Paula's Choice

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 490 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490 Ft

Retinolt, antioxidánsokat és bőrjavító összetevőket tartalmazó testápoló.

• Hatásos öregedő, ekcémás, érzékeny, napsugárzás által károsított bőrre, sötét foltokra
  • Retinollal és antioxidánsokkal serkenti a kollagéntermelést
  • Hidratálja és ragyogóvá teszi a száraz bőrt
  • Illatanyag- és színezékmentes
  • pH 6

Ár: 11 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cseniko

2021. november 14.

Éjszakai testápolónak használom a kis retilon tartalma miatt. Arcra a resist (sötétkék) változatot kenem utolsó lépésként az esti rutinban, ez pedig megy nyakra dekoltázsra, karra, lábra, tényleg mindenhova. Nappalra a Mixa lila testápolóját és a PC non greasy spf50 et kenem testre, de tervezem kipróbálni a PC sima testápolóját is és a 10% os AHA testápolóról is nagyon jókat olvastam, de azt csak ősszel merném elkezdeni és csak szintén esti rutinban felváltva ezzel a testápolóval.

Szépen beszívódik, engem sem illata, sem állaga nem zavar, kellemes használni, jól adagolható és észrevettem, hogy az alkaromon szebb, tömörebb, feszesebb lett a bőröm pár hét után, ami így 40 fele és fogyás után a fő szempontom volt a termék megvásárlásánál!
Újravevős!

Up.: újra rendeltem, de meg kell jegyeznem egy bosszantó dolgot: napi használat mellett is beleszárad egy nagyobb darab krém a pumpafejbe! Gyárilag egy kis dugóval érkezik, ez pár hét után elkallódott, de a következőnél figyelmesen megőrzöm. Ezt javaslom mindenkinek a napi kellemetlenség elkerülése végett!

Up2.: elfogyott a resist barrier repair éjszakaim, így ezzel kenekszem pàr hete, gond nélkül bírja és szereti az arcbőröm is. Ár érték arányban így igazán kiváló👌🏼

Mehet nyugodtan éjszakára arcra és szemkörnyékre is, a hivatalos oldalon írják:

Kann ich das Skin-Smoothing Retinol Body Treatment auf dem Gesicht verwenden?

Auch wenn die Formulierung für die Körperhaut entwickelt wurde, können Sie das Produkt auf dem Gesicht verwenden. Sie können es bspw. in Ihre abendliche Hautpflegeroutine als Nachtcreme integrieren. Es darf auch im Augenbereich angewendet werden.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

Újravevős!

Mehet nyugodtan éjszakára arcra és szemkörnyékre is, a hivatalos oldalon írják:

Kann ich das Skin-Smoothing Retinol Body Treatment auf dem Gesicht verwenden?

lexi_toth

2021. július 16.

A nyakamra és mellkasomra használom heti 3x kb. Könnyed állagú könnyen beszívódó krém. Még nincs mit feszesíteni, de a megelőzésben, remélem használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

MissSejla

2021. július 3.

Az arcomra ezzel kezdtem a retinolozast, es bejott... Mostmar csak cicire, mellkasra hasznalom, es latom hogy van hatasa meg igyisbhogy csak heti 3x hasznalom. Nekem megeri, fiatal vagyok, de szeretném minel tovabb megorizni a dekoltazsom feszesseget😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

clara12

2021. április 9.

Arcra, nyakra, dekoltázsra használom. mivel érzékeny bőröm van, nem mertem ennél erősebb termékkel indítani. Soha nem okozott irritációt, használata után kicsit tömörebbnek érzem a bőröm, de ez szerintem inkább a krémnek köszönhető, mintsem a retinol tartalmának. Szépen beszívódik, kellemes érzetű a bőrön, rétegzős rutinban sem kukcosodik/pereg. Tetszik a pumpás légmentes kiszerelés. Már újravásároltam és szerintem később is újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

kisko

2021. január 15.

Nem tudok sajnos jó értékelést adni. Ha veszek három üveg TO granactive retinol szérumot, ugyanitt vagyok árban és mennyiségben, és annak van hatása is.
Arcra, nyakra, dekoltázsra használtam elsősorban, illetve néha-néha máshova is, és még azt is megkérdőjelezem, hogy hidratál-e eléggé. Testápolónak nem elég tartalmas, retinolos készítménynek pedig nincs elég hatása.
Tényleg csak az vegye meg, akinek teljesen mindegy, hogy ezer vagy tízezer forintért vesz testápolót és nem száraz a bőre.
Én olyan meggondolásból vettem, hogy valami más retinolt kipróbáljak arcra, de nagyon gyenge.
Ártani nem ártott, igazi paulás illatmentes, nem érzékenyítő formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

Ártani nem ártott, igazi paulás illatmentes, nem érzékenyítő formula.

bongi

2021. január 11.

Nagyon puha, bársonyos lesz tőle a bőröm. Mondjuk a 2000 forintos testápolómról is elmondhatom ugyanezt. Nem igazán tapasztaltam olyan csoda hatást, ami indokolná az árát. Ha testápolóként használnám rendszeresen, pikk-pakk elfogyna. 120 ml. Ez egy testápolónak édes kevés, pláne ezért az árért. Az acromra is próbáltam, nem volt rossz, de nem az én bőrtípusomra való, így nem fogom arckrémként használni. Viszont akinek nem problémás a bőre, annak jó lehet arckrémnek is, úgy már barátibb az ára. Nyakra, dekoltázsra és kézre használom, szeretem, de mégegyszer nem fogok ennyi pénzt kiadni érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Podhorszkiniki

2020. augusztus 10.

Télen használom az arcápolási rutinom utolsó lépésekent. Nem zsíros, nem irritál. Szépek az összetevői, jó használni. Nyáron ha esetleg kicsit többet vagyok napon, az érzékenyebb részeket is lekenem vele. Egy igazi multifunkcios krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

adra

2020. július 21.

Eh, én leszek a fekete bárány, nekem ez nagyon nem... Illata szörnyű, hatása semmi... Testre és arcra is próbáltam, arcra nekem túl fullasztó. A rugója 3 hét után szétjött, úgyhogy folyik mindenfelé, 12 ezerért azért könnyezek rendesen. Hidratálásra önmagában nem elég, szóval.. neem nem nem. Látom itt sokan arcra használják, pedig a honlapon is írták, hogy oda nem ajánlják és testre van kifejlesztve. Irigylem azokat, akiknek ez bejön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Tamaranna28

2018. augusztus 2.

Mikor megkaptam a terméket kicsit bezsongva kezdtem el használni, de hamar elillant a lelkesedés. Nem különösebben tapasztaltam semmit, vagyis semmivel sem többet mint egy sima kis testépolónál. Nekem egy kicsit túl tömény, sűrű. Jobban szeretem a könnyebb habosabb , kevésbé zsírosabb testépolókat. Most próbálom hetente egyszer felkenni arcra vagy testre, hogy elfogyjon. De nem hiszem ,hogy ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

cukor22

2017. november 4.

Nagyon szép, egyenletes bőrképet ad. Én éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Nagyon szép, egyenletes bőrképet ad. Én éjszakára használom.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Retinol a I v

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.