Paula's Choice

Ár:   12800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. június 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

5% AHA savat és 0.5% szalicil savat tartalmazó, napi használatra ajánlott gyengéd bőrmegújító kezelés. Segít a nap okozta károk, az egyenetlen bőrfelszín és a pigmentfoltok kezelésében. A gyulladáscsökkentő és antioxidáns összetevők táplálják és nyugtatják a bőrt.

Ár: 12 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
falsestuff

2019. március 19.

Csodát nem érdemes várni tőle, de teszi a dolgát, ... hámlaszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Csodát nem érdemes várni tőle, de teszi a dolgát, ... hámlaszt.

Lorna

2019. február 16.

Kb. másfél hónapig fogyasztottam a 10 millis deluxe verziót, úgy, hogy 2-3-szor pumpáltam belőle minden alkalommal. Így elég gazdaságosnak tűnik. Ha kimatekozom a teljes verziót majd fél évig használhatnám.
Narancssárgás, édeskés illatú krém. Illata túlérett gyümölcsre emlékezet. Nem zavaró, csak érdekes, hogy mégis van illata magának a terméknek attól függetlenül, hogy illatmentes.
A kedvencem benne, ha este felkenem másnap látszik a hűha hatás az arcomon. Egységesebbnek érzem a bőröm.
Kombinált, felületi vízhiànyos bőröm van, amin mintha jobban működne a glikolsav, mint a Paula két százalékos szalicilsavas termékei.
Hosszútávon mintha kebesebb lenne a hormonális aknéból, vagy nem gyulladna be annyira mióta használom. Oké, igaz csak egy hónap volt, és lehet hogy bebeszélem magamnak. De általában ciklus idején az egy két pattanás ami előjön, begyullad és egy hét mire eltűnik, most meg elő se akartak jönni különösebben. Kicsit jön, mintha még gondolkodna rajta, tanácstalan, mint én az életben, de nem akar begyulladni.
Egy téli hónapon tervezem újravenni tovább tesztelni de most eddig nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Reddiamond

2019. január 18.

Egyszerre több PC terméket is használok. A T-vonalban eslősorban a 2%-os BHA folyadékukat szoktam felkenni reggel és este is. A szemem környékére a Retinol 0.5% in Squalane-t kenem esténként (így nem szárad ki reggelre az a terület). A többi részre pedig ezt kenem estére. Szeretem az állagát, kellően táplál miközben rendbeteszi a bőröm. Felkenés után picit szokott csípni ott ahol picit sérült a bőr (előtte kinyomta egy pici patit vagy mitszert), de gyorsan elmúlik. Így összességében elégedett vagyok. A Nálam újravevős. Kicsit fénylik a bőröm mióta hámlasztok, de nem feltűnő. A próusaim és miteszereim számra drasztikusan lecsökkent kb fél év alatt. Örülök, hogy rájuk leltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

FrostJaina

2018. október 20.

Hegekre és miteszerekre vettem egy 10 milis mintát kb egy hónapig volt elég, sajnos nem csinált semmi pozitívat a miteszerekkel, nem csökkent a számuk egyáltalán... számomra penzkidobas, 2 mert sima tapintású volt a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Tmika

2018. június 8.

Először deluxe mintát vettem belőle, sokáig elég volt, aztán már egy teljes flakonnal is elhasználtam. Picit furcsa volt az illata, de nem zavaró, inkább ez, mint valami illatanyag. Heti 1-2 alkalommal használtam, és másnapra nagyon szép lett a bőröm. Sűrűbben nem mertem használni, bár napi használatra találták ki, de mellette BHA-t is használtam, és nem akartam túlhámlasztani. Még nem vettem újra, de valószínű megteszem, mert helyette a 10% AHA-t tartalmazó testápolóval próbálkoztam arcra, és az sok volt a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

TimyeK

2018. március 19.

Én mintát kaptam a rendelésem mellé, két alkalomra volt elegendő. Alapvetően láttam egy icipici változást, egységesebb lett a bőröm, a pórusaim kissé eltűntek, viszont nagyon kifényesedik a bőröm már a használat után fél órával, reggelre zsírban tocsogó arccal ébredek, ami utána egész nap zsírosabb. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

hkajuna

2018. március 6.

Első alkalommal felkenés után nem tapasztaltam semmi csípős vagy fura érzést. Bevallom korábban sosem használtam kémiai hámlasztót, de mivel mindenhol azt olvastam, hogy ezek a készítmények ha kis mértékben is, de csípnek. Ezért azt gondoltam ez nekem biztos nem hat, lehet hogy erősebb AHA hámlasztót kellett volna vásárolnom. Másnap reggel viszont erősen száraz volt a bőröm tőle, ez csalódás volt. De szerencsére nem adtam fel! Mert többszöri használat után rájöttem, hogy ez a kis szuper termék gyengéden, ugyanakkor nagyon hatékonyan és hosszútávon fejti ki a hatását. Heti három használat mellett remekül eltüntette a pici mitesszereimet, arcom szép feszes és ragyogó, pihe-puha bőrrel és már nyoma sincs a kezdetben tapasztalt száraz bőrérzetnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 6.

nekoSX

2018. január 29.

Mintát kaptam NiOD-os rendelésem mellé, gonosz kis húzás a Skinsmart-tól, mert most itt állok meglőve!
Ennyi sárga pöttyös összetevős krémem nagyon régóta nem volt, max. a fényvédőim, én ezért is húzódozok egy kicsik Paulájéktól, kémiai hámlasztót sem használtam még sosem, mert sokat vagyok szabad ég alatt a munkámból kifolyólag és egyszerűen nem merem használni őket, még fényvédők mellett sem.
És mintha kitalálták volna mindezt, kapok egy ilyen enyhe - kíméletes hámlasztós mintát :o).
Hát köszönöm!
Egész arcra nem, viszont patikra (pompom rózsakert 3 patija a múlt hétről) és hegekre alkalmaztam, lokálisan kis pöttyökben.
ÉS ez egy csoda, hámlaszt ez az 5% is tökéletesen, nyugtat és olyan gyorsan helyrerakta a gyulladást, hogy csak győzök csodálkozni.
A színe is nagyon szimpatikus: világos barna! Állagra nagyon jó, gyorsan beszívódik.
Úgyhogy itt vagyok meglőve, hogy azért a havi 1-2 pattanásomra mégsem akarok ennyit beruházni még a kisebb kiszerelésre sem, viszont a hatása annyira látványos és meggyőző, hogy vmit mégis ki kell találnom, hogy felkerüljön a polcomra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

Hát köszönöm!

adel.fiore

2017. december 2.

Az egyik kedvenc:) Nagyon gyengéd, és nekem kisebb csodát művelt a bőrömmel. Jár az 5 csillag, bár az ára kicsit durva az én pénztárcámnak(mint a legtöbb PC-termék), úgyhogy csak akkor veszem, ha az ázsiai, népszerű hámlasztók között nem találok hasonlóan jót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

TundiPapp

2017. június 18.

Semmit nem ert :(
Irtam a gyartonak is, hatha en hasznalom rosszul, adjanak tippet....de csak annyit valaszoltak, hogy sajnaljak, hogy szamomra nem mukodik.
Pedig en biztam benne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Semmit nem ert :(
Pedig en biztam benne....

Antioxidánsok: Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Epigallocatechin Gallate, Caffeic Acid, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates
Gyulladáscsökkentők: Epigallocatechin Gallate, Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kávésav. Kivételesen erős hatású antioxidáns (a Futurederm informácói szerint erősebb, mint a ferulic acid), melynek bizonyitottan van rákellenes hatása. Számos gyümölcsben, zöldségben, növényben megtalálható, többek közt a kávéban is. A kávésavra irányuló tanulmányok túlnyomó többsége szerint, hogy a kávésav egy kifejezetten biztonságos összetevő.

E vitamin származék, aminek az erőssége a pirosság csökkentése, legyen az pattanás után visszamaradt folt, borotválkozás utáni irritáció vagy UV okozta pirosság.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.