Paula's Choice

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 490 Ft
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490 Ft

10% glikolsav tartalmú testápoló, amely feltárja az egészséges, puha bőrt. A krémes, gazdag antioxidáns formula segít a bőrt simává és puha tapintásúvá varázsolni.

Ideális a száraz, nagyon száraz vagy napégette bőrre. Ph 3.0 - optimális a hatékony hámlasztáshoz.

A termék AHA savat tartalmaz, ami növelheti a bőr napérzékenységét és különösen a leégés lehetőségét. Használjunk naptejet, védőruhát és korlátozzuk a napozást a termék használata idején és utána 1 hétig.

Ár: 11 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

GabriellaE

2021. április 27.

Én is arcra használom a BHA testápolóval együtt. Először féltem felkenni, mondván nem oda való 🙄, de a rengeteg pozitív hozzászólás meggyőzött. Nagyon szeretem! Nincsen érzékeny bőröm, nekem sose csinált semmi rosszat, kivéve, hogy amikor túl sűrűn használtam akkor picit kiszárította a bőrömet. De ezen kívül csak pozitívat tudok róla mondani. Egységesíti a bőrt. Ha van, akkor a homlokomon lévő pici dudorokat (ami nem pattanás de nem is mitesszer. Tudja a fene mik azok... 😅) egy éjszaka alatt lehúzza és gyönyörű egységes bőrt ad. Lehúzza az esetleges pirosságot is. És ami csak hab a tortán ☝🏻, másnapra pihe puha lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Evelink

2021. április 19.

Már egy használattól szuper puha lett a bőrőm! Teszi amit ígér:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Már egy használattól szuper puha lett a bőrőm! Teszi amit ígér:)

Egykettoharom

2020. december 27.

Nagyon szeretem, nagyon könnyű állaga van és könnyen be is szívódik. Szép, puha bőrt hagy maga után, nagyon szeretem! Ez a termék volt azt hiszem az első Paula's Choice termékem, és mivel nem csalódtam, szépen sorban próbáltam ki a többit is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Nutellabella

2020. február 20.

Ez az első Paula's termékem, a retinolos testápolóval együtt vettem. Nekem az aha-s sokkal jobban bejött. Valami elképesztően puha a bőröm pár használat után is. A lábaimon kevesebb az irritáció, a karomon pedig a KP. Arcra nem használom, szerintem túl erős lenne nekem. Eddig ez az egyetlen csodaszer, ami segít a bőrömet kordában tartani, abszolút nyerő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Anita1978

2020. január 25.

Bha mellè hasznalom (mikor azt hasznalom heti 2szer, akkor az aha-t nem), minden reggel es este is az arcomon + dekoltàzson.Egyaltalan nem sok napi 2szer.Este pluszban teszek ra serumot, pakolast..mikor mit, de nappal csak ez van az arcomon.Szabályozza a bőrömet, nem lesz annyira olajos napkozben, nagyon konnyen beszivodik, es az alapozo is szebben mutat. Simább a bőröm, és a pattanásaimat ami keves nehaneha kijon, elriassza.Minndenki megdicseri a bőrom allapotat miota hasznalom.No meg 41 evesen kell ez a sok hatoanyag.Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

rata.sum

2020. január 4.

Pikkelysömöröm van, szerencsére nem súlyos fajta. A könyökömön kamaszkorom óta (jó rég volt) megvastagodott, elszíneződött és érdes a bőr. Ez a krém, ha minden este használom, 1-2 hét alatt megszünteti a recés érdességet és érezhetően puhább lesz a bőröm. Ahogy kicsit ellustulok és nem használom csak hébehóba, már vissza is tér a smirgli-hatás. A sötét színnel nem bánt el a krém, de ha ráveszem magam a hosszabb távú mindennapos használatra, reménykedem, hogy azon is segít. Elégedett vagyok vele, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 4.

timka

2019. október 28.

Nem teljes kiszerelésem volt, csak néhány tasakos mintát vettem, kifejezetten szőrtüszőgyulladásra. Teszi a dolgát, 1-2 héten belül minden eltűnt. Alapdarab kell legyen szőrtüszőgyuszira hajlamos nőtársaim polcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

tillisilli

2019. augusztus 16.

Selymesít nagyon (=hámlasztás) a kis fenék pörsenéseket eltünteti. Nekem bejött. Arcra is kenem néha óvatosan, uo mint egy arcra való kémiai hámlasztó. Teszi a dolgát, jó, mivel akciósan vettem, nem fájt annyira az ára, és tényleg nagyon jól hat, ami a selymes bört illeti. Még a sós-olajos radírozást is viszi, ami az olcsó házi megoldásom, ha selymes bört szeretnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

mar

2019. január 7.

Csak a combomra használtam a pattanások miatt, amiket szépen el is tüntetett. Napi használat mellett kb. 4 hónapig volt elég. Kitisztult a bőröm, és a pattanások után maradó foltok is halványultak. Miután elfogyott, azzal a lendülettel visszaállt minden a régi állapotába. Egyelőre megpróbálok alternatívát keresni, mert nekem ez még úgy is drága, hogy ilyen sokáig elég, de ez nem a termék hibája.
Gyorsan beszívódik, minimális illata van, ami elillan szinte rögtön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Gyorsan beszívódik, minimális illata van, ami elillan szinte rögtön.

vombatszombat

2018. augusztus 14.

Testre ajánlják, viszont én arcra használtam és nem csalódtam, sőt!
Már gyakorlott hámlasztó vagyok, Ilcsi néni gézlapos, gyógynövényes hámlasztókúrájával kezdtem, ami gyökeresen változtatta meg az életem, ugyanis eltűntek a közel tizensok éve hurcolt pattanásaim, azóta pedig PC hámlasztói a hű társaim. Ez valóban erős hámlasztó, érzékenyebb területeken még nekem is picit csíp, viszont az eredményért szerintem érdemes azt a kb. 1 percet kibírni, amíg ez elmúlik :) nekem már másnap hihetetlenül puha a bőröm, a kezdődő pattanások meggondolják magukat és visszafejlődnek, egyenletes a bőrfelületem és sokkal szebb rajta a smink is. Egyelőre termékmintákat rendeltem belőlük, egy tasak kb. két alkalomra elég (ha jól légmentesen le tudom zárni miután felbontottam), és 2-3 naponta használva szerintem tényleg csodát művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Testre ajánlják, viszont én arcra használtam és nem csalódtam, sőt!

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.