Paula's Choice

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   11 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 900 Ft

A bőr védelmére fókuszáló könnyű szérum, ami a koktél-szemléletet követve különösen gazdag protektív, nyugtató és ragyogásfokozó antioxidánsokban. Az olyan összetevők segítségével, mint az anti-aging szupersztár C-vitamin, a folthalványításban jeleskedő PAD (azelainsav-származék), a niacinamide és például a szójabab, segít helyreállítani a környezeti ártalmak miatt fakóvá és élettelenné vált bőr természetes fényét, erősíteni a további ártalmakkal szembeni védekezőképességét, és simábbá, puhábbá tenni a gyűrött bőrt. A benne található szalicilsav és növényi kivonatok (például édesgyökér vagy fehér tea) pedig nyugtatnak, csökkentik az érzékenység jeleit, és ellenállóbbá teszik a bőrt.

A szérum Anti Pollution System elv alapján az 5 legfőbb környezeti stresszor káros hatásaival szemben belülről véd és kívülről óv: a légszennyezés, a káros UV és HEV fények (például monitorfény), a cigarettafüst, a szmog és a károsanyag-kibocsátás roncsoló és öregítő hatásaival szemben. Bónuszként pedig az eltömődött, tág pórusok elleni harcban is extra segítség.

Mindennapi használatával a bőröregedés jelei késleltethetőek, reggel (is) használva pedig még a fényvédelem hatékonysága is felturbózható.

Ár: 11 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
HKatka

Korcsoport: >54
2019. március 5.

Kb. egy hete használom a reggeli rutinnál ezt a terméket, így még hosszú távú tapasztalataim nincsenek. Ígértes, jó kis reggeli szérum. Gyorsan szívódik, kevés kell belőle, nem hagy ragacsos nyomot maga után. Előnye még ennek a terméknek, hogy a rétegzős reggeli rutinnal sem "gilisztásodik" a bőröm a nap folyamán.Nagyon el kell találni a mennyiséget, nem kell belőle sok! A szérum előtt könnyebb, vizes állagú termékeket használok pl. NOID kék savas termékét, erre jön a szérum. A szérum után "csak" szinezett CC fényvédőt használok rosaceás bőrre. Ennyi idő alatt sajnos a tág pórusaimon nem segített, de ezen a problémán nekem még tartósan semmi nem segített, pedig nagyon sok mindent próbáltam. Hosszabb használat után jelzem az újabb tapasztalataimat. Megelőlegezem az 5 csillagot, mert szívesen használom reggelente és egész nap komfortos tőle a bőröm, na meg főleg ,hogy a kellemetlen "gilisztáknak" búcsút inthettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 5.

Alizka

2019. január 1.

Amint elkezdtem használni, egyből láttam pozitív hatását, valahogy ragyogóbb lett a bőröm. A pórusaimon viszont annyira még nem segített, de gondolom, hogy ehhez több idő kell. Egyelőre még csak egy tubussal használtam el, kb. 2 hónap alatt, napi egyszer alkalmazva. Jó állaga van, könnyen beszívódik, rutinba jól illeszthető. Kifejezetten jó, hogy ilyen sok minden van benne, így több más szérumot vált ki. Reggel egy csapásra kész van a rutin...vagyis kész lenne, ha nem kellene szinte kiszenvedni az anyagot a tubusból. Eleinte ezzel nem volt gond, aztán azt vettem észre, hogy a kis csőrét eltömíti valami szmötyi, és csak úgy tudom kinyerni a szérumot, ha szétszerelem a tubus fejét. Pedig felráztam mindig... Lehet, hogy csak ezzel az egy tubussal fürödtem be, és nem lesz gond vele a továbbiakban. Szóval, a kiszerelés ehhez a formulához nekem nem vált be. Egyelőre 4 csillagot kap tőlem, elhasználok még egy tubussal, és meglátom, hogy kezd-e valamit a pórusaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 1.

hanita

2018. december 4.

Ez egy kulonos szerum, amit en nagy dozisban locsolok magamra. Honapok ota hasznalom heti 1-2x, mert szamomra ez nem nyujtja a mindennapi szerum elmenyt, de ez egyeni preferencia.
Szeretem a csomagolasat, mert a szukitett uvegcsor nem engedi tuladagolni a halvany sargas attetszo folyadekot. A kezfejemre nyomok ki a tubusbol egy 50 Ft-osnyi meretet es ezt viszem fel az arcomra, nyakamra. Hagyom beszivodni 10-20 percet, es ez egy kicsit fesziti is az arcom, amire mennyei erzes rahidratalni. Jol dolgozik benne a BHA es az osszes egyeb osszetevo, szeretem hasznalni. Biztos nagyon szepen dolgozik napi rutinba ultetve, de nekem az nem megy ezzel a termekkel. Szepen nyugtat, puhit, kisimit ez a kence. Kellemes meglepetes, valoszinu hogy ujraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Coffea Arabica Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Phytic Acid, Epigallocatechin Gallate, Ubiquinone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Niacinamide

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.