Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2019. február 27.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800 Ft

Antioxidánsokban gazdag, könnyed szérum, ami  hatásosan nyugtatja az irritált bőrt, és csökkenti a pirosságot. Már egyetlen használat után érezhetően javít a bőr állapotán.

• Hatásos nagyon érzékeny bőr, bőrpirosság és rosacea esetén
  • Csökkenti a gyulladást és az irritációt
  • Erősíti a bőr természetes védőrétegét
  • Antioxidánsokban gazdag formula keramidokkal és koleszterollal
  • Segíti a bőr egészséges és fiatalos működését
  • Pillekönnyű textúrája miatt ideális a legérzékenyebb bőrre is
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Calm Redness Relief Repairing Serum

Ár: 12 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Telihold

Korcsoport: >54
2018. július 31.

Frissítés: Nagyjából egy éve használom, több-kevesebb rendszerességgel. Végül is meggyőzött: 5 csillagot kap, és marad a rutinban. Az arcpír nem tűnik el maradéktalanul felkenés után, de hosszú távon nyugtatja és hidratálja a bőrt.

Vegyesek az érzelmeim: még mindig nem tudom, hányadán is állok vele. Egyszer úgy tűnik, hogy jót tesz, egyszer meg úgy, hogy nem csinál semmit. Több minta után vásároltam meg a teljes kiszerelést, és szeretném remélni, hogy jó döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 31.

Daisyyy

2018. április 29.

Éjszakára szoktam használni, de szerintem nappalra is érdemes, mert nagyon jó. Remekül kiegészíti a többi Calm redness relief terméket. Mintákat rendeltem eddig, de abszolút elégedett vagyok, fogok venni nagyot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

rayeri

2018. április 26.

Ez egy nagyon finom, könnyed kis szérum, nappalra nekem ideális. Nem kifejezett problémára vettem, hanem Judit videójában megkívántam, mint általános bőrszerkezet javító antioxidáns kencét. Erre nekem tökéletesen alkalmas. Nagyon lágy, selymes állagú, pikpak beszívódik, nem hagy maga után semmilyen réteget, simán lehet fölé bármit tenni. A bőröm pihepuha tőle ill.amit még észrevettem, hogy nem hámlik úgy a retinoltól mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

marryjane

2017. július 5.

Kimondottan rozaceás bőrömre vettem. Semmit, de semmit nem vitt le a pirosságból. Pihe-puha a bőröm, de a bőrpír még megvan, pedig már használom egy ideje. Biztos nem árt a bőrömnek, inkább jót tesz, de a rosaceámmal nem bír el és nem is a dúrva fajta rosaceám van. Zsírosodik is tőle a bőröm, reggelre vastag réteg van az arcomon. Megpróbáltam kevesebbet használni és úgy is. A Benton szérum jobban teljesít ettől. Ha elfogy a Benton, azért meg próbálkozni fogok ebből a termékcsaládból.... hátha....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Hanna83

2017. március 20.

Nagyon tetszik ez a szérum! A bőröm sima, puha, ragyogó lesz tőle, és a bőrpírt is megszünteti. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Makk Zsuzsó

2016. október 27.

Ez nem lesz a kedvencem, de azért nem rossz. Éppen olyan állapotban volt a bőröm, hogy ki lehetett próbálni: picit kipirosodó, érzékeny volt napokig. A pirosságot tulajdonképpen 5-10 percen belül mérsékelte valamennyire, hidratáló hatása nulla, primernek jó, szépen lehet rá sminkelni. Lehet, hogy még rendelek mintákat, de mivel nálam ez a kipirosodás időszakos dolog, tehát nem krónikus rozacea, nem tudom, hogy egy tényleg nagyon rozaceáson mit tudna segíteni. Attól tartok, halottnak a csók...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

dzsanki

2016. május 19.

Mintákat próbáltam belőle, és habár ódákat tudok zengeni a PC-s termékekről, erről kb semmit nem tudok mondani. Az igaz, hogy kifejezetten rosszat sem, de az én bőrömmel semmit nem csinált, illetve kicsit húzódott és csípett használat után. Hozzáteszem, hogy ebből a családból használom a tonikot, a bha-t és a hidratálót is, ezért is döntöttem úgy, hogy a szérumok közül biztos nem ezt fogom használni, túl sok már ez a vonal, a másik 3 bőven elég, azok nagyon jók a bőrömnek. Azt hittem, hogy ez lesz a sorban az extra, de nem. :) Több szérumot is próbáltam, a resist szérumok jönnek be legjobban. Nappalra az antioxidant, éjszakára a retinolos szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

PinkPearl

2016. május 18.

Picit pontosítom az előzőeket: Szóval akkor lett az utána használt krém "kukacos", amikor Paula Hyaluron boosterét használtam a krémbe a szérum után. Ha csak simán bármelyik krémet használtam utána akkor nem volt ilyen "jelenség".

Nem szívesen írok rossz véleményt Paula termékekről, mert amúgy nagy kedvencem.
Rögtön a nagy kiszerelést vettem meg. Ha reggel használom a fényvédő alá, akkor egész nap húzódik a bőröm, kicsit még pirosabb is az orcám ilyenkor mint amúgy. Ha estére használom, akkor pedig az utána következő krém - többel is kipróbáltam - "kukacos" lesz, tudjátok olyan kis darabos ahogy kenem.
Én sokkal jobban szeretem a resist super antioxidant és a skin recovery antioxidant szérumokat. Azok nekem teljesen jól működnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Nem szívesen írok rossz véleményt Paula termékekről, mert amúgy nagy kedvencem.

kontrakcio

2016. április 30.

Hmm... nem rossz ez, de sajnos olyan ódákat nem tudok zengeni róla, mint itt sokan alattam. Sajnos nálam a pirosság elég nagy probléma, nagyon sokszor van tele az arcom piros foltokkal, néha vannak időszakok amikor szép és viszonylag egyenletes a bőröm, de aztán látszólag minden ok nélkül meghülyül. Most is épp egy ilyen periódusa van, ez végülis ideális körülmény tesztelni ezt a szérumot. Az állaga szerintem kellemes, kissé híg, selymes, könnyű eloszlatni, és hamar beszívódik. Van egy pici fura illata, de annyira nem zavaró. Nem irritálta tovább a bőröm, jólesett használni, de olyanról én azért nem tudok beszámolni, hogy rögtön le is húzta volna a pirosságot... talán valamennyit segít, de látványosnak nem mondanám. Bár most épp az is valami, hogy nem ront tovább a helyzeten...
Szeretem, szívesen használom, de egyelőre nem csodaszer, ha mégis azzá válna hosszabb tesztelés után, akkor majd frissítek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Trixi

2016. április 28.

Úgy látszik, én leszek, akinek nem jött be. Csak egy termékmintát próbáltam, és milyen jól tettem, hogy nem vettem meg a teljes kiszerelést a vélemények olvasása után. A pirosságot 5 mp alatt lehúzta az arcomról, viszont kb. fél óra múlva több helyen viszketni kezdett az arcom, ami később elmúlt, viszont reggel néhány kis fehér göböt találtam a korábban viszkető helyeken. Nem éreztem komfortosnak sem az arcomon, mert először nagyon összehúzta, mintha szétnapoztam volna magam, majd elkezdett erősen zsírosodni a bőröm, nyilván védekezett. Azt hiszem, az én bőrömnek túl tömény ez a szérum, és valószínűleg valamelyik összetevőt sem kultiválja :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Sea Whip Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Cholesterol eo I eu 0 0

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Az őszi margitvirág virágának a kivonata. Az összetevő Paula Begoun szerint amellett, hogy kiváló  bőrnyugtató hatással lehet a bőrre, egyúttal allergiás reakciókat is kiválthat parthenolide tartalma révén. Szerencsére ha a parthenolide-t eltávolítják őszi margitvirág kivonatából, az összetevő nem jelent problémát a bőrre, sőt, ilyen formában kizárólag előnyös hatásokat tulajdonítanak neki, például remek bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő és csökkenti a bőr kipirosodását is.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.