Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Egyedi liqui-gel formula, ami hialuron savat és kulcsfontosságú, a bőrben természetesen is megtalálható, bőrregeneráló összetevőket tartalmaz. Hatására a bőr azonnal feltöltődik, a ráncok, finom vonalak simábbak lesznek. A kezelés erősíti a bőr természetes vízmegkötő képességét és védőrétegét is, plusz, pár csep belőle bármilyen hidratáló krém vagy szérum hatását fokozza .

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

OMJ

2017. január 28.

Nagyon szeretem! Tökéletesen hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Nagyon szeretem! Tökéletesen hidratal.

Lorna

2016. szeptember 4.

Deluxe mintám volt, csak szó szerint ugyanazt tudom hangoztatni, mint a többiek, elégedett vagyok vele, de az ára miatt nem venném újra :) vagy nagy kiszerelésben. Folyékony állaga van, és pöttyet zavar, hogy sose tudom, hogy krémbe keverjem, vagy a pipettával magamra kenegessem. Azt hiszem mindkettőt lehet, de mivel booster valahogy úgy érzem az volna a helyes, ha a krémbe keverném, de az olyan macera, hogy csak egyszer próbálkoztam vele : krém kupakját lecsavarni, krém a kézbe, vissza a krémkupak a kezem ragacsos, lecsavarni a boostert, az nem megy keresni egy zsebkendőt, lecsavarni a kupakot, pár csepp a krémbe, krém az arcra, kezem megint ragacsos vissza a booster kupakját, zsebkendő... komolyabb problémáim is vannak ám az életben.:) Esküszöm. Na mindegy, nekem már túl sok lépés, kicsit drága, kicsit macerás, viszont instant működik, és feltölt. Mindenki döntsön a saját belátása, pénztárcája szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

PinkPearl

2016. április 26.

Szuper jó. Egy delux mintát használtam el. Tökéletesen feltölti a bőrt, kellemes, csak ajánlani tudom. Valószínüleg az ára miatt nem fogom nagy kiszerelésben megvenni..... bár ki tudja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

Gagibagi

2016. március 24.

Nekem nagyon bejött. Tényleg azonnal látszik a hatása, este felkenem, és reggelre egyszerűen csak ragyogóbb és egészségesebb lesz a bőröm. Szerintem, mint minden más hatóanyag, a hialuron sav is csak akkor működik ilyen jól, ha előtte megfelelően elő van készítve a bőr. Èrtem ez alatt a megfelelő tisztítást, hámlasztást. Különben halottnak a csók. Szuper termék, és tényleg beváltja, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 24.

dobolank

Korcsoport: >54
2016. január 13.

Ez olyan termék, aminek a hatását az első naptól kezdve külső szemlélők is észreveszik (férj némi noszogatás után:) De tényleg hatásos - nyilván egy másik otthoni krémmel-szérummal lehet összemérni a hatását, nem egy orvosi kezeléssel.... A leglátványosabb a szemem alatt volt, ahol a korosodási beesettséget (bocsi) elég jól feltöltötte, olyan mértékig, hogy első körben nem is tudtam eldönteni, hogy ez feltöltöttség most egy ödéma-e vagy fiatalítva vagyok:) A legtöbb hialuronsavas terméktől kipirosodok, rossz reakciókat ad rá a bőröm, de erre nem. El is szomorodtam, mert ki kell köhögnöm a nagyobb kiszerelés árát. Lehet hogy azért ilyen látványos a hatása nálam, mert tényleg vízhiány és öregedő bőr esete forog fenn.
A Delux-minta minden, az anyagon kívüli eleme - ár, mennyiség, kiszerelés - nevetséges. A pipettával pl. kenegetni a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 13.

Zsildom

2015. november 19.

Voltam már professzionális hyaluron kúrán, tudom, hogyan néz ki a bőr egyetlen kezelés után is. Pozitívan állok a dologhoz: bizonyára olyan szuperül feltöltődtem akkor, hogy azt ma már nem lehet felülmúlni... Delux mintára vertem el a pénzem, és nagyon bánom. El fogom használni, mert végül is nem árt. A pipettás megoldás nagyon félrement, az ilyen tartalmú kencék általában nyákosak és pumpás kiszerelésű flakonokban gazdaságosan lehet adagolni. Szerintem túlárazott is. Cukipofa, persze, de dugdosom a család elől, mert elfogadhatóan magamnak sem tudom megmagyarázni, hogy miért is csábultam el. Első csalódásom a márkában. Bár azt el kell ismernem, hogy a termék leírásban Pauláék is azt javasolják, hogy mindenki maga döntse el, hogy szüksége van-e rá. Talán hasznos, talán nem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 19.

Lalage

2015. október 27.

3 hete vettem egy deluxe mintát és esténként egy picike (kb. lencsényi) cseppet keverek az arckrémemhez (PAULA'S CHOICE RESIST BARRIER REPAIR HIDRATÁLÓKRÉM). És még mindig van benne!
Alapvetően kombinált a bőrtípusom, de mindkét zónának jót tesz ez a gél. Nem zsírosít, nem lesz tőle több miteszerem. A szárazabb, néha hámló részek nincsenek többé és a húzódó érzés is megszűnt, A szárazságból adódó ráncocskák kisimultak.
A bőröm imádja, egyből beszívja, reggelre pedig olyan kisimult és babapuha a bőröm, mint 10-20 évvel ezelőtt. :)
Meg vagyok vele elégedve, újra fogom venni...amint összespórolom rá a pénzt. Csak az ár miatt 4*. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

2015. szeptember 29.

Delux mintát vettem, kb. 10 napja használom napi szinten, reggel-este 1-1 cseppet teszek a krémembe, illetve kétszer volt, hogy önmagában kentem szét 3 cseppet az arcomon. Ennek ellenére még van benne bőven. Az adagoló tényleg nem a legpraktikusabb, de ettől hajlandó vagyok eltekinteni a hatás miatt. Maga a termék sűrű gél állagú, áttetsző, könnyen eloszlatható, talán egy leheletnyi réteget hagy ha csak önmagában kenem fel, de krémbe keverve semmilyet nem tapasztaltam. Amit tapasztaltam, az a bőrfeltöltő, puhító, simító hatás, tényleg sokkal szebb lesz az összkép ha este felkenem, ahogy mások is írták. A vízhiányra (illetve ellene) is nagyon jó hatással van. Húzós a nagy kiszerelés ára, úgyhogy egyelőre nem tudom, fogok-e venni belőle, remélem lesz majd valami jó kis akció az ünnepek előtt, és akkor talán. Nagyon-nagyon jó terméknek tartom egyébként. Csodát sem ettől sem mástól nem szabad várni, de a minőségi termékeke rendszeres használatát meghálálja a bőrünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Gogo89

2015. augusztus 28.

Egy újabb PC termék amire mostantól ácsingózhatok teljes méretben. Nekem másnap reggelre ettől instant gyönyörű bőröm lett, az a megfoghatatlan miért de egységesebb, teltebb, élettelibb lett tőle az arcom, pont mint egy reklámszöveg de ez nálam igaz lett. A nyálkás állagát is szerettem, jobb mintha folyékony lenne. Ez a mini pipettás kiszerelés viszont horror, valamint meglepő módon elég hamar elfogyott, kb 5 használat alatt, ami egyébként érthető a méret miatt de a paula's choice minták nálam mindig nagyon sokáig ki szoktak tartani, ezért váratlanul ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

sephora

2015. július 30.

Sajnos csalódás. :-(
A 3,5 ml-es kiszerelést rendeltem meg, ami 2 (kettő!!!) alkalomra volt elegendő.
Teljesen origi csomagolás, nagyon praktikus pipettás adagolóval, de komolyan mondom, hogy nem teljes mennyiség volt benne.
Az összetevői nagyon szépek, de hatásában, érzetében a Paese hialuronsav szérumjával nálam egyenértékű. Wow hatás nem volt a két használat után, nem úgy mint a PC Shine stopper esetében... No, az a termék csúcsszuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 30.

Sajnos csalódás. :-(

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.