Paula's Choice

Ár:   22 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 22 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   22 900 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 22 900 Ft

Koncentrált ceramidokban gazdag hidratálókrém, erősíti a bőrvédő barrier réteget, láthatóan finomítja a ráncokat, feszesíti, feltölti a bőrt.

Ár: 22 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

justagirl

2020. november 20.

Rettenetesen jó, ha már csak ezt használod a bőrödre, elég. Persze vannak még dolgok amik nem ártanak, de tényleg jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Podhorszkiniki

2020. szeptember 20.

UPDATE 2020.09.20: Ódákat tudnék zengeni erről a csodáról. Sikerült végre egy jó akciót kifognom PC európai honlapján, így megvettem kB 40€ volt. A bőröm imádja, még soha nem volt ennyire egységes, letisztult és sebmentes az arcom. Hiába próbálkoztam olcsóbb c-vitaminokkal az soha nem volt az igazi. A tiszta c irritált a származékok pedig nem sokat értek. Vagy a propaneidolis segédanyag csinált ki. Imadom ezt a terméket. Bebetonoztam a rutinomba.

Kb 15 mintát használtam el belőle. Nagyon szereti a borom télen nyáron. Jók benne a c vitaminok is. Hamar gyógyulnak a sebek,hegem is halványodnak. Ragyogóbb az egész bőr tőle. De még az árával nem vagyok kibekulve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

vikooo

2020. szeptember 6.

Veletlenül rendeltem ezt, szomoru is voltam miatta, mert a retinolos szerumot szerettem volna. Gondoltam, sebaj, elhasznalom ezt is, es milyen jol tettem.
Ejjszakara hasznalom, mert valamennyi kis retinol azert van benne, es nem szeretnem kitenni a börömet, a retinol+napsugarzas kobonak, mert egy eve rengeteg majfoltom lett, es amennyire tehetem nem szeretnem ezt tovabb tetezni. Na de a lenyeg, ha reggel felkelek, akkor olyan szep sima kis börkepem van hogy csak na... szeretem, szerintem sokat köszönhetek neki, hogy nincs mitesszerem, es pattanasom is alig mar. Gondolkozom rajt, hogy ujraveszem, mert amugy sem vok az a nagy retegzös profi, nem szeretek varni a retegek között, es ebben a szerumban nagyon sok minden benn van ami kell egy börnek. Neha azt erzem, hogy kell föle meg egy plusz hidratalo. Akkor teszek is.
Es angyon sokaig eleg. en heti 3-4x kenem ejjszakara, a többi napokon azert nem, mert aha-t hasznalok, es arra nem jo retinolos cuccot kenni. Majus 15-en kaptam kezhez, azota folyamatosan hasznalom, es meg mindig van benne, hogy menni van benn azt nem tom, mert ugy ez nem latszik a tubuson, de meg nem "köhög" :)
Megy az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Megy az 5 csillag

SophieHarmon

2020. július 3.

Én csak pici mintákat veszek belőle, mert iszonyú drága, így nem használom nap, mint nap az egész arcomra. De nekem nagyon szimpatikus, szerintem nem okoz pattanást, viszont az azok után maradt sebeket nagyon szépen és gyorsan gyógyítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2020. május 14.

Én már nem először veszem meg ezt a terméket, mert az egyik legprofibb. Egyben benne van több megoldás. Nem 20-30 éves korosztálynak ajánlott, szerintem.... Ez már egy idősebb korosztályt érint, hiszen ott célzottan tudja kezelni az ember a bőrét, mert ebben pontosan arra utaló anyagok vannak. Nekem nagyon sokáig elég, mert pontosan annyit nyomsz ki belőle amennyi elég az arcodra ,nyakadra. Egy nagyon komplex szérum ez, többféle problémát kezel. Ezért erős is. Én reggel amikor ezzel bekenem az arcom, öt perc múlva olyat látok hogy még magam is meglepődtem.... Teljesen feltölti a bőrt, kisimul, egységesség válik, és egy gyönyörű üde eredményt kapok. Mivel nem csak ezt az egy terméket használom, hanem felváltva használok mindig mást és mást, mert a bőrnek ,azt vettem észre jót tesz, tehát nem csak egy termékre állok rá. Használok dél koreai termékeket is, amik természetes alapanyagokból vannak, mint például a ginzeng. És ott a csiga nyák. De én ettől eltekintve, csak ajánlani tudom, mert csupa jó dolgokat tesz a bőrrel. Ennél sokkal drágább termékek is vannak, nagy márka nevekkel, ennek a töredékét ha tudják. Igaz bár ez is sokaknak drága, de én még mindig azt mondom, ebben jobban hiszek, mert csak pozitív eredményeket látok. 😃👍 Ez egy gazdag szérum, ami már profi szinten működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 14.

zsofiab

2020. január 23.

Én annyira nem vagyok sajnos elájulva tőle:( Nagyon sűrű krém, bár nem hagy olajos, ragacsos réteget a bőrön, gyorsan beszívódik. A pumpájába nekem egy fél nap alatt is beleragad a krém, ezt nem annyira szeretem, de együtt tudok élni vele. A hatását tekintve viszont nem vettem észre azt, hogy felpumpálná vagy ránctalanítani, kisimítaná a bőröm. Inkább csak jó egy könnyen beszívódó sűrű krém, ami tele van szuper hatóanyagokkal, ezt elismerem, csak én nem láttam nagyon változásokat a bőrömön, pedig már pár hónapja használom. De az összetevők miatt megkapja a 4 csillagot, bár ezen az áron nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

nekoSX

2020. január 14.

Nagyon megszerettem:
-imádom a földes-enyhe kávés illatát (kicsit a phi kávés szemkrémére emlékeztet), nagyon természetes és enyhe illat
-imádom a barna színét a krémnek
-tökéletesen felszívódik, mégis ápol, nagyon komfortos viselet
-magában is elég, mivel egy komplex krém, de így a nagy hidegben vékony rétegben használom, szérumként és fölé megy egy egyszerű, de testesebb hidratáló, de csak estére teszem fel
-próbáltam úgy, hogy csak ezt vastagabb rétegben, úgy télre jobban bevált, de az ára miatt váltottam az előző használatra
-sosem irritált, nem okozott pattanást
-szeretem, hogy vékony réteget von a bőröm köré, amit reggel érzek csak a lemosásnál
-mindössze annyira kell vigyázni, hogy lemosásnál szembe ne menjem, mert engem irritált és ezért szem köré nem is használom
-igaz, hogy hajlamos beszáradásra a kifújónál, de 3-4napot simán kibír, sőt így ünnepekkor, ha nem voltunk itthon és nem használtam 2 het után is tökéletes maradt az állaga, igaz én hidegen tartom, bár nem hűtőben.
Hát ennyi, csak annyit tudok hozzátenni, hogy látszik ezen a krémen, hogy egy átgondolt, sok munkával és szaktudással készült krém. Nekem tökéletes. Bravo Paula és köszönjük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

Nagyon megszerettem:
-imádom a barna színét a krémnek
-tökéletesen felszívódik, mégis ápol, nagyon komfortos viselet
-sosem irritált, nem okozott pattanást

zimmbo

2019. október 22.

Ud2: 2-3 naponta kerül rá a sor, és a kinyomóban gusztustalanul eloxidálódik a benne maradt krém, nekem nagyon undi, és minden krémezést azzal kell kezdjek, hogy zsepibe nyomok picit, hogy a trutyi kijöjjön, és ne az arcomra kenjem. Összességében nem rossz krém, de nekem nem ad annyit, hogy az árát megérje.

Ud.: a nyár elmúltával már rétegeznem kell, inkább "szérumként" használom, egy gazdagabb hidratálóval kiegészítve.

Szeretem ezt a krémet. Tökéletesen felszívódik, nem ragacsos, nem fénylik, az a kis retinol sem üt ki ami benne van. Picit bizonytalan voltam, hogy hámlasztók után mennyire merjem használni, de nem okoz irritációt sem aha-ra sem bha-ra. Kellhet mellé egy "vastagabb" hidratáló a száraz bőrűeknek, de nekem, főleg nyáron, pont elég lesz.
Nekem tetszik a kiszerelés, pontosan adagolható, szerintem sokáig elég lesz, nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Hadi

2019. szeptember 23.

Nagyon kíváncsi voltam, hogy mit tud ez a krém a pazar összetevőkkel. Kellemetlen, fűszeres illata van, ez volt az első csalódás. Aztán másnap reggel jött a következő, még kellemetlenebb. Ugyanis egy jókora piros dudor jött ki rajtam, ami kb. két hét alatt múlt el. Aztán mégis adtam neki egy újabb esélyt, és másnap reggel egy újabb dudor lett a próbálkozás eredménye. Szóval az én bőröm ezt nem bírja. Még szerencse, hogy csak mintát vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Dori01

2019. március 29.

Pár hónapja használom ezt a terméket, és nagyon szeretem. Éjszakára kenem be vele az arcom, másnapra pedig hidratált, üdébb. Mintha a sebek is gyorsabban gyógyulnának.A legelső használatkor picit csípte a bőröm, de később ez elmúlt. Maga a krém barnás színű, nem nehéz, nem valami sűrű, illata nem túl erős szerintem, ami jó, mert annyira nem kellemes, de engem egyáltalán nem zavar. Az adagolása is egyszerű számomra ezzel az pumpás megoldással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside, Glyceryl Ascorbate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Squalene, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Carnosine, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Glucoside, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Retinol a I v

Cholesterol eo I eu 0 0

Az Ázsiában honos Millettia Pinnata fa magjának zsírsavakban gazdag, antibakteriális hatású olaja. Az ayurvedikus gyógyászat egyik alapanyaga, bőrbetegségek kezelésére használták a neem olajhoz hasonlóan. Újabb kozmetikai felhasználását fényvédő összetevőként elsősorban az olajban található két hatóanyagnak, a pongamolnak és a karanjinnak köszönheti, amelyek természetes UVA és UVB fényszűrőkként működnek. A pongamol kémiailag hasonlít az avobenzone-hoz.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.