Paula's Choice

Ár:   20 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   20 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Koncentrált ceramidokban gazdag hidratálókrém, erősíti a bőrvédő barrier réteget, láthatóan finomítja a ráncokat, feszesíti, feltölti a bőrt.

zimmbo

2019. április 26.

Szeretem ezt a krémet. Tökéletesen felszívódik, nem ragacsos, nem fénylik, az a kis retinol sem üt ki ami benne van. Picit bizonytalan voltam, hogy hámlasztók után mennyire merjem használni, de nem okoz irritációt sem aha-ra sem bha-ra. Kellhet mellé egy "vastagabb" hidratáló a száraz bőrűeknek, de nekem, főleg nyáron, pont elég lesz.
Nekem tetszik a kiszerelés, pontosan adagolható, szerintem sokáig elég lesz, nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Dori01

2019. március 29.

Pár hónapja használom ezt a terméket, és nagyon szeretem. Éjszakára kenem be vele az arcom, másnapra pedig hidratált, üdébb. Mintha a sebek is gyorsabban gyógyulnának.A legelső használatkor picit csípte a bőröm, de később ez elmúlt. Maga a krém barnás színű, nem nehéz, nem valami sűrű, illata nem túl erős szerintem, ami jó, mert annyira nem kellemes, de engem egyáltalán nem zavar. Az adagolása is egyszerű számomra ezzel az pumpás megoldással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Ladybrown

2018. március 12.

Két hét használat után írom a véleményem:
Én érzek illatát, ami engem egy gyerekkoromban használt köptető szagára emlékeztet. Nekem nem volt kellemes, hozzá kellett szoknom.
Az én példányom pumpa része nem a legjobb. Hol tök messzire "köp", hol meg a tégely nyakán landol...
Maga a cucc, ami benne van: nem túl gazdag érzetű a krém, de reggelre mégis feltöltöttnek és puhának érzem a bőröm. Nem okozott pattanásokat, miteszereket, bbkrém vagy simán a natúr bőröm sokkal szebb kinézetű. Télen szívesen vetek be rétegezve több dolgot is, de a tavasz-nyár beköszöntével nekem nem jó érzés, ha sok dolgot pakolok az arcomra, szóval tonik, valami vékony szérum és ez éjjelre tökéletes lesz. Összességében szívesen használom és látom is értelmét, bár nyilván hosszabb távon vonható le végleges következtetés.
-1 csillag a pumpa miatt, ilyen árú terméknél ez szeritem gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Két hét használat után írom a véleményem:
-1 csillag a pumpa miatt, ilyen árú terméknél ez szeritem gáz.

creamchito

2018. február 24.

Pár használat utáni véleménnyel jövök most, később majd updatelek.
Szerintem inkább egy szérumnak felel meg, mint egy gazdagabb hidratálónak. Könnyen beszívódott, talán túlontúl gyorsan is, a textúrája krémesen fluid szerű, könnyen eldolgozható. Illatmentessége abszolút semleges, tehát semmi mellék 'illat' nem tapasztalható. Valóban lazygirl vagy maximalista formula, mivel könnyű eldolgozhatóságának, felszívódásának és egységesítő hatásának köszönhetően akár önmagában is használható, de könnyen beilleszthető egy gazdag rutinba is, valóban utolsó lépésként.
Kombinált, zsírosabb bőrnek tökéletes. Vízhiányos bőr esetén a hidratáló hatása lehetne erősebb, de a feltöltő hatása és a bársonyos, hamvas barack bőr kárpótol ezért, ezen a téren a legjobb az eddig kipróbált PC krémek közül.
Kíváncsian várom hosszútávon mivel fog meglepni, hiszen az INCI brutál. :)
Mivel gazdagabb hidratálónak szántam és vártam a leírás alapján, így csak 4*, de igen erős 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Pár használat utáni véleménnyel jövök most, később majd updatelek.
Kíváncsian várom hosszútávon mivel fog meglepni, hiszen az INCI brutál. :)

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside, Glyceryl Ascorbate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Squalene, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Carnosine, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Retinol a I v

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.