Paula's Choice

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dragomir, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 890 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 890 Ft

A Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant könnyú súlyú lotion textúrája azon dolgozik, hogy lehúzza a pirosságot, miközben kitisztítja az eltömődött pórusokat és eltünteti a méretüket. Szalicil savat tartalmaz ,ami csökkenti az egyenetlen, grizes bőrfelszínt, miközben gyulladáscsökkentő hatása által mérsékli a bőrpírt. Napi használatra ajánlott kémiai hámlasztó, melynek 3,5-3,89 a PH értéke. Calm Redness Relief 1% BHA Lotion Exfoliant különösen azoknak ajánlott, akik a bőrpír és érzékenység jeleivel, valamint eltömődött pórusokkal és egyenletlen bőrtónussal küzdenek.

Ár: 11 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tvylvis

2022. március 31.

Ez az első BHA termékem. Az állaga kifejezetten tetszik, könnyedén eloszlatható, gyorsan beszívódik. A pórusokat nagyon szépen kitisztítja, de a pirosságot nem igazán húzza le. Irritációt nálam nem okozott, a bőröm nagyon jól viselte. Egy hónapig használtam, most kicsit elhagyom, meglátom, hogy mekkora lesz a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 31.

Niki1991

2022. március 8.

Nekem nem vált be. Nagyon furcsak az illata, és az állaga is. Hatása egyenlő a nullával. Ettől még a revox is jobb. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Kissdorii

2021. december 30.

Szuper termék.
Heti többször használom, semmilyen irritációt nem okozott még, ami nálam kész csoda.
Esténként kenem fel, reggelre pedig nagyon szép bőrképet kapok.
Kb 1 pumpa simán elég az arcomra, így a magasabb árfekvése sem gond, simán elég 1 évre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Szuper termék.
Esténként kenem fel, reggelre pedig nagyon szép bőrképet kapok.

cfthn

2021. november 4.

Az ősztől tavaszig tartó hámlasztós szezon egyik favoritja nálam, az esti rutin részeként. Egyértelműen javítja a bőrképet, reggelre szemmel látható eredménnyel. Az én bőröm jól bírja a minden 2. napi használatot is, s szemkörnyékre is kenem. A miteszereket tisztítja, a pattanásokat, más bőrhibákat segít elmulasztani. Lehet, bírnám az erősebbet is?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 4.

duchess_g

2021. szeptember 22.

Felkenéskor érzetre és illatra is olyan, mint más szalicilsavas készítmények, de a hidratáló (lotion) állaga egész jól ellensúlyozza a szárító hatást. Első pár használatnál kipirosította az arcomat és csípett, főleg az érzékenyebb területeken, aztán ez enyhült, de így is enyhén húzódik és feszül tőle a bőröm használatakor, de a fölé kent hidratáló ellensúlyozza ezeket. A kíméletessége mellett valóban enyhe hatású, szerintem közepes a hámlasztó hatása. Nekem mintha mitesszereket is okozna. Összességében nem túl látványosan, de működik, mint hámlasztó, viszont szerintem nem igaz, hogy lehúzza a pirosságot és kitisztítja a pórusokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Cseniko

2021. augusztus 1.

Első BHA-m, AHA-t mar használtam korábban is, de a BHA-t csak 2 hónapja vezettem be a rutinomba.
Nem mertem erősebbel indítani az érzékeny, vízhiányos, foltosodó bőrömre, így esett a választásom erre az 1% ra, méghozzá delux méretben.
Ezen termék esetében a delux igazán kiadós, nem 5 ml mint a szérumok esetében hanem 30, ami hónapokig elég heti 3 használat mellett is.

Semmilyen irritációt nem okozott, lehet reggeli és esti rutinban is alkalmazni mivel sem nem fényérzékeny, sem nem fényérzékenyítő.

Amúgy csoda hatást nem vettem észre, állaga kellemes, szépen beszívódik, de következőnek szemezek a 2% os anti-aging változattal, vagy a 2% os lotion változattal száraz bőrre.

Update: 1* mínusz. Azóta már minden nap használom, csak reggeli rutinban tisztítás utáni lépésként. Szépen beszívódik, nem irritál, de kb semmilyen hatást nem tapasztalok. Semmiképp sem újravevős, a világoskék 2% lesz a következő, ha ez elfogy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

bongi

2021. június 25.

Kevésbé jól rétegezhető, mint a folyékony hámlasztók, de egyáltalán nem irritálja az egyébként könnyen kipirosodó bőrömet. Hetente többször használom egy erősebb hámlasztóval felváltva, annak függvényében, hogy épp milyen állapotban van a bőröm és milyen terméket használok utána. Deluxe kiszerelésem van belőle és az is sokáig elég. Utazáshoz praktikus, mert pici és nem folyik ki. Én szemkörnyéken is használom és nem irritál, a szemöldököm körüli piros, szeborreás foltokat teljesen eltüntette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

nangien

2021. június 22.

2020. április 26. Egy deluxe mintát fogok most befejezni, lassan vezettem be a rutinomba, jelenleg majdnem minden este használom, a bevezetéskor sem csípet, okozott irritációt egyszer sem, ez azóta se változott. A bőröm zsírosodásra, pattanásokra hajlamos, hiperérzékeny és vízhiányos, tág pórusokkal, van mindenem, ami belefér a bőrprobléma buliba. A vörös foltokat rendszeres használat mellett nagyon szépen nyugtatja, a pórusaim tisztábbak, a bőrképem látványosan szebb, aminek persze a többi, rutinomban lévő termék is az oka, de ez ilyen főbb ludasnak tűnik. Sajnos a bőrömön lévő pattanásokkal ez az erősség nálam nem bír el, úgyhogy ha elfogy, megpróbálok bevezetni egy 2%-os verziót. Emiatt viszont nem vonok csillagot, mert nem is erre való a termék, amit ígér, azt viszont nagyon szépen teljesíti. Az állaga nekem a vízhiányos bőrömre bejött, sorrendben úgy használtam legtöbbször, hogy Geek & Gorgeous aPad (ez nem fix esténként), ez, és felé az Ordinary hidratáló, így másnap reggelre szép, nyugodt, hidratált és sima volt a bőröm. Szerintem összességében ez egy szuper termék egy olyan problémás bőrnek, mint az enyém, nagyon zsíros bőrre nem feltétlenül ezt az állagot ajánlanám, vagy nem hidratálóznék utána.

2021.06.22. Nem bír el a bőröm a 2%-os verziókkal, úgyhogy emellett maradtam, közben egyre jobban érzem is hogy 30 felett már mást kíván a bőröm, ez valahogy a tavalyhoz képest lett számomra észrevehetőbb változás. Most hetente kb 3-4 alkalommal használom, szeretem, nyugtatja a bőröm, hidratál, nem lobbanok be, azt hiszem ennél erősebbre nekem nincs szükségem. Megvettem a nagy kiszerelést is, egy pumpálás elég az arcra, szerintem gazdaságos is és összességében ez ilyen fix szeretem termék maradt, kombinálva más termékekkel szerintem egyre jobb eredményeket tudok elérni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

abicicaaa

2021. június 12.

Update: a hisztis bőröm egyszerűen nem bírja a 2%-os tesóját, ezért lehorgonyzom ennél. Heti 2-3 alkalommal használom, segít egy kicsit a mitesszerek megelőzésében. A meglévő pattanásokat picikét mintha leszárítaná. Ha valamiért nagyon mitesszeres a homlokom, 2-3 napon keresztül használom és rendbe teszi. Elég lassan fogy, így talán nem akkora sokk az ára.

Lassan kivégzem a deluxe kiszerelést. Én is nagyon lassan vezettem be, első pár alkalommal rendesen vörös volt tőle a fejem.
Néhány helyen olvastam, hogy ajánlott akár 20 percet is hagyni beszívódni, máshol azt írták egy jó formula mellett elég csupán 1 percet várni. Nos én az elején hagytam 20 percig üldögélni, naggyon húzódott és száraz lett az amúgy kombinált bőröm, a vörösség pedig csak fokozódott.
Heti 3x használat mellett javított a bőrképemen, a mitesszerek mennyisége kevesebb lett, a pattanásokat segít elmulasztani. Viszont csodát nem kaptam tőle. Valószínű valami erősebb kéne a nagyon problémás bőrömre, de mivel extra érzékeny is, gyáva vagyok 🙈 a következő adagnál megpróbálom majd a majdnem mindennapi használatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 12.

evanora

2021. április 26.

Rozaceas borre hasznalom. Nem szarit. Minden nap tudom hasznalni, nem irrital egyaltalan. 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 26.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.