Paula's Choice

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 900 Ft

A bőr védelmére fókuszáló könnyű szérum, ami a koktél-szemléletet követve különösen gazdag protektív, nyugtató és ragyogásfokozó antioxidánsokban. Az olyan összetevők segítségével, mint az anti-aging szupersztár C-vitamin, a folthalványításban jeleskedő PAD (azelainsav-származék), a niacinamide és például a szójabab, segít helyreállítani a környezeti ártalmak miatt fakóvá és élettelenné vált bőr természetes fényét, erősíteni a további ártalmakkal szembeni védekezőképességét, és simábbá, puhábbá tenni a gyűrött bőrt. A benne található szalicilsav és növényi kivonatok (például édesgyökér vagy fehér tea) pedig nyugtatnak, csökkentik az érzékenység jeleit, és ellenállóbbá teszik a bőrt.

A szérum Anti Pollution System elv alapján az 5 legfőbb környezeti stresszor káros hatásaival szemben belülről véd és kívülről óv: a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben. Bónuszként pedig az eltömődött, tág pórusok elleni harcban is extra segítség.

Mindennapi használatával a bőröregedés jelei késleltethetőek, reggel (is) használva pedig még a fényvédelem hatékonysága is felturbózható.

Ár: 12 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zs001

2021. január 17.

Nagyon szeretem, szépek az összetevői, kellemes a bőrömön, nem ragad, semmi negatívat nem tudok róla mondani. Szerintem ez állandó darab lesz nálam, mert láthatóan jót tesz a bőrömnek. Ajánlom kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Vivi95p

2020. szeptember 22.

Ugyan ugy mint a lemoso , ez is egy csoda!:)
Ude a borom tole!:) Bar engem mar az osszetevok is elvarazsoltak :) vegre olyan termekcsalad amiben nincs parfum!!! 5*
Ui.: valaki nem tudja hol tudok mintakat rendelni ?? Skinsmart oldalon en nem lattam :( elore is koszi❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Ugyan ugy mint a lemoso , ez is egy csoda!:)

BlackRose101

2020. szeptember 14.

5 termékminta és egy tejes tubus elhasználása után, azt hiszen bátran merem véleményezni: ez egy csodaszer a számomra! Azon túl, hogy nagyon kellemes, géles-vizes könnyed frissítő szérum, tényleg telis-teli van minden földi jóval. Eleinte csak azt éreztem hogy - krém alá kenve - táplál, frissít, növeli a fölé kent krém és fényvédő hidratáló hatását. De aztán, így 2-3 hónap elteltével én is érzékelem a pórustisztító hatását, és azt is látom, hogy a tavasszal, a karantén idején fakó, kissé szürkés bőrömet ragyogóvá, élettelivé varázsolta (Nyilván nem csak ő, hanem a rutinom teljes szereplő gárdája nyilván felelős ezért) de hiszem, hogy ez a szérum nagyon is sokat tett a ragyogáshoz, és a tisztább bőrképhez, kevesebb mitesszerhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Pomelo

2020. szeptember 2.

Szereti a zsíros bőröm, bár a hosszú távú hatásában szerintem inkább hiszek, mint látom. De mivel végre egy olyan antioxidáns, környezeti ártalmak ellen fejlesztett szérum, ami kicsit sem zsírosít, újra fogom venni.

update: igenis látom a pórustisztító hatását is, egy év után biztos vagyok benne, hogy ez is hozzátett ahhoz, hogy kevesebb a mitesszerem, egységesebb, finomabb a bőrképem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

patvir

2020. július 1.

Gyorsan beszívódó, könnyű állag, fényvédő előtt használom. Elsősorban a HEV fények kiszűrése miatt vettem, mert egész nap a monitor előtt ülök. Nyilván ezt a hatást nem lehet egy-két nap után érezni. A pórus összehúzó hatását azonban nem vettem észre. Jó kis szérum, de egyelőre nem veszem újra, nem vettem észre különbséget, ha használom, vagy ha nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Knori

2020. június 12.

Reggel arctisztítás után használom, egy nagyon könnyed kis szérum szuper illattal, egy pillanat alatt becuppantja a bőröm és már mehet is rá a fényvédő. Kb. 3 hete van meg, és bár jelenleg amúgy is jó állapotban van a bőröm, azért ő is hozzátesz, de azért még próbálgatom a többi PC antioxidáns szérumot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 12.

sssniki

2019. augusztus 30.

Kettő napja rendeltem mintát belőle, mert nagyon kíváncsi voltam rá. Az összetevőket olvasva kicsit olyan érzésem volt, mintha koreai szérumok ihlették volna.

Annyira isteni érzés felkenni, és aludni menni ezzel az arcomon. Egy használat után nem szoktam véleményezni, de most muszáj! A hetek óta már-már lilás aknémat látványosan világosította reggelre. Szép matt finishe van, és nagyon kellemes, hogy nincs illata. Most nappalra is felkentem, de talán éjszakára komfortosabb. Nem tudom megmondani miért. Lehet csak én képzelem be... pedig írják, hogy fényvédő alá kitűnő. Engem nem irritált, nem csípett/égett, nem is vörösödtem ki. Pattanást meg végképp nem hozott elő (épp hogy az eltűnésüket segíti).

Személy szerint drágának tartom, de hatása 10/10 már egy használat után is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Személy szerint drágának tartom, de hatása 10/10 már egy használat után is.

Dana1983

2019. augusztus 6.

A bőröm nagyon érzékeny, szinte mindentől vörös lesz. Mintákat rendeltem ebből a krémből, mert az írja, hogy nyugtat, csökkenti az érzékenység jeleit, ellenállóbbá teszi a bőrt stb. Na persze nem csak érzékeny a bőröm, hanem pattanásos, mitesszeres, foltos is, úgyhogy gondoltam jó lesz ez a krém. Hát nem. Csípett felkenéskor, tiszta vörös lett tőle a fejem, le is mostam 2 perc után. :-( Lehet, hogy túl sok hatóanyag van benne. Nem tudom. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

annroi

2019. július 7.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e, mondván minek nekem még egy újabb kence ennyi pénzért. Egyáltalán nem bántam meg, hogy beruháztam rá, sőt! Egy hét használat után többen is megjegyezték, hogy milyen kisimult vagyok, milyen szép most a bőröm. Ezt még soha semelyik arcápolómmal nem sikerült elérni, ennyi idő alatt pláne:) Csodás ragyogó az arcom tőle, jó érzés felkenni, könnyen beszívódik, nem lesz ragacsos tőle a bőröm. Minden reggel használom az arclemosást követően, utána már csak fényvédőt (ugyanebből a PC Defense termékcsaládból) kenek fel, nagyon szépen lehet sminkelni is rá. A pórusaimon talán minimálisan segített, de ennyi idő alatt nem is várom el, hogy csodát tegyen, de összességében egyébként szemmel láthatóan szebb a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

HKatka

Korcsoport: >54
2019. március 5.

Kb. egy hete használom a reggeli rutinnál ezt a terméket, így még hosszú távú tapasztalataim nincsenek. Ígértes, jó kis reggeli szérum. Gyorsan szívódik, kevés kell belőle, nem hagy ragacsos nyomot maga után. Előnye még ennek a terméknek, hogy a rétegzős reggeli rutinnal sem "gilisztásodik" a bőröm a nap folyamán.Nagyon el kell találni a mennyiséget, nem kell belőle sok! A szérum előtt könnyebb, vizes állagú termékeket használok pl. NOID kék savas termékét, erre jön a szérum. A szérum után "csak" szinezett CC fényvédőt használok rosaceás bőrre. Ennyi idő alatt sajnos a tág pórusaimon nem segített, de ezen a problémán nekem még tartósan semmi nem segített, pedig nagyon sok mindent próbáltam. Hosszabb használat után jelzem az újabb tapasztalataimat. Megelőlegezem az 5 csillagot, mert szívesen használom reggelente és egész nap komfortos tőle a bőröm, na meg főleg ,hogy a kellemetlen "gilisztáknak" búcsút inthettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Coffea Arabica Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Phytic Acid, Epigallocatechin Gallate, Ubiquinone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Niacinamide

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.