Paula's Choice

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 490 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490 Ft

Retinolt, antioxidánsokat és bőrjavító összetevőket tartalmazó testápoló.

• Hatásos öregedő, ekcémás, érzékeny, napsugárzás által károsított bőrre, sötét foltokra
  • Retinollal és antioxidánsokkal serkenti a kollagéntermelést
  • Hidratálja és ragyogóvá teszi a száraz bőrt
  • Illatanyag- és színezékmentes
  • pH 6

Ár: 11 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tiriteri

2023. október 5.

Én arcra, nyakra és dekoltázsra használom, nagyon elégedett vagyok vele! Szerintem sokáig elég lesz, így megbarátkoztam az árával is. Minden jóval tele van, ezzel váltom ki az antioxidáns szérumokat. Öregedő bőröm reggelre üdébb, ragyogóbb és puhább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 5.

Regi88

2023. május 16.

Felháborító ezt a terméket testápolónak nevezni a kiszerelése alapján!
Jó kis termék lenne, de szinte értékelhetetlen testápolóként, mert mire lenne valami benyomása az ember lányának róla, addigra el is fogy...
Igazából nem értem mire gondolt a " szerző"???
Azt elfogadom hogy valakinek van " neve" , de vagy írja rá , hogy utazó kiszerelés vagy készítsen egy normál méretű kiszerelést belőle...
Ebben az esetben elég szűkmarkúan bánok a pontozással, 120 ml testápoló 15 ezer forint ( most ennyi kb.), ez viccnek is rossz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 16.

Felháborító ezt a terméket testápolónak nevezni a kiszerelése alapján!
Igazából nem értem mire gondolt a " szerző"???

t1kk

2023. április 18.

Nagyon szeretem és arcra is használom. Néhány PC retinol terméknek nem bírom a szagát, de ezt kifejezetten szeretem. Főleg olyankor használom egy erősebb retinol helyett, akikor érzékenyebb a bőröm, pl szeles nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

hoembera

2022. szeptember 24.

Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik. Egyelőre nem tapasztaltam mást, mint egy másik sima jó minőségű testápolónál, jó lenne tudni, mennyi retinol van benne. A kiszerelése testápolóhoz képest sajnos elég kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 24.

Beauty88

2022. április 11.

Arcra, nyakra, dekoltázsra használom. Jó érzés viselni, nem irritál, de semmi extra, nem újra vevős nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Cseniko

2021. november 14.

Éjszakai testápolónak használom a kis retilon tartalma miatt. Arcra a resist (sötétkék) változatot kenem utolsó lépésként az esti rutinban, ez pedig megy nyakra dekoltázsra, karra, lábra, tényleg mindenhova. Nappalra a Mixa lila testápolóját és a PC non greasy spf50 et kenem testre, de tervezem kipróbálni a PC sima testápolóját is és a 10% os AHA testápolóról is nagyon jókat olvastam, de azt csak ősszel merném elkezdeni és csak szintén esti rutinban felváltva ezzel a testápolóval.

Szépen beszívódik, engem sem illata, sem állaga nem zavar, kellemes használni, jól adagolható és észrevettem, hogy az alkaromon szebb, tömörebb, feszesebb lett a bőröm pár hét után, ami így 40 fele és fogyás után a fő szempontom volt a termék megvásárlásánál!
Újravevős!

Up.: újra rendeltem, de meg kell jegyeznem egy bosszantó dolgot: napi használat mellett is beleszárad egy nagyobb darab krém a pumpafejbe! Gyárilag egy kis dugóval érkezik, ez pár hét után elkallódott, de a következőnél figyelmesen megőrzöm. Ezt javaslom mindenkinek a napi kellemetlenség elkerülése végett!

Up2.: elfogyott a resist barrier repair éjszakaim, így ezzel kenekszem pàr hete, gond nélkül bírja és szereti az arcbőröm is. Ár érték arányban így igazán kiváló👌🏼

Mehet nyugodtan éjszakára arcra és szemkörnyékre is, a hivatalos oldalon írják:

Kann ich das Skin-Smoothing Retinol Body Treatment auf dem Gesicht verwenden?

Auch wenn die Formulierung für die Körperhaut entwickelt wurde, können Sie das Produkt auf dem Gesicht verwenden. Sie können es bspw. in Ihre abendliche Hautpflegeroutine als Nachtcreme integrieren. Es darf auch im Augenbereich angewendet werden.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

Újravevős!

Mehet nyugodtan éjszakára arcra és szemkörnyékre is, a hivatalos oldalon írják:

Kann ich das Skin-Smoothing Retinol Body Treatment auf dem Gesicht verwenden?

lexi_toth

2021. július 16.

A nyakamra és mellkasomra használom heti 3x kb. Könnyed állagú könnyen beszívódó krém. Még nincs mit feszesíteni, de a megelőzésben, remélem használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

MissSejla

2021. július 3.

Az arcomra ezzel kezdtem a retinolozast, es bejott... Mostmar csak cicire, mellkasra hasznalom, es latom hogy van hatasa meg igyisbhogy csak heti 3x hasznalom. Nekem megeri, fiatal vagyok, de szeretném minel tovabb megorizni a dekoltazsom feszesseget😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

clara12

2021. április 9.

Arcra, nyakra, dekoltázsra használom. mivel érzékeny bőröm van, nem mertem ennél erősebb termékkel indítani. Soha nem okozott irritációt, használata után kicsit tömörebbnek érzem a bőröm, de ez szerintem inkább a krémnek köszönhető, mintsem a retinol tartalmának. Szépen beszívódik, kellemes érzetű a bőrön, rétegzős rutinban sem kukcosodik/pereg. Tetszik a pumpás légmentes kiszerelés. Már újravásároltam és szerintem később is újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

kisko

2021. január 15.

Nem tudok sajnos jó értékelést adni. Ha veszek három üveg TO granactive retinol szérumot, ugyanitt vagyok árban és mennyiségben, és annak van hatása is.
Arcra, nyakra, dekoltázsra használtam elsősorban, illetve néha-néha máshova is, és még azt is megkérdőjelezem, hogy hidratál-e eléggé. Testápolónak nem elég tartalmas, retinolos készítménynek pedig nincs elég hatása.
Tényleg csak az vegye meg, akinek teljesen mindegy, hogy ezer vagy tízezer forintért vesz testápolót és nem száraz a bőre.
Én olyan meggondolásból vettem, hogy valami más retinolt kipróbáljak arcra, de nagyon gyenge.
Ártani nem ártott, igazi paulás illatmentes, nem érzékenyítő formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

Ártani nem ártott, igazi paulás illatmentes, nem érzékenyítő formula.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emolliens) tulajdonsága van.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Retinol a I v

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.