Paula's Choice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2014. január 13.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Fényvédők: Titanium Dioxide 8.24%-8.94 % árnyalattól függően, Octinoxate 4.55%.

Ultra könnyű alapozó, amely kis és közepes fedést biztosít, hosszantartó selymes, matt felülettel.

Négy gyönyörű, semleges árnyalat, széles spektrumú UVA és UVB fényszűrő. Illatanyag mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Amea

2016. március 23.

Azt hiszem, most jutottam el oda, hogy a PC-nek vannak jó kencéi, de a dekorkozmetikumot nem tőle fogom beszerezni. Akkor próbáltam a mintákat, mikor nagyon rendben volt az arcom. Persze mikor kell az alapozó...? Igen, most, mikor valami kicsapta a bőrömet és pont lenne mit takargatni.
Na, ez erre pont nem jó.
Kiemeli a száraz részeket, nem fedi el a pírt sem. Ad ugyan valami egységesebb árnyalatot, de ezt kb egy olcsó bb krém is tudja, sőt.
Szóval bocs Paula, nem akarom elvitatni a koronát, amit a Resist családdal kivívtál, de ezt így soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Na, ez erre pont nem jó.

Pandácska

2014. április 20.

Az állaga folyékony, szépen el lehet dolgozni. Fedését gyengének írnám, ez pont elég azoknak, akiknek nincs nagyobb bőrhibájuk, de építhető is. A gyengébb fedést jobban kedvelem, így nekem ez tetszik benne, a bőrömet nem irritálta, kellemes, könnyed viselet. Az árnyalatok valóban világosak. A száraz részeket egyáltalán nem emelte ki, mondjuk előtte a szérum+hidratáló már megtette a hatását. Átfényesedésben átlagosnak mondanám, pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Lino

2013. október 3.

Állaga folyékony, szépen terül. Finishe matt, fedése gyenge közepes. A legvilágosabb árnyalat 100%-ig megegyezik a bőrömmel. Ez az első alapozóm ami teljes mértékben azonos a bőrszínemmel, el sem hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Yndre

2013. február 4.

Most ünneprontó leszek... ez az alapozó valami katasztrófa. Szerintem ennyire gyengén fedő alapozót még soha életemben nem használtam. Akármelyik BB krém vagy színezett hidratáló is erőteljesebb fedést biztosít. Még azt sem mondanám, hogy nagyjából egységesebb kinézetű tőle az arcbőröm, legkisebb kipirosodásokkal vagy bőrhibákkal sem birkózik meg. A legvilágosabb színből rendeltem mintát (Best Bisque) ami konkrétan hullafehér. (bár ezt az én rovásomra írom, hogy ezt választottam...) Zsíros, de csakis zsíros bőrre jó, mert a szárazabb részeket durván kiemeli, bár viszonylag mattít és nincs maszkhatása. (miért is lenne ha nem is fed..?!)
Nem emlékszem, hogy itt a KM-án adtam volna 1 pontot alapozóra, de ez sajnos számomra nem ér többet.
Olyan lányoknak ajánlom akik zsíros bőrűek, de ennek ellenére nincs semmilyen bőrhibájuk... az pedig ezen halmazok elég ritka metszete... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

xixi

2012. december 5.

Jó minőségű fényvédős alapozó, de elég enyhe a fedése, akinek ez elegendő, annak jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.