Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dragomir, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990 Ft

A Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant könnyú súlyú lotion textúrája azon dolgozik, hogy lehúzza a pirosságot, miközben kitisztítja az eltömődött pórusokat és eltünteti a méretüket. Szalicil savat tartalmaz ,ami csökkenti az egyenetlen, grizes bőrfelszínt, miközben gyulladáscsökkentő hatása által mérsékli a bőrpírt. Napi használatra ajánlott kémiai hámlasztó, melynek 3,5-3,89 a PH értéke. Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant különösen azoknak ajánlott, akik a bőrpír és érzékenység jeleivel, valamint eltömődött pórusokkal és egyenletlen bőrtónussal küzdenek.

Ár: 10 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Laura888

2020. február 4.

Kevert, rozaceás, hiperérzékeny télen ekcémás problémás bőrkém van. Teljesen jó, már sokadik flakonnal használom. Amit a termékleírás ír teljesen megállja a helyét, legalábbis nálam. Ki kell tapasztalni mennyit, mennyi ideig használom. A 2%os bha liquid nagyon erős volt, ezt ajánlották helyette még anno paula choice oldalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

duchess_g

2019. december 4.

Felkenéskor érzetre és illatra is olyan, mint más egyszerű szalicilsavas készítmények, de a hidratáló (lotion) állaga egész jól ellensúlyozza a szárító hatást. Első pár használatnál kipirosította az arcomat, főleg a problémás területeken, aztán ez enyhült, de így is enyhén húzódik és feszül tőle a bőröm használatakor. A kíméletessége mellett valóban enyhe hatású, szerintem közepes a ,,radírozó'' (hámlasztó) hatása. Nekem sajnos mitesszereket is okoz. Ezért és a felkenés után tapasztalható kellemetlen érzés miatt nem szívesen hagyom rajta a bőrömön az arcápolás további lépéseit (szérum, hidratáló) megelőzően, de úgy meg nem lenne hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Alicece

2019. november 24.

Minden napos esti használatával kezdtek eltünni a rosacea miatt kialakulo kis piros pattanások az arcomrol.
Reggelre egyertelmű a javulas.
Viszont szárazan hámlo lett az arcom 1 honap után erősebb hamlás következett.
Valoszinű tulhámlasztottam az én bőröm nem birja a mindenapi hámlasztást meg ilyen kis koncentrácioban se.
1 hét pihenő után áttértam a heti 2 alkalomra es a hámlás megszunt de még nem tökéletes.
Szerintem idő kell hozzá hogy mindenki rájöjjön milyen gyakorisaggal melyik tipus a megfelelő.
Szerencse a PAULA'S CHOICE gondolt erre a sok kis delux es kistasakos mintáva mindenkinek lehetősége van a tesztelésre hogy kitapasztalja melyik a megfeleleő.
Jelenleg egy 2%BHA hálasztot is tesztelek.
Az biztos hogy segit és hatásos a gyulladás csillapitásában.
4 csillag most és pár honapos használat után könnyen lehet csodaszer lesz belőle.
Egy biztos a Paula's Choice-hámlasztoi mostmár a rutinom reszeit képezik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Reggelre egyertelmű a javulas.
Viszont szárazan hámlo lett az arcom 1 honap után erősebb hamlás következett.
Jelenleg egy 2%BHA hálasztot is tesztelek.
Az biztos hogy segit és hatásos a gyulladás csillapitásában.
Egy biztos a Paula's Choice-hámlasztoi mostmár a rutinom reszeit képezik

Lexy1296

2019. november 16.

Nagyon szeretem, egy tubus nagyon sokáig elég. érzékeny bőrömet nem szedi szét, nem irritálja, heté kétszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

zimmbo

2019. október 4.

A márka folyékony állagú hámlasztóját (2%) használtam eddig, nem részletezem miért nem kedveltem a formulát, elég legyen annyi, hogy az soha nem szívódott be rendesen, és használni sem szerettem.
De ez! Ez álom ahhoz képest. Kellemes gél-krém, pumpás kiszerelés, gyönyörűen beszívódik, és instant bársonyos az arcbőr. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

GKrisz

2019. október 1.

Amikor először felkentem az arcomra, szerintem 3 évet fiatalodtam. Sajnálom, hogy ennyire bevált, mert nem túl olcsó. Must have termék a rutinomban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Lilium

2018. december 11.

Már pár hete használom, azóta mintha kicserélték volna a bőrömet. Sokkal puhább, a mitesszerek is kezdenek eltűnni (mondjuk ezzel amúgy sincs nagy problémám). A szárazság is eltűnt, tényleg igazi baba bőröm lett. :) Első hámlasztóm, de mivel érzékeny, pirosodásra hajlamos bőröm van ezért nem mertem erősebbet rendelni. Nekem az állaggal sincsen bajom, sőt! Nem érzek utána soknak egy hidratálót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

twentylessone

Korcsoport: >54
2018. november 19.

Eddig minden hámlasztó nagyon kiszárította a bőrömet, különösen az orrom tövében. Mivel rozáceára hajlamos a bőröm és nagyon érzékeny, kipróbáltam. 1 hónapja használom esténként. Semmi irritáció és szépen letisztítja a hámréteget - láthatóan jobb állapotú a bőröm. Mivel krémes állagú előfordul, hogy ez az utolsó réteg amit felkenek, nem húzódik a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 19.

Lorna

2018. július 12.

A lotion állag számomra kicsit zavaró. Úgy érzem, hogy erre már nem tudnék rétegezni például egy kellmes vizes állagú mondjuk hialuronsavas szérumot amiknek nagy fanje vagyok. Egyenként nem bántotta az arcomat, semmi gond nem volt vele, de maradoka folyékonyabb hámlasztóknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

adel.fiore

2017. december 2.

Nekem száraz-kombinált bőröm van, ami ráadásul nagyon érzékeny is, hamar kiüti egy rosszabb hatóanyag. Akinek ilyen bőre van, szerintem tökéletes hámlasztót talál ezzel. Nekem a durvább BHA hámlasztók ne jöttek be annyira, ez viszont nagyon hatékony, de kíméletes volt a bőrömmel. Egyik este nem tudtam ellenállni, és szétnyomkodtam pár mitesszert az arcomon... persze begyulladt a helyük. Rákentem ezt a hámlasztót, másnapra szinte teljesen eltűnt a duzzanat és a pirosság. Kár, hogy ebből nincsen kis kiszerelés, de ezzel együtt meg fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.