Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: cinnamon, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12800 Ft

Selymes, puha bőrfény finishű hidratáló/fényvédő, ami extra magas védelmet ad a bőrnek, és intenzív hidratáló és anti-aging hatással bír.

• Hatásos ráncok, pigmentfoltok és öregedő bőr esetén
  • Az UVA sugarak teljes spektruma + UVB ellen is véd
  • Intenzíven hidratál, de nem kelt zsíros érzetet
  • Antioxidánsokat, niacinamidot, shea vajat, aloét és kávét is tartalmaz
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 12800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Catyx

2019. április 8.

Nagyon szeretem, tévedésből rendeltem, de nem bántam meg. Gyorsan beszivódik, utána nem ragad, tapad. Nem okoz pattanásokat. Nagy kiszerelést rendeltem, jó sokáig elég lesz mert kiadós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

judvid

2019. április 5.

Körülbelül 1 hónapja használom a terméket. Nagyon meg vagyok elégedve vele, semmilyen irritációt nem okozott. Enyhe naptej illata van amit én szeretek. :) Hidratáló hatása egy kicsit lehetne jobb, de az spf 50 engem kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

katalinmester13

2019. február 28.

Ez annyira csípi, irritálja a szemem, mint még semmi. Patakokban folyt a könnyem. Nem is tudom, miért kentem a szemem környékére, hisz ez egy kémiai fényvédő. Az arcom többi részére kenve gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőröm. Kicsit sem ragad, nem hagy zsíros érzetet maga után. Enyhe naptej illata van. Nekem tetszik. Bárcsak ne folyna ki tőle a szemem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

Kokapu

2018. augusztus 17.

Nagyon szeretem, mert ez talán az egyetlen 50-es napvédő hidratálóm, aminek a viselése nem kellemetlen érzés. Nem akar lecsorogni melegben sem, jó az állaga, jól hidratál, nem erős az illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

ginterzsofi

2018. július 12.

legalabb 5 pc-s fenyvedos (meg nem fenyvedos) hidratalot probaltam es hasznalok, es orulok h ebbol csak mintat rendeltem es alaposan megneztem az incit: oxybenzone es alkohol, wtf :S mintha nem is pc lenne - az oxybenzonet konkretan hamarosan betiltjak, ha minden jol megy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Hanna83

2018. július 10.

Az elődjét nagyon szerettem, nem örültem, hogy kémiai fényvédő lett belőle, a vélemények is megoszlanak róla. De mindenképp ki akartam próbálni. Hú, nekem nagyon megtetszett! Selymes, könnyű állagú, könnyen eloszlik, könnyen beszívódik, nem hagy fehéres réteget, megfelelően hidratál. Engem egyaltalan nem irritált, a szemkörnyéken sem. Amit pedig már az elődjénél is szerettem, és ennél is külön szeretek, hogy nagyon szép, egységes, jobb állapotú lesz a bőröm tőle. Szóval számomra ez is nagy kedvenc lett, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Venusz1984

2018. június 11.

Eddig a PC Skin Recovery SPF30-ast használtam és így nyárra akartam egy SPF50 arckrémet. Nekem kevésbé hidratálja a bőröm mint az elődje. Az állaga sokkal könnyebb, többet kell használni belőle, gyorsabban fog fogyni és még így is érzem délutánra itt-ott száraz foltos a bőröm. Alá kell hidratálni egy másik krémmel ami azért furcsa mert ez elvileg száraz bőrre van és egyáltalán nem annak tűnik és ahoz képest hogy még kell mellé használni másik krémet is azért elég drága. Ha picit is szembe vagy akár a környékére kerül utána pedig iszonyat hogy csíp és folyik a könnyem ez a Skin Recoverynél nincs így és ilyen mértékben más terméknél sem tapasztaltam. Az egy pozítivum a Skin Recovery-hez képest hogy felkenve nem lesz csillógóbb a bőr, alig látszik. A skin recovery enyhén fehéres csillogást ad. Ezt elhasználom mert azért nem rossz de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

missy89

2018. május 27.

Szerencse, hogy csak mintát rendeltem, mert annyira irritálja a szemem, hogy le kellett mosnom, szóval nekem ez használhatatlan kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

FatimeFay

2018. május 1.

Pár hete használom. Eddig teljesen jól működik, egy borsónyi elég belőle, gyorsan beszívódik és egyáltalán nem irritálja a bőröm. Sminkelni is jól lehet rá, bár meg kell várni amíg teljesen beszívódik, különben hajlamos kukacosodni. Számomra elég büdös tömény naptej szaga van. Hidratálásáról nem nagyon tudok mit mondani mivel használok alá arckrémet így nem látok túl sok különbséget a bőrömön ( illetve előtte is hidratáló spf-et használtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

grey

2017. december 15.

Az előző véleményt olvasva kicsit félve rendeltem meg, pedig ez egy szuper termék! A delux kiszerelést választottam, de ezt nirmál méretben is megvenném. Nekem nagyon érzékeny a szemem, de egyáltalán nem irritálta. Puha, bársonyos lesz tőle a bőröm, teljesen beszívódik, nem ragad, az alapozó gyönyörűen terül rajta. Naptej állaga van, illatát én nem is nagyon érzem. Szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dimethiconol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.