Paula's Choice

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   14 500 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 500 Ft

Selymes és gazdag ragyogásfokozó maszk, mely már egy éjszaka alatt üdébbé teszi a fáradt, fakó bőrt, és természetesen sugárzóvá, hidratálttá teszi.

• Hatásos fáradt, fakó és öregedő bőrre
  • Rosaceás és érzékeny bőrre is
  • Gazdag, selymes állaggal segít vissznyerni a bőr puhaságát
  • Arbutinnal és medveszőlővel segít visszaadni a bőr ragyogását
  • Selymesen puha, rugalmas gél formula
  • Remek a szem környékére is
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 14 500 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1690 , Eladó: Moringa
Állapot: Ici-picit nyomtam ki belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/Foxpost/Személyes àtvétel

Annamari83

2021. január 29.

Gondoltam, arra tökéletes lesz, hogy nyakra, teljes dekoltázsra kenjem éjszakára. És az is, természetesen az esti rutin végén az arcomra is felkenem. Sőt, a kézfejemre is. Így semmi sem maradhat ki az ápolásból. Szerintem nagyon jók az összetevői, és egy fárasztó nap után igazi kényeztetés a bőrömnek, hogy reggelre újra szép, egészséges fényű legyen. Kétnaponta használom, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

szerka

2020. augusztus 23.

Nem tesz csodát, hidratáló hatása éreződik leginkább , viszont az igazán érzékeny bőrömet nem irritálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

senskin

2020. május 31.

Nem rossz, nem rossz, de semmi több. Kis kiszerelést vettem, de nem veszem meg nagyban. Nekem egy niacinamidos szérum egy B bomb -al többet ér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

agoca

2020. április 20.

Mikor megvettem nagy reményekkel kezdtem el használni, majd jött is a nagy csalódás: filmréteget hagyott az arcomon, csúszkált rajta, nem szívódott be. Este felkentem, reggel meg kb letöröltem. El is pakoltam, de ki nem dobtam, mert hát nem egy olcsó darab. Fél év porosodás, hátrarakás után, kb tél végén tettem vele még egy próbát. És furcsa módon most működik! A bőröm a tretinoin miatt kicsit jobban ki volt száradva és így már igenis működik. 2-3 alkalommal használtam, de közben a tretinoinnal sem álltam le teljesen. Az Ára miatt elvehetnék egy csillagot, de akkor kb minden PC termék 4 csillagról indulna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 20.

Lexy1296

2019. november 16.

Amikor először megvettem kipattogtam tőle. Akkoriban még zsíros-kombó bőröm volt, még nem állt teljesen helyre az aknék után. Fél év után elővettem, most imádom hetente kétszer, háromszor használom. Igaz mostmár a bőröm inkább normál-kombó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

evaedinakiss

2019. szeptember 17.

Hetente egyszer használtam, a teljes kiszerelés sokáig elég volt, mivel nem volt átütő hatása. Éjszakára hagytam fenn, nekem beitta a bőröm és egy film réteg maradt rajta, nem volt ragacsos. Jól hidratálta az arcom, de csodát nem művelt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

viszvirag1

2019. július 25.

Jó kis hidratáló maszk, igazából nem kell tőle csodát várni, de egy plusz löketet ad a bőrnek reggelre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

kdorahh

2019. június 5.

Az égvilágon semmit nem csinált a bőrömmel. Eleinte - ahogy ajánlják - heti egy alkalommal használtam, de semmi, gondoltam használom heti többször, semmi. Pénzkidobás volt az egész, szerencse, hogy csak a deluxe változatát vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

missy89

2018. augusztus 14.

Ez a maszk sajnos gyakorlatilag semmit nem csinál a bőrömmel, szóval nagy csalódás. Még szerencsére, hogy csak a deluxe változatot rendeltem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

eeraa

2018. július 23.

A leírás az INCI és a sok pozitív vélemény után gondoltam kipróbálom. A 15ml-es változatát vettem meg, ami 5 alkalomra is bőven elég volt. Hetente egyszer, este használtam a rutin utolsó lépéseként és csak másnap reggel mostam le. Az állaga géles, könnyen kenhető, de nekem túl ragacsos volt, alvás közben zavart és egyáltalán nem száradt meg. A hatásával elég vegyes érzéseim vannak, elméletileg minden bőrtípusra lehet használni... Nekem 5 alkalomból kétszer volt szép a bőröm másnap, valóban puha, hidratált bőrrel ébredtem. Azonban a maradék három alkalommal több, nagyobb pattanás jelent meg az arcomon. Pedig nagyon ritkán pattanásos az arcom, ez a maszk pedig csúnyábbakat hozott ki mint eddig bármi.
Örülök, hogy nem vettem meg a nagyobb és méregdrága kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Örülök, hogy nem vettem meg a nagyobb és méregdrága kiszerelést.

Antioxidánsok: Arbutin, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.