Paula's Choice

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 390  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 390  Ft

Gyengéd, nyugatató hatású lemosó, mely úgy távolítja el a sminket és a koszt, hogy közben hidratálja a bőrt, és erősíti annak természetes védőrétegét. Alkalmas minden bőrtípusra, de különösen ajánlott a normál-száraz bőrre.

Kiszerelés: 190 ml

Ár: 8 390  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Uglyduck

2019. január 14.

3-nál több csillagot erre nem tudok adni, habár talán még az is túlzás, mert 6-7 próbálkozás után egyszerűen a kukába dobtam.
Ami egyértelműen pozitív volt: az én száraz, érzékeny bőrömet nagyon szépen hidratálta, illetve nem szárította ki, nem volt utána semmilyen húzódó, feszülő érzés. Nagyon kellemes volt továbbá az állaga, selymes, sűrű lotion-szerű. De ezzel ki is fújt.
Negatívumok: a legjobban a szaga zavart, ami olyan, mint a kórházi fertőtlenítőké. Undorító, én főleg emiatt váltam meg tőle rövid úton, nekem ilyen gusztustalan szagú termék nem kell. De a hatékonysága sem az igazi, önmagában ugyanis nem hozta le a sminket, főleg a szemsminket, csak akkor, ha előtte a nagyját micellás vízzel eltávolítottam (számomra ez nem feltétlenül gond, én egyébként is a kétlépcsős tisztítás híve vagyok, de hátha másnak fontos infó lehet).
Egyébként az Omorovicza Kasmír Arctisztítójához hasonló terméket kerestem, azért próbáltam ki ezt, de ismét bebizonyosodott, hogy számomra nincs jobb, mint az Omorovicza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Riababa

2018. augusztus 14.

Rendkívül jól hidratál. Pihe-puha lesz lemosás után a bőröm. Nagyon praktikus a kiszerelése. Hamar a kedvencemmé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

missy89

2018. július 8.

Nagyon kellemes lemosó, tényleg nem szárít, ezért nálam majdnem csodaszer kategória, de a nem túl erős szemsminket sem viszi le, ezért nem tudok neki öt csillagot adni. Egy ilyen árkategóriájú terméknél azért kicsit kellemetlen, hogy még némi szempillaspirállal és szemceruzával sem tud megbirkózni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

gyulzsuzsi

2018. március 9.

A minta itt is meggyőzött, végre egy nem szárító, mégis alapos lemosò. Nincs benne parfüm (hurrá), kíméletes és szuper tisztító. Csak az ára ne fájna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Trixi

2017. december 12.

Télen alapdarab számomra, ahogy nyáron Paula habos lemosóját használom. Nem szárítja ki a bőröm felszínét, kíméli az érzékeny bőröm, hidratáltnak érzem, nem húzódik arclemosás után. Csak esténként használom, zuhanyozáskor, miután a sminket már eltávolítottam a szokásos krémes lemosóval. Második lemosónak teljesen tökéletes, olyan, mintha egyúttal már krémeznék is. Praktikus az adagolója, és nagyon sokáig elég a flakon ezzel a használattal. A két lemosó, amelyet Paulától használok, pótolhatatlanok az én macerás bőröm számára, még egyetlen más hasonló lemosó sem tudta hozni teljes mértékben ezt a minőséget (alkohol-és parfümmentesen, ami alap!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 12.

adel.fiore

2017. december 2.

Ha nem teszek fel sminket, csak a napi rutinomat végezve mosom vele reggel-este az arcom, akkor elégedett vagyok vele, mert ne egy durva lemosó, és szép lesz utána a bőröm. Viszont a definíciója szerint mégiscsak rendesen le kéne mosnia a sminket, amivel már nem végez ilyen szép munkát... 3,5-4 csillagot ér számomra, de 4et adok, mert az érzékeny, nyavalyás bőröm nem irritálja és szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Timitami

2017. március 29.

Amikor először msotam vele az arcom, nem tetszett, de harmadik alkalommal már kifejezetten tetszett, mert érzékeltem a hidratáló hatását. Lehetséges, hogy korábban nem megfelelő mennyiséget használtam. Fehéres folyadék, egész selymes érzés vele mosakodni. Én reggel használtam, így nem tudom, hogy sminkkel mit kezd, de reggelente jó, finom puha, tiszta bőrt csinál. Utána a szérum és a krém is jól beszívódik. Mivel irtó drága, nem tudom, hogy a teljes kiszerelést megveszem-e, de az lehet, hogy egy deluxe kiszerelésbe beruházok, hogy heti párszor ezzel moshassak arcot. Legalább kitapasztalom a fogyását.
Megszerettem. De csak 4,5 csillagot adnék neki, azt meg ugye nem lehet, így legyen 5, mert hozza, amit ígér.

Update: kipróbáltam este - nem hozza le a sminket. Mínusz csillagok, mert ennyi pénzért ezt nem engedheti meg egy márka magának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

pancsolos84

2017. március 12.

Deluxe mintát használtam el belőle és milyen jól tettem. Ez nekem egy borzalom. Ok, selymes, nem irritál, nem húzódik a bőröm utána, de kvázi a következő arcápolók rosszul szívódnak fel. Először azt hittem, valamit nem jól csinálok, de rá kellett jönnöm, hogy ez nekem sehova se jó. Nem is tisztít alaposan és ami bőrkép miatta lett, soha többé. Mindenki imádja, de nekem nem jönnek be a PC-s arcápolók 1-2 kivételtől eltekintve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Agnyecko

2017. március 7.

Valamikor karácsony környékén rendeltem egy Resist mintacsomagot, ez a lemosó is benne volt. Valóban selymes érzetem volt, de úgy rémlik, micellás is kellett a teljes tisztasághoz. Azért nem emlékszem pontosan, mert Paula termékeinek általam próbált túlnyomó többségén ( és azért akadt egy pár) már réges-rég túlléptem, mert azon kívül, hogy képtelenül drágák egyenként is, az én arcbőröm ápoltságához nem sokban (na jó, semennyire sem) járultak hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Lorna

2016. július 6.

Krémes állagú lemosó, selymes érzetű használat közben. Húzódik utána a bőröm, (bár, mi után nem?), A pumpát díjazom benne, de az árát túl soknak tartom, ahhoz képest, hogy valószínűleg hasonló teljesítményű lemosót találhatok a gyógyszertár francia bőrápolási részlegében feleannyi áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2