Paula's Choice

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   148 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anszan, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990  Ft

Antioxidánsokban gazdag fényvédő krém, mely UVA és UVB sugarak ellen egyaránt véd. Alkalmas arcra és testre is, kiváló sportoláshoz, és strandoláshoz is, vízálló. Nem hagy maga után olajos réteget. Javasolt normál, kombinált és zsíros bőrre.

Ár: 8 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Ametiszt1981

2020. július 30.

Ez a krém nagyon csípi az arcomat, pedig nem érzékeny a bőröm. :(( A Paula`s Choice másik 2 fényvédőjénél, a Clearnél és a Resistnél is tapasztalok enyhe irritációt, de az pár perc után elmúlik, ezt viszont le kellett mosnom az első használat után. Pénzkidobás volt, nem kellett volna bedőlnöm a PC-s marketingnek. :( De hát így tanul az ember...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

muszika

2020. április 1.

régóta keresem a tökéletes fényvédőt arcra és a skinsmartos lányok ajánlására próbáltam ki ezt. Szerintem ekkora mennyiségnél nevezhetjük az árát kedvezőnek és nekem tényleg sokkal kevésbé csúszkál, fénylik a bőröm, mint a többi termékkel, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

ppetruc

2020. január 29.

2020.január: még mindig megvan a fele. Picit változott a bőrápolási rutinom, és azt kell mondanom, nem mindegy, hogyan pakolom fel rá a sminket. Sokszor kukacoskodik. Főleg az állkapcsom, szemöldök, halánték környékén. Egyfajta hámló, pergő réteget képez... Uff. Elhasználom mindenképp, de még keresem a tökéletes fényvédőt, ami nem viaskodik a sminkkel.

2019.október: Wooow! Hatalmas 5*! Eddig a Bioderma AKN mat fényvédőjét használtam, ami az első próbálkozásaim között volt. A Skinsmart-os lányok tanácsára döntöttem a termék mellett, és azt kell mondjam, IMÁDOM!! Nagyon könnyed, légies textúrájú, gyorsan beszívódik, nem kukacoskodik más termékekkel, nem zsírosítja a bőröm tovább, nem csípi a szemem alatti bőrt. Ár-érték arányban tökre megéri, vagy egy évig biztos elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

HCHB11Cl11

2019. október 5.

Nyaralás során használtam testre. Kellemes lotion, gyorsan beszívódik, nem marad vissza látható réteg, jól védett a leégéstől. Az egy másik kérdés, hogy nem olcsó, és ezt a hatást más naptej/fényvédő is hozza. 1 hét alatt nem fogyott el, talán a fele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

dunaimano

2019. július 4.

Testre használom, arcra van másik fényvédő krémem. Minden napos használatban karom, sokszor mellkasom kenem be vele. 3 hónapra volt így elegendő. Könnyű, híg, folyékony állaga van, gyorsan beszívódik. Férjuram természetesen ezt is büdösnek ítélte, de már megszoktam. Ár-mennyiség arányban nagyon jó, és az összetétele miatt is megérős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Lotheg

2015. szeptember 1.

Eddig egyszer használtam, de muszáj véleményt írjak. Először nagyon tetszett hogy non greasy és ugye szép összetevők. Ár érték arányban elgész jó, tekintve, hogy a könynű fényvédők sokkal drágábbak és még az összetevőket is nehéz jól megválasztani. Majd megijedtem a vélemények alapján.
Az egyszeri használat után irritációt nem okozott, de tesztelem még, lehet később jön ki vagy akármi. Nagyon könnyed tényleg, ez igaz. Nem mattít így azt ne várja senki de ezt nem is ígéri sehol, csak azt hogy könyyű, nem ragadós, és ezeket mind tartja is. Gyorsan felszívódik, hidratál is. Pár perc után masrad egy kis fény, talán bőrfény, de lehet kicsit több is annál. De pluszba nem zsírosít ugyanúgy fénylek ki mintha nem lenne semmi rajtam, bár ilyenkor nyáron porpúdert használok, így azután mondom a fényesedést. Ha bármi változik még írok. Egyenlőre 4-est kap tőlem. De mindent betart, amit ígér. Télre és őszre ez egy tökéletes fényvédő lehet.
Marad a 4-es. Későbbiekben sem irritált, pedig nekem nagyon érzékeny a bőröm, főleg a szemkörnyékem, és ott sem éreztem semmit, és az LRP mattíttósa pl veszettül égette tartósabb használat mellett. Végül azért nem rendeltem meg nagyban mert az uriage illatmentes fújkálósa olcsóbb és ugyanúgy viselkedik a bőrömön, és a fényvédős összetevői is szebbnek néznek ki (bár ebben még van hova fejlődnöm...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Enca

2015. július 30.

2014. augusztus:
Nyaralásra vettem nehány mintát, mert vízálló, magas faktoros, és bevált! Szépen védi a bőrömet, nem is barnultam, de igazi, fényes hatású, rajtam a bőrfényűnél fényesebb, de engem nem zavart :-)
Nyárra ideális!
Olvastam, hogy sokatoknak csíp, nos, nekem az orrom alatti területet csípte néha egy kicsit ... Ettől függetlenül jövő nyárra megveszem.

2015. augusztus:
Továbbra is tökéletes a nyárra, vízpartra, vagy sportoláshoz. Tartja, amit ígér :-) Megvettem a 148ml-es kiszerelést, s ezt használom, ha nem dolgozom. Hogy miért? Mert fénylik. Engem nem zavar sem itthon, sem bringázáskor, sem kocogáskor, sem a strandon... ;-) Főleg azért sem, mert teszi a dolgát.
Szívesen megveszem jövőre is.
Ja igen... csíp... az orrom alatti területen, meg ha beledörgölöm a szemembe :-) de ennyi, nem is pirosodik ki :-) s nem is ég le, nem is barnul... csak a szemem, de az alapból barna ;-) hahaha

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

2014. augusztus:
Nyárra ideális!

2015. augusztus:
Szívesen megveszem jövőre is.

Aquariusgirl

2014. augusztus 20.

Sajnos nekem sem vált be :-( Első felkenéskor nagyon örültem neki, mert tényleg szép egységes lett a fejem, meg jó puha a pofikám, elmentem futni, ott is remekelt, nem csorgott a szemembe, szóval happy volt az első randink. Aztán lementem a Balcsira és napi használatba kezdtem. 2, naptól csípett felkenéskor, de aztán megnyugodott, délutánra vele is diszkógömb lettem, de ezt sajnos nekem meg kellett szoknom, ez van. Aztán kb a 4. napon már nem nyugodott meg a csípés és egyik pillanatról a másikra azt vettem észre, hogy pergamenre száradt a fejem!! Komolyan!!! Az egész arcom lehámlott, uh el kell búcsúznunk egymástól. Majd testre elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

magnes

2014. július 20.

Pillanatok alatt beszívta a bőröm. A matt finis barokkos túlzás, de pár perc múlva már csak annyira fénylett, mint egy egészséges arcbőr. Ha nem megyek vízbe, reggeli egy kenéssel is bírja az arcom, pedig nagyon fehér a bőröm. Pozitív, hogy nem érzem fullasztónak, ragacsosnak, sőt az én kombinált bőröm még kielégítően hidratálja is, pedig nem kenek alá semmit. Nekem bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 20.

Milne

2014. július 13.

Update: Sajnos engem is elkezdett irritálni, kicsit szárazabb volt pár napja az arcom, mindenhol csípett, le kellett mosnom. Azóta újra normális a bőröm, de még mindig csíp kicsit, és nekem nem csak a szemkörnyékemen, hanem az orrom körül és oldalt is. Kár, mert az elején egyáltalán nem irritált sehol (kb. 3-4 hete használom), ezért is vettem meg nagyban... Na mindegy, majd testre elhasználom, arcra így nem merem. Szóval emiatt le kell pontoznom, nem ez lett az én fényvédőm.
Mindenképpen akartam nyárra valami magas faktorú fényvédőt, összetevők és ár-érték arányban ez tűnt a legjobbnak, csak arcra használom. Nekem szerencsére bírja a szemkörnyékem (pedig a Resist Ultra Light irritálta a végén, ki érti ezt...), könnyű eloszlatni, nem marad réteg a bőrömön, egyetlen hibája, hogy nagyon fénylik. Persze púder megoldja, de utána is hamarabb kifényesedik így a bőröm, ezért a 4 csillag, ha egy kicsit szolidabban csillogna, tökéletes lenne.
Hétvégén teszteltem a Balatonon is, egész nap kint voltam (igaz, ha tehettem árnyékban), bicikliztem, fürödtem, és remekül működött, persze rendszeresen újrakentem. :) Szerencsére bírja a több réteget, egyáltalán nem morzsolódik, sminkelni is lehet rá. Hidratálni nem hidratál, de nem is az a dolga, a száraz részeken alá kell krémeznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0