Paula's Choice

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 900 Ft

A bőr védelmére fókuszáló könnyű szérum, ami a koktél-szemléletet követve különösen gazdag protektív, nyugtató és ragyogásfokozó antioxidánsokban. Az olyan összetevők segítségével, mint az anti-aging szupersztár C-vitamin, a folthalványításban jeleskedő PAD (azelainsav-származék), a niacinamide és például a szójabab, segít helyreállítani a környezeti ártalmak miatt fakóvá és élettelenné vált bőr természetes fényét, erősíteni a további ártalmakkal szembeni védekezőképességét, és simábbá, puhábbá tenni a gyűrött bőrt. A benne található szalicilsav és növényi kivonatok (például édesgyökér vagy fehér tea) pedig nyugtatnak, csökkentik az érzékenység jeleit, és ellenállóbbá teszik a bőrt.

A szérum Anti Pollution System elv alapján az 5 legfőbb környezeti stresszor káros hatásaival szemben belülről véd és kívülről óv: a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben. Bónuszként pedig az eltömődött, tág pórusok elleni harcban is extra segítség.

Mindennapi használatával a bőröregedés jelei késleltethetőek, reggel (is) használva pedig még a fényvédelem hatékonysága is felturbózható.

Ár: 12 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mentaviola

2022. május 3.

Megrendeltem a mintát, nagyon tetszett amit tapasztaltam, így beruháztam a nagy kiszerelésre is. Általában reggel használom fényvédő előtt felváltva c-vitaminnal valamint bha-val. Talán a c-vitamin nekem jobb de ezt a terméket is szereti a bőröm. Nem biztos, hogy újraveszem mert hatását tekintve ezt a hatást c vitaminnal is el tudom érni. Emiatt nem kap nálam max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Celia

2022. március 18.

Nekem ez egy csodakrém, a kis kiszerelés után beszereztem a nagyot is (vagyis azt kértem karácsonyra :D). Gyönyörű, egységes bőrképet eredményez szinte azonnal, kisebb és tisztább pórusokkal, valamint egy kis extra glowy-hatással. Reggelente használom fényvédő alá, néha teszek előtte még egy kis (szintén PC) BHA-t is. (Amúgy nagyon kíváncsi vagyok még a PC earth sourced bogyós antioxidánsára is, amit szintén szeretnék kipróbálni, de egyelőre nehéz elképzelnem, hogy ezt bármi is felülmúlja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

anile

2022. január 29.

Körülbelül két hónapja használom reggelente. Teljesen korrekt krém, szép összetevők, a bőrképem egységes, a pórusaimat is tisztán tartja a fényvédőm pedig nem kukacosodik felette. Ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

RitaL

2022. január 5.

A legjobb antioxidáns szérum zsírosabb bőrre. Sokadik tubussal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

A legjobb antioxidáns szérum zsírosabb bőrre. Sokadik tubussal használom.

erasm98

2021. november 12.

Szép bőrképet ad, de ennyi. A sok antioxidáns miatt vettem meg, hogyha megyek városba, biztos hogy ezzel locsolom meg a fejem előtte, de valójában fogalmam sincs hogy használ-e. Viszont beléptem mostmár abba a korba, amikor el kezdtek megjelenni a bőröregedés tünetei az arcomon.. szval kíváncsi leszek, pár hónapon keresztül most vizsgáztatom, remélem nem felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

bongi

2021. szeptember 27.

Szépek az összetevői, könnyű az állaga, elvileg passzolna a bőrömhöz, de gyakorlatban nem igazán szeretem. Mikor felkenem pikk-pakk beszívódik, könnyű géles állagú híg szérum, de nekem 1 óra múlva már csillog tőle a bőröm. Ugyanez volt a gondom a PC peptides boosterével. Nem tudom miért, mert midkettő könnyű szérum, de jobban zsírosodik a bőröm utánuk, mint más termékekkel. Azon kívűl kicsit ki is pirosodik az arcom a használata után, amit más antioxidáns szérum után nem tapasztaltam. Elhasználom, mert rossznak nem rossz, de én sem látom azt a hatást, amiért megérné mégegyszer ennyi pénzt kiadni érte. Az én pórusaimra (sajnos) semmilyen hatása nem volt, úgyhogy a tág pórusok és mitteszerek kezelésénél maradok a BHA-niacinamide-retinol hármasnál, mert az nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Podhorszkiniki

2021. május 16.

2 hónapja használom. Ő az éppen aktuális wow termékem. Mostanában eléggé rákattantam Paula termékeire. Egy nagyobb rendelésem mellé kaptam egy utazó méretet. Elhasználtam és közben eltűntek a foltjaim, nem zsírosodott a bőrőm és mintha a pórusaim is kisebbek lettek vna. Kellett vennem belőle egy teljes kiszerelést, aminek a felénél járok és még mindig megvan a wow hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

bugeyes

2021. május 3.

Mintát rendeltem belőle, mielőtt beruháztam volna a nagy kiszerelésre, ami így is elég volt kb. 3 hétig, mert nem kell belőle sok és csak reggelente használtam. Nem tudok rá rosszat mondani, teljesen jól beszívja a bőröm és a fölé használt hidratálókrémet is. Azonban megváltást nem hozott, nem lett tőle sem jobb, sem rosszabb a bőröm állapota, úgyhogy azt hiszem még kísérletezni fogok más antioxidáns szérumokkal is. Azt kell mondjam, hogy az általam eddig kipróbált PC termékekre sem tudok nagyon rosszat mondani, de érdekes, hogy akár TO, akár G&G termékek közül kipróbált szérumok töredék áron simán tudnak ennyit, úgyhogy mivel nem ártott, ezért egy erős közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

zs001

2021. április 4.

Up.: Most fogyott el, és annak ellenére, hogy semmi negatívumot nem tudok mondani, nem fogom ùjra megvenni. Igazából mindegyik Paulàs termékkel ez a bajom...tökéletes összetevő lista, hangzatos îgéretek, tudományos háttér, de olyan, mintha vizet kenegetnék, mert semmit sem csinál a bőrömmel. Igaz, nem is ront rajta. De ennyi pénzért ez nekem nem felel meg. Vettem egy "csùnyaösszetevős" Lieracot, 2 hét után látom a változást.

Szépek az összetevői, kellemes a bőrömön, nem ragad, semmi negatívat nem tudok róla mondani. Ajánlom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

minimancs

2021. március 16.

Nagyon szerettem volna a rutinomba az antioxidánsokat bevezetni, már csak a fényvédelem hatékonyságának fokozására is, meg amúgy is, mert jót tesznek. Szeretem ezt a terméket, szebb a bőröm mióta használom, bár fogok még mással is kísérletezni, de ez egyedül az ára miatt van. Amúgy a hatása nagyon jó, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Coffea Arabica Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Phytic Acid, Epigallocatechin Gallate, Ubiquinone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Niacinamide

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.