Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 500  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2019. szeptember 19.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 500  Ft

A gazdag textúrájú luxuskezelés intenzíven hidratálja a száraz és a nagyon száraz bőrt, miközben küzd a bőröregedés látható jelei ellen is – különös tekintettel a szemkörnyék, a nyak és a dekoltázs területein. Az antioxidánsokat és retinolt ötvöző, egyedülálló formula simítja a finomvonalakat és a ráncokat, serkenti a bőr természetes kollagéntermelését – és mindeközben még a bőr kiszáradásától is megóv. Hatékony bőrhelyreállító hatóanyagainak köszönhetően segíti a nap okozta bőrkárosodás regenerációját és a barna foltok halványodását.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Water / Aqua Ethylhexyl Stearate eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Petrolatum eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dimethicone eo I szil 1 0Dipentaerythrityl Hexacaprylate / Hexacaprate eu Glyceryl Stearate eo I euTridecyl Trimellitate eo PEG-100 Stearate ti 0 0Phenyl Trimethicone szil Retinol a I v Adenosine gy Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Palmitoyl Hexapeptide-12 pep Palmitoyl Tripeptide-1 pep Ceramide 2 Sodium Hyaluronate h 0 0Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Niacinamide v Tocopherol a I v 2 2Lecithin eo I eu Linoleic Acid eo Linolenic Acid eo Retinyl Palmitate a I v 2 2Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract a I gy Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Glycine Soja (Soybean) Sterols eo Tribehenin eo PEG-10 Phytosterol eu Magnesium Aluminum Silicate 0 0Sodium PCA h 0 0Sodium Lactate h Sodium Hydroxide Neopentyl Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Cetearyl Glucoside ti I eu Tridecyl Stearate eo Benzoic Acid ta Behenyl Alcohol eo I al Sclerotium Gum Carbomer C12-15 Alkyl Benzoate eo Polysorbate 20 ti I eu 0 0Disodium EDTA Sorbic Acid ta Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta

Ár: 12 500  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Milva07

2019. március 3.

Komplett termékminta részeként használtam el. A megfelelő sorrendet betartva sincsen SEMMILYEN érzékelhető hatása, a koreai rétegzős rutin nekem 100x jobban bevált. Szerintem csak a nagy hype van körülötte,magyarán :parasztvakítás....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

gyulzsuzsi

2019. január 11.

A Resist Barrier Repair-t használtam nyáron/ősszel, de télre keresnem kellett egy gazdagabb krémet.
Ez lett a választott és egy kicsit tartottam tőle hogy túl testes lesz, ezért először mintát próbáltam. Hamar meggyőzött hogy jó lesz.
Nappalra se sok, nem érzek zavaró réteget, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Nappalra se sok, nem érzek zavaró réteget, szeretem!

Pünyike

2017. november 7.

Három különböző mintát rendeltem, kb 1 hétnyi tesztelgetés után ez lett a győztes. (Az 50 ml-es kiszerelést tegnap rendeltem meg, nemrég hozta a postás. Külön köszi a gyorsaságért!)
Az "illata" nekem furcsa. A mintát próbálgatva először azt hittem, hogy romlott. Eddig isteni illatú krémeket használtam, ezért volt furcsa, de ez parfümmentes meg minden mentes, ha jól tudom. Kiszerelése tetszik, remélem minden cseppet ki tudok préselni belőle.
Száraz, nagyon száraz bőrre ajánlják, az enyém viszont normál, de mégis tökéletesen működik rajtam. A krém sárgás, elég testes, viszont könnyedén beszívja a bőröm. Nem marad ragacsos érzet, nem fuldoklik a bőröm. Este és reggel is használom. A szememet nem csípi, pattanások, kiütések nem lettek. Az arcom reggelre tömörebb, frissebb, fiatalosabb, puhább és kipihentebb(nek tűnik, annak ellenére, hogy a gyerek napok óta felsír éjszaka többször is). Nagyon szép, egészséges ragyogást ad a bőrömnek. Sminkelni is tökéletesen lehet rá, remekül együtt tud működni az alapozómmal. Mások is megjegyezték, hogy milyen szép a bőröm. Nincs sok ráncom, a szemem körül vannak apróbbak, a szám/orrom mellett egy kicsit mélyebb, de nem feltűnő, szinte csak én látom. Az apróbbakat enyhén "feltöltötte", a mélyebbeket tompította. Na, nem lett tükörsima arcom, de sokkal jobb az összkép. Röviden és tömören: tökéletesen hidratált, egészséges, ragyogó bőrképet ad. A hidratált érzés egész nap hat, este sem látszom meggyötörtnek. Egy hét után ez a véleményem, ha a krém végére értem, frissíteni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

Darancsa

2017. március 31.

Egy teljes kiszerelésű tubust használtam el belőle, most rendeltem a másodikat a kozmetikusom ajánlására.
Nekem nagyon bevált, főleg télen hidegebb időszakban. Testesebb, tömörebb krém állag, igazából tényleg csak száraz bőrre ajánlanám.
Csodát nem csinált de látványosan feltölti az arcomat, megszűntette a szárazságot, nagyon sokat javított a bőröm állapotán.
Skin Perfecting 2% BHA lotion hámlasztóval együtt használom, így összhatásként tisztúltak és csökkentek a pórusaim is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Lencseee

2017. március 22.

Csak éjszakára alkalmazom. Szeretném szeretni, de nekem csak a "jó" kategóriát üti meg. Ha a rutinomban ez a befejező lépés, szinte mindig "kukacosodik" alatt a többi réteg/cucc. Ez egyetlen másik éjszakára használt krémemnél sem fordul elő. Lehet, hogy egyszerűen nem ez a sűrűség kell nekem. Összetevők, állag, szagtalanság 5 csillag, de hasznosság szempontjából nem kihagyhatatlan:-/ Én, mivel ezt retinolos, AHA/BHA után nem mertem használni, és nappalra sem. Azonban a redermic r-rel párosítom. (ha a két retinolos arcápoló közül választanom kellene, maradna a redermic r...és ha elfogy ez a tubus, akkor maradni is fog a LRP, ennek az árán meg veszek szuperebb "tápláló" krémet.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

GyPanni

2017. március 6.

Seborrheas, vizhianyos, szaraz a borom van es nekem abszolut bevalt ez a ternek. A Bha 2% os hamlasztojuk utan hasznalom reggel es este. Gazdag texturaju krem, de nekem mivel szaraz a borom nagyon jo. Osszel-telen kezdtem el hasznalni, meglatjuk nyaron, hogy mukodik. Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

PSz

2017. február 23.

Most fog elfogyni az első dobozzal, még valamikor tavaly tavasszal vettem, de a nyárra félre kellett tennem, túl sok volt. Ősztől viszont milyen jól jött! Éjszakára használom, nem sokat, de még így is nagyon "vastag" krém, reggelre is marad egy réteg belőle, érzem, ahogy lemosom. Most tavasszal egy kevésbé testeset szerzek majd be helyette, aztán meglátom, kell-e ez megint majd a télre esetleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

Hanna83

2017. február 19.

Szeretem, régóta használom, szebb lett a bőröm tőle. Ha vannak az arcomon igazán száraz részek, azokat önmagában nem hozza rendbe, de ettől eltekintve jó kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Sophie92

2016. április 15.

Többször próbáltam használni szemkörnyékre és orcákra, de sajnos minden alkalom után pattanásos lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

anna990

2016. március 10.

Termékmintát próbáltam belőle, de nem fogom megvenni. Az én bőröm kombinált, a T vonalam mindig csillog, az arcom pedig kegyetlenül ki tud száradni. Egy sima géles cucc nekem nem elég, ez a PC hidratáló mondjuk a száraz részekre pont jó. Hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Azért adok 3-ast, mert működik, oké, helyrerakta a kiszáradt részeket, de szerintem egy hidratáló krém egyszerűen nem ér ennyit, akármi legyen is benne. Nem tapasztaltam olyan eget rengető csodát, hogy indokolt legyen az ára.

Az antioxidánsokat, retinolt, C vitamint én szérumokkal juttatom a bőrömbe attól függően, épp mire van szüksége, több félét váltogatok. Hidratálónak meg szerintem oké egy sima 1000-2000 forintos mindenmentes cucc, amit fel lehet turbózni pár csepp jojoba olajjal, ha túlságosan ki van száradva az ember feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Antioxidánsok: Retinol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Retinol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Retinol a I v

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.