Paula's Choice

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. október 25.

Ár:   13 200 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 200  Ft

Selymes és gazdag ragyogásfokozó maszk, mely már egy éjszaka alatt üdébbé teszi a fáradt, fakó bőrt, és természetesen sugárzóvá, hidratálttá teszi.

• Hatásos fáradt, fakó és öregedő bőrre
  • Rosaceás és érzékeny bőrre is
  • Gazdag, selymes állaggal segít vissznyerni a bőr puhaságát
  • Arbutinnal és medveszőlővel segít visszaadni a bőr ragyogását
  • Selymesen puha, rugalmas gél formula
  • Remek a szem környékére is
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 12 200  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
missy89

2018. augusztus 14.

Ez a maszk sajnos gyakorlatilag semmit nem csinál a bőrömmel, szóval nagy csalódás. Még szerencsére, hogy csak a deluxe változatot rendeltem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

eeraa

2018. július 23.

A leírás az INCI és a sok pozitív vélemény után gondoltam kipróbálom. A 15ml-es változatát vettem meg, ami 5 alkalomra is bőven elég volt. Hetente egyszer, este használtam a rutin utolsó lépéseként és csak másnap reggel mostam le. Az állaga géles, könnyen kenhető, de nekem túl ragacsos volt, alvás közben zavart és egyáltalán nem száradt meg. A hatásával elég vegyes érzéseim vannak, elméletileg minden bőrtípusra lehet használni... Nekem 5 alkalomból kétszer volt szép a bőröm másnap, valóban puha, hidratált bőrrel ébredtem. Azonban a maradék három alkalommal több, nagyobb pattanás jelent meg az arcomon. Pedig nagyon ritkán pattanásos az arcom, ez a maszk pedig csúnyábbakat hozott ki mint eddig bármi.
Örülök, hogy nem vettem meg a nagyobb és méregdrága kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Örülök, hogy nem vettem meg a nagyobb és méregdrága kiszerelést.

Lili28

2018. május 26.

Ez a PC termék sem okozott csalódást.:)
Hetente 1-2 alkalommal szoktam használni, az esti rutinom legutolsó lépése.
Picit ragacsos érzetet kelt először, de hamar megszárad, kellemes viselet éjszakára.
Reggelre pedig, tényleg érezhetően hidratáltabb a bőröm.
Mint minden PC terméknek, ennek sem túl baráti az ára, viszont nagyon kevés kell belőlem, így sokáig elég. Én úgy érzem megéri az árát, ha elfogy újraveszem mindenképp.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Ez a PC termék sem okozott csalódást.:)
Hetente 1-2 alkalommal szoktam használni, az esti rutinom legutolsó lépése.
Reggelre pedig, tényleg érezhetően hidratáltabb a bőröm.

Asdfghjkl2108

2018. február 17.

Nagyon jó maszk, én hámlasztás után szoktam használni és egész estére fent hagyom. Tényleg szuper kis maszk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

zseni

2017. június 30.

eloszor csak estere tettem fel 1-2 orara, es ugy is nagyon tetszett a hatasa, de csak akkor nyugozott le igazan, mikor eloszor fennhagytam
ejszakara is. elkepeszto, milyen gyonyoru bort varazsol egy ejszaka alatt, ragyogo, hidratalt es egyseges lesz tole a borszin. meg el se fogyott, de mar ujra is vettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

paaulaaa

2017. január 28.

Nekem tegnap érkezett, már annyira be voltam sózva este, hogy azonnal bevetésre került. Az izgatottságom azóta csak fokozódott! Nem szoktam első használat után termékről véleményt írni...hisz az elég elhamarkodott.... de ez, ez valami csúcs-csoda! Felkenés után azonnal, kicsit talán ragacsos érzetet keltett de ez hamar elmúlt, szépen elkezdett beszívódni, komfortos érzet volt. Ami aztán reggelre fogadott, na az...az valami hihetetlen pihe-puha bársonyos bőr egységes bőrképpel! Fogok még erről írni néhány hét használat után...de eddig engem lenyűgözött. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Kell a púder!

2016. november 30.

Ma reggel érkezett meg. Gyerkőc itthon beteg, szóval én is itthon vagyok. Gondoltam, nem várok este, barizzunk össze már most, reggel :-) Jó döntés volt! A napi rutinom: egy PC retinolos szérum (a szürke), utána egy retinolos fényvédő nélküli hidratáló (Resist). Illetve hetente 3x C vitaminos szérum/ 2%BHA felváltva, reggel egy fényvédős hidratálóval zárok ( PC, Recovery). Rosaceás bőröm van, nyáron zsíros, télen száraz. Mostanában eléggé elkezdett száradni a bőröm (tudom, a sok retilol), ezért szerettem volna beszerezni, hogy esténként ezzel zárom majd a rutinomat. Ahogy feltettem a bőrömre, hihetetlen, hogy rögtön mennyire hidratált érzést adott, látványban is. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fog majd művelni éjszakánként. Jövök majd update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Antioxidánsok: Arbutin, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.