Paula's Choice

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   13 600 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 600 Ft

Antioxidánsokban gazdag, könnyed szérum, ami  hatásosan nyugtatja az irritált bőrt, és csökkenti a pirosságot. Már egyetlen használat után érezhetően javít a bőr állapotán.

• Hatásos nagyon érzékeny bőr, bőrpirosság és rosacea esetén
  • Csökkenti a gyulladást és az irritációt
  • Erősíti a bőr természetes védőrétegét
  • Antioxidánsokban gazdag formula keramidokkal és koleszterollal
  • Segíti a bőr egészséges és fiatalos működését
  • Pillekönnyű textúrája miatt ideális a legérzékenyebb bőrre is
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Calm Redness Relief Repairing Serum

Ár: 13 600 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Dashley

2021. május 19.

Már az elején se voltam annyira megelégedve, de most teljes mértékben beigazolódott: ez a legtúlárazottabb és leghasznavehetetlenebb termék, amivel valaha találkoztam. Gondoltam adok neki esélyt mielőtt véleményt alkotok, de eddig húzta a drága. Nem elég, hogy nem látni be a csomagolásba, hogy tényleg meddig töltik, de most felmerült bennem a gyanú, hogy ez nem volt 30 ml ahogy a csomagolása hirdeti, mivel 1 hónapig se tartott pedig spóroltam vele. Baromi dühítő, hogy ennyi pénzért a minimumot se sikerült teljesíteni. Hatóanyag szempontjából is nagyjából a nullával ért fel mondhatnám azt is, hogy bármilyen más drogériás termék telibeveri és persze mindezt töredék áron. Nem ajánlom. Ennél bármi más jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

PrincessBell

2021. április 20.

Műanyag flakon, szokás szerint nem lehet benne látni, meddig van a termék (ez nagyon zavar a PC-nél). Pumpás kiszerelés, sárgás és kicsit égett gumiszagú szérummal a belsejében.
Én készséggel elhiszem, hogy antioxidánsokban gazdag, a PC termékei tényleg jók, van, ami verhetetlen nálam, DE! ez nem az a termék. Mint kiderült, nem is rosaceával, hanem a túlzott klórozással a vízben kellett volna megküzdenie pirosság tekintetében és ezt sem abszolválta. Nem vártam el, hogy lángvörösből vámpír bőrt csináljon, de egy enyhén leégett pofázmányhoz hasonló bőrszínt azért vártam volna. Ennyivel is beértem volna, de tényleg. A beszívódás sem az erőssége, ahogy a rétegzés sem az én arcomon.
Közepes. Mert nem használhatatlan, tényleg szépek az összetevői, de... ennyi. Ennyiért meg drága. Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

hoembera

2021. február 18.

Könnyű szérum, nagyon hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Kb. 2 hónapja használom. A reggeli rutinban használom a lemosó és a BHA hámlasztó után, erre jön még rá a hidratáló és a fényvédő. Nem tudom, hogy ennek a terméknek egyedül, vagy az újonnan kialakított rutinnak köszönhető (valószínű inkább a második, este használok még gyengéd retinolt és niacinamidot), de a korábban szinte mindig piros orcáimról kb. 3-4 hónap alatt majdnem teljesen eltűnt a bőrpír úgy, hogy egy kolleganőm még észre is vette :) Pattanást egyáltalán nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Perugia

2021. január 19.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket. Bőrgyógyászati vizsgálaton kiderült, hogy sajnos kezdődő rosaceám van és erre próbálok valami épkézláb rutint kialakítani most, több-kevesebb sikerrel. Ezt a terméket a pirosság csökkentése és védőréteg-erősítés miatt vettem meg. Nagyon könnyű kis szérum, egy pillanat alatt beszívódik, nem hagy maga után semmiféle nyomot, azonnal jöhet rá még egy réteg (én reggelente használtam). Rendszeresen használva a pirosságot valóban szépen kezeli, viszont mindennapos használat mellett látványosan eltömődtek a pórusok az orcáimon, mondjuk ehhez egy másik krém is hozzájárulhatott. De ahogy ez a termék bejött a képbe, úgy még fokozottabb lett ez a probléma. Mindenesetre azt éreztem, hogy nem igazán kedveli a bőröm ezt a terméket, volt, hogy viszketett egy-egy ponton, majd a viszketés helyén lett egy-két kisebb dudor. Emellett mindenképp kellett utána hidratálnom, mert számomra egyáltalán nem volt semmi hidratáló hatása. Kb. 4-5 hétig próbálkoztam vele, tavaly október közepétől, s mikor letettem novemberben, rövid idő alatt tisztább lett az orcáimon a bőr. Nagyon sajnálom, hogy nem szerette a bőröm. Azt hozzá kell tenni, hogy az én bőröm elképesztően reaktív, a legártalmatlanabb termékek is azonnal ki tudják ütni. Szóval egy kevésbé intoleráns bőrön valószínűleg jól működhet. A pirosság csökkentése miatt adok neki egy 3ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

anita

2020. január 17.

Kicsit szkeptikus voltam, de mióta elfogyott egyértelműen azt tudom mondani, hogy jó! Működik! Használ! Jó, a pirosságra csak mérsékelten hat, és olyan megfoghatatlan leírni, hogy miben is jó ez a szérum, próbáljátok ki, ha megtehetitek.
Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Újravevős.

Dana1983

2019. november 21.

Mintáim voltak ebből a termékből. A bőröm nagyon tré, az INCI elemzés nem sokat ér, pl. ebből a termékcsaládból van ami bejön, van ami nem. Csak próbával derül ki, hogy mi irritál és mi nem (tiszta vörös lesz a fejem, mintha leégtem volna).
Ez a termék bejött, bár minimálisan ez is irritálja a bőrömet. Lehet, hogy hosszútávon jobb lenne a hatása, lehet, hogy majd veszek nagy kiszerelést. Amúgy könnyen eloszlatható, jó az állaga, egyből beszívódik, jól hidratál. Pattanásaim nem hogy nem lettek tőle, de a felszíni vízhiányos bőröm miatt kialakult pattanásokat eltüntette.

Update: Pattanásaim lettek tőle. Biztos túl sok hatóanyag van benne nekem. :-/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Update: Pattanásaim lettek tőle. Biztos túl sok hatóanyag van benne nekem. :-/

Lexy1296

2019. november 16.

Imádom. Az ára borsos, de én már háromszor újravettem. El sem tudom képzelni nélküle az esti rutinomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Hadi

2019. július 28.

Ez az egyik olyan szérum, ami állandó tagja a rutinomnak, mióta elkezdtem a rétegezést. Könnyen kenhető, két pumpálásnyi elég az arcomra, nyakamra, dekoltázsomra, hamar fölszívódik. Azonnal nyugtat, hosszú távon féken tartja a rozáceámat. Meggyőződésem, hogy ennek a szérumnak a következetes használata is hozzájárult ahhoz, hogy jelentősen javult a bőröm állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. július 31.

Frissítés: Nagyjából egy éve használom, több-kevesebb rendszerességgel. Végül is meggyőzött: 5 csillagot kap, és marad a rutinban. Az arcpír nem tűnik el maradéktalanul felkenés után, de hosszú távon nyugtatja és hidratálja a bőrt.

Vegyesek az érzelmeim: még mindig nem tudom, hányadán is állok vele. Egyszer úgy tűnik, hogy jót tesz, egyszer meg úgy, hogy nem csinál semmit. Több minta után vásároltam meg a teljes kiszerelést, és szeretném remélni, hogy jó döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 31.

Daisyyy

2018. április 29.

Éjszakára szoktam használni, de szerintem nappalra is érdemes, mert nagyon jó. Remekül kiegészíti a többi Calm redness relief terméket. Mintákat rendeltem eddig, de abszolút elégedett vagyok, fogok venni nagyot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Sea Whip Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Cholesterol eo I eu 0 0

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Az őszi margitvirág virágának a kivonata. Az összetevő Paula Begoun szerint amellett, hogy kiváló  bőrnyugtató hatással lehet a bőrre, egyúttal allergiás reakciókat is kiválthat parthenolide tartalma révén. Szerencsére ha a parthenolide-t eltávolítják őszi margitvirág kivonatából, az összetevő nem jelent problémát a bőrre, sőt, ilyen formában kizárólag előnyös hatásokat tulajdonítanak neki, például remek bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő és csökkenti a bőr kipirosodását is.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.