Paul Mitchell

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A sima egyenes haj, már nemcsak álom. Minden hajtípusra, amely nehezen kezelhető, vagy "össze-vissza áll". A Super Skinny különleges összetevői révén mélyen hat a hajszálak belsejében is, így hosszantartó, sima, egyenes frizurát eredményez, plusz még a szárítási időt is lerövidíti.

Lauu

2015. december 31.

Azt hittem ez valami Húú meg Hááá lesz, de csak HúHa lett. Nagyon szerettem volna, ha jóban vagyunk. Az igaz, hogy a hajam puhább és könnyebben kezelhető volt tőle, de brutálisan zsírosított és korpás is lettem. Próbáltam kicsit felhígítani, hogy ne legyen ennyire tömény, de úgy sem volt az igazi. Ennyi pénzért, ebben a kategóriában vannak sokkal jobb termékek is. Végül rátukmáltam a pasimra, de Ő sem szerette, szerencsére elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Algae Extract, Propylene Glycol, Glycerin

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.