Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990 Ft

Gazdag, mégis meglepően könnyű, hidratáló hatású krém. Az erős antioxidánsok kombinációja és a helyreállító összevetők kollagén termelésre ösztönzik a bőrt. Használatával a bőr fiatalabbnak néz ki és selymesen puha lesz.

Nem tartalmaz állati eredetű összetevőket, csomagolása 100 %-ban újrahasznosítható.

Illatanyag- és színezőanyag mentes, nem tartalmaz irritáló összetevőket és nem tesztelték állatokon.

Water / Aqua Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Glycerin h 0 0Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Canola Oil eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Propanediol h Borago Officinalis (Borage) Seed Oil a I eo I gy Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Sodium Hyaluronate h 0 0Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract aVaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Leaf Extract aMalpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract a Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Tocopherol a I v 2 2Hydrogenated Lecithin eu Thermus Thermophillus Ferment Rosa Canina (Dog Rose) Seed Oil Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil a I i Caprylic / Capric Triglyceride eo Arginine Glycine Alanine a I h Serine Valine i Proline Threonine Isoleucine Histidine h Phenylalanine Aspartic Acid Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum eo Caesalpinia Spinosa Gum CarrageenansSodium Lactate h Potassium Stearate ti I eu Sodium PCA h 0 0Glyceryl Stearate eo I euPCA h Silica Xanthan Gum ti I eu Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate Potassium Sorbate ta Sodium Benzoate ta Benzyl Alcohol i I ta Phenoxyethanol ta

Ár: 10 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
kicsitortaszelet

2019. június 2.

- Csomagolás: Letisztult, egyszerű forma. A kupak tökéletesen záródik, többször utaztattam balesetmentesen. Pluszpont, hogy puha műanyagból van a csomagolás, így könnyen kinyomható a krém a végén is, illetve szétvágható, mert az utolsó cseppeket sem akartam hagyni kárba veszni.
- Állag: Könnyed állag, remekül beszívódott. Gyengéd mandulás - földes illat jellemzi.
- Hatás: Fellángolt ekcémára vettem, kvázi egy minimálrutin kezeléseként. Önmagában persze nem oldja meg a problémát, de sokat tett, hogy megnyugtassa a bőröm, illetve a bőrgyógyászati kezelések alatt/ után sem irritált. Reggel - este használtam (a tubus kb. 5 hónapra volt elegendő), mindkét rutinomat remekül lezárta. Sminkelni lehet rá, illetve több fényvédővel is próbáltam, mindegyikkel együttműködött. Csendesen nyugtat, hidratál, ebben aztán van minden földi jó. Hiába, a szép INCI nem hazudtolja meg magát.
- Ár - érték arány: Hiába a szép INCI, a remek hatás, igencsak borsos ára van (emiatt levontam egy csillagot), illetve ilyen kategóriájú krémet olcsóbban is lehet találni (újabb egy csillag mínusz). Azonban aki nem szeretne kockáztatni, kísérletezni, hanem tutira megy, az nem fog csalódni, mert remek kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

creamchito

2017. december 29.

Inkább nyárra tudom elképzelni a krém használatát. Nekem most télen nagyon gyorsan beszívódik, vagy rászárad a bőrömre. Azért gondolom, hogy inkább rászárad gyorsan, mert az ezt követő krém felvitelekor már grízesedést tapasztalok, melyet más báziskrémek használatakor nem. Viszont előnye, hogy nem zsíros, fényes hatású a bőr utána, inkább nevezném mattnak. Férfiaknak ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Penge

2016. december 21.

Csak kis próba mintám volt, amit esténként használtam, mivel nincs benne fény védő. Nekem nem maradt ragacsos, és szépen táplálta a bőröm , jó érzés volt utána végigsimítani az arcomon. Tapintásra és felszívódásra hasonlít az épp használatos Benton csiganyák+méh méreg hidratálómra(Benton Snail Bee High Content Lotion), de mivel ez utóbbi más hatásmechanizmus alapját hat, nem csak kívülről viszi be a hatóanyagokat, hanem a test saját sejtjeit ösztönzi a kollagén termelésre, ezért maradok ez utóbbinál, mert így több az esélyem, hogy az egyik technológia legalább beválik ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

claudia.nyilas

2016. június 19.

Számomra semmi különös. Sőt inkább zsíros érzést hagyott maga után a bőrön. Nekem egy krémtől ennyi nem elég. Nálam leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

pamaty

2015. december 14.

Az earth sourced csaladbol a tonik nagyon jo, ez a krem viszont borzalmas.
Tulsagosan zsiros erzes felvitelkor, utana ragacsos marad a borom es nem erzem, hogy barmi is beszivodna belole.
Olyan, mintha csak egy reteget kepezne a boromon, hidratalas nelkul. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Az earth sourced csaladbol a tonik nagyon jo, ez a krem viszont borzalmas.
Olyan, mintha csak egy reteget kepezne a boromon, hidratalas nelkul. :/

sajtosszenya

2015. június 2.

Rendeltem 5 db mintát ebből a krémből: normál bőröm van és hidratálás céljából vettem. Mostanában újra beszereztem néhány próbazacsit, hogy miért nem a teljes kiszerelést (60 ml), arról majd lentebb bővebben. Egy próbazacsi 1,5 ml-t tartalmaz, ez nekem két, néha három alkalomra is elégnek bizonyult, mert kiadós, kis mennyiség is elegendő belőle. Reggel használtam és az előttem szólókkal ellentétben én nem tapasztaltam az elmúlt egy hónap alatt a ragacsos utóérzetet. Igaz, csak két vagy háromnaponta használom, mert kombinálom egy másik PC hidratáló termékkel (és az napfényvédős is) illetve egy szérummal. Könnyű textúrájú, majdnem folyós állagú, könnyen beszívódó és ugyanakkor gazdagon tápláló krém: nálam még délután is érezteti hatását. Kellemes puhaságot kölcsönöz az arcbőrnek, nem képez pattanásokat még a szemkörnyéken alkalmazva sem, egyáltalán nem irritatív. Egyetlen negatív vonása szerintem a fényvédő hiánya, ez most a nyár beköszöntével elég hátrány nálam, úgyhogy a nagy kiszerelés beszerzését egyelőre őszig biztos elnapolom. Az árát tekintve talán kicsit borsosnak tűnik a 9000 Ft feletti beszerzési ár, de ha abból indulok ki, hogy a 1,5 ml nálam 2-3 napot bír, akkor el tudom képzelni, hogy a 60 ml-es kiszerelésből 2,5 - 3 hónapot is ki lehet hozni. Ekkor pedig ez a szép összetevőjű krém már szerintem egyáltalán nem a vészes kategóriába sorolódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 2.

szorsika

2015. június 2.

Nappalra használom. Nem irritál, nem szárít. Szép összetevők. Jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

sephora

2014. szeptember 11.

Mintát próbáltam belőle, de sajnos nem tudtam vele hosszú távú barátságot kötni.
A kombinált bőrömnek sajnos túl sok ez a krém. Az összetevői szépek, de okoz egy kis ragacsosságot és túl nehéznek érzem. Inkább szárazabb bőrtipusra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

doraczegledi

2014. július 29.

Az állaga nagyon folyós, ennek ellenére tetszett az elején, egy könnyed nyári krémnek szántam. Pár hét használat után viszont azt vettem észre, hogy ragacsos tőle a bőröm. Ezért sajnos nem fogok többet venni belőle, pedig nagyon ígéretes volt. A tonikját azonban szeretem és használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

szonia

2014. július 12.

Szépen feltuningolt leírás, de semmi átütő, azért amennyibe kerül, jóval többet várnék tőle. Egyébként meg általános tapasztalataim szerint a minden bőrtípusra alkalmas krémek senki igényeit nem fogják igazán kielégíteni. Kísérletezek tovább, hogy milyen arckrémre váltsak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Leaf Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Alanine, Histidine, Sodium Lactate, Sodium PCA, PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Forrás: truth-in-aging, BFT