökéletes, viszont a hétköznapi sminkhez szerintem kicsit extrém a fedése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate