Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Egyedi liqui-gel formula, ami hialuron savat és kulcsfontosságú, a bőrben természetesen is megtalálható, bőrregeneráló összetevőket tartalmaz. Hatására a bőr azonnal feltöltődik, a ráncok, finom vonalak simábbak lesznek. A kezelés erősíti a bőr természetes vízmegkötő képességét és védőrétegét is, plusz, pár csep belőle bármilyen hidratáló krém vagy szérum hatását fokozza .

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

mstindigo

2015. július 29.

Szerintem korrekt booster, ha nincsenek irreális elvárások. Nagyon jól hidratál, és rendszeres használatával végre teljesen megszűnt a bőröm vízhiánya. (Hidratálókrémet én is használtam utána.) Igen, nagyon örültem volna, ha eltünteti a kezdődő ráncaimat, de botox hatást elvárni egy kozmetikumtól azért túlzás lenne. :-) Szóval a termék ígéretben érzek most némi túlzást, khm. Eleve profi bőrápolási rutin mellett, tehát fényvédő, hámlasztó, irritáló összetevőktől mentes jó hidratálók, anti-aging szérumok stb. mellett nem lesz óriási, azonnali és szemmel látható különbség egy kozmetikumtól sem. Legalábbis én valószínűnek tartom, hogy aki ennyiért vesz egy boostert, az odafigyel a bőrére úgy általában. (Aki meg nem, az máris tudja, mit kéne vegyen a booster mellé, hogy sokkal jobb eredményt érjen el.) Szóval nem, nem fogja eltüntetni a ráncokat, ahogy egyetlen kozmetikum sem, de ha ezt nem várod el tőle, akkor szeretni fogod, ahogy én is szeretem. (A csomagolás viszont tényleg katasztrófa, túl nyákos és sűrű ehhez a pipettás megoldáshoz, alig lehet vele felszívni a cuccot...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

rekag

2015. július 29.

A kis deluxe-szal kezdődött a szerelem. :) Én este használam, az éjszakai krémemet turbózom fel 2 cseppel. Sokkal gyorsabban beszívódik az így kapott kis keverék, és valahogy sokkal jobban is esik a bőrömnek, mert sokkal könnyedebbé teszi az egyébként sem túl nehéz krémemet. Reggelre látható a hatása, nehéz megfogalmazni, valahogy feltöltődik a bőröm tőle, egészségesebb, kicsattanóbb, üdébb. Mostanság fogy el a 3 ml-es minta (4 hétig bíta), de már megrendeltem a normál kiszerelést is, mert nem akarok lemondani róla és a hatásáról sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 29.

Lolatapsi

2015. június 29.

Hangzatos reklám, igényes és szép csomagolás, de a hatása nálam sajnos elmarad. A mélyebb ráncokkal semmit nem kezd, a reggeli kipihent arcbőrt nem produkálja ugy, mint a hasonló árfekvésű konkurens termékek. Szerintem nem éri meg az árát. Elhasználom, mert sajnálom ennyi pénzért, de nem veszem ujra, pedig nagyon akartam, hogy működjön. Remélem, másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

LaurenC.

2015. június 22.

Zéró a hatása, ahhoz képest meg jó drága. Egy picit se simitotta el a ráncokat, pedig annyira nem mélyek. Többet ér a sárgabarackmagolaj felkenése a problémás területre, természetes és hat. Nagy csalódás, az erős reklámhadjáratnak bedőltem és rendeltem. Kár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. június 10.

Wow hatás. Reggel keverek össze 2 cseppet a Resist Super-light szérummal, és hihetetlen bababőröm, tömött, feszes bőrképem lesz, és mindez egész nap tart. Még este, sminklemosás után is egyenletesen szép a bőröm, semmi pirosság vagy pattanás. A mintának valóban tragikusan rossz a kivitelezése, kinyerhetetlen az üvegcséből, és az árát erősen túlzottnak érzem a mennyiséghez képest. Viszont, többféle hyaluronsavas szérumot kipróbáltam már, és többé-kevésbé elégedett is voltam velük (a legutóbbi 9000 Ft körüli árért 6 hét alatt fogyott el, igaz, azt önmagában használtam, krém alá), de ennél a szérumnál a leglátványosabb az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 10.

wishes

2015. június 3.

Hát, akkor én leszek az. :)
Először is, valami vinnyogósan cuki a deluxe sample :D
Másodszor: ez egy csodaszer. Sokáig gondolkodtam, hogy mire emlékeztet a hatása, és rájöttem, hogy az Estee Lauder ANR szérumának van ugyanilyen hatása a bőrömre. Este felkenek belőle 3 cseppet, amit kb. azonnal felszív a bőröm, és reggelre csodaszép egyenletes bőrszínt és kipihent, hidratált bőrt kapok. Igazából nagyon kevés olyan termék van, amire azonnal pozitívan reagál a bőröm, és az ANR azért a szívem közepe, mert ő pont olyan... illetve már ez is. :)
Egy dolog zavar csak, hogy ez a pipettás kiszerelés baromi nehezen szívja fel az amúgy nyákosba hajló anyagot, folyton azt hiszem, hogy ki van fogyva a mintám, közben még bőven nem. Emiatt ugyan nem vonok le pontot, de ejnyebejnye Paulamami, jobb lett volna valami más kiszerelésben gondolkodni...! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Hát, akkor én leszek az. :)
Először is, valami vinnyogósan cuki a deluxe sample :D

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.