Paula's Choice

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 490 Ft
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490 Ft

10% glikolsav tartalmú testápoló, amely feltárja az egészséges, puha bőrt. A krémes, gazdag antioxidáns formula segít a bőrt simává és puha tapintásúvá varázsolni.

Ideális a száraz, nagyon száraz vagy napégette bőrre. Ph 3.0 - optimális a hatékony hámlasztáshoz.

A termék AHA savat tartalmaz, ami növelheti a bőr napérzékenységét és különösen a leégés lehetőségét. Használjunk naptejet, védőruhát és korlátozzuk a napozást a termék használata idején és utána 1 hétig.

Ár: 11 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 12000 , Eladó: huszonketto
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Személyes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tiriteri

2023. szeptember 21.

De jó, de jó, de jó!! Az állaga, a hatása, hihetetlen jó. Mivel arc, nyak dekoltázsra használom, sokáig tart , így az árával is megbékéltem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 21.

BlackRose101

2023. január 18.

Az illata fura, szúrós, de tulajdonképpen természetes, hiszen egy teljesen natúr, illatmentes termékről van szó. Szóval ez nem befolyásol a véleményezésben, csak megemlítettem. Szerencsére felkenés után ebből már semmit nem érezni. Érdekes volt az első használat: én elsősorban arcra vettem, esti hámlasztásra, de persze kipróbáltam már testen is. Mindkét verzió meggyőzött! Az arcomra önmagában vittem fel, és első alkalommal pikk-pakk úgy beszívta a bőröm, hogy csak na! Nem is volt elég, kellett még utána kennem egy arc olajat is, mert nagyon száraznak éreztem. Második este már csak egy hidratáló kellett fölé. Harmadik este viszont már semmit nem igényt fölé a bőröm, tökéletesen elég volt önmagában is ez a krém (gondolom, addigra lehámlott a bőröm, szárazabb felső rétege) és gyönyörű pihe-puha és selymes, tiszta bőrrel ébredtem másnap. Most is így használom: 3 egymást követő estén csak őt, majd a negyedik nap egy barrier védő natúr krémet NIA-s szérummal, ötödik napon egy PC retinolos szérumot hidratálóval, majd megint a NIA +a natúr , és utána ismét 3 este jön ezzel a hámlasztóval. Igen, tudom, nagyon egyedi egy rutin, de nekem ez így most nagyon bevált, ragyogó és puha a bőröm, szépen halványodnak az akne hegek, végre a pattanások is most már csak elvétve jönnek elő, szóval rendben vagyok :) Egyre kevesebb sminkre van már szükségem, persze ez a nappali MMHC + C vitamin szérumos és PC fényvédős rutinnak is köszönhető, de na! A drága sminkeket, alapozókat bőven meg lehet spórolni egy jó rutinnal, és főleg egy jó hámlasztóval - és mennyivel egészségesebb is már!

Bevallom, nekem a napi használatú, folyékony hámlasztók nem váltak be: valahogy mindig ragacsosak, túl sok már a réteg, nem szeretem. A The Ordinary 30%-os AHA + 2% BCA szérumát használom még heti 1-szer, azon az egy napon amikor itthonról dolgozom, egyébként nincs időm bíbelődni az ilyen lemosósakkal, de mégis, jobban hiszek a lemosós AHA-termékekben, vagy legalábbis az állaga, a kényelmi faktor jobb talán. De miután rátaláltam erre a krémre, ez a gondom is megoldódott, hiszen szebb, simább, egyenletesebb a bőrképem a 3. esti használattal jóval, mint a 30%-os AHA +2% BHA szérumpakolás után közvetlenül. Testre heti 1-szer használom, főleg a láb, sarok, könyök, térd, dekoltázs részeken, hát tényleg egy csoda! Érdemes kipróbálni többféleképpen a használatát, nekem ez a 3 egymás utáni este + testre heti 1-szer nagyon bevált. Nyáron majd nyilván, a szandál szezonban a láb, sarok részre gyakrabban kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 18.

imcsi

2022. október 1.

Puha és selymes lesz tőle a bőröm. Keratosis pilarisra kezdtem el használni, valamennyire azt is enyhíti, de sajnos nem múlt el tőle teljesen. Emellett nagyon sok szőrbenövés szokott lenni a lábamon, mintha ott is kicsit jobb lenne a helyzet a krém miatt, de az sem múlt el teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 1.

scorpionqueen

2022. január 3.

Rendszeresen használok testápolókat/vajakat a lábamra és karomra, valószínűleg ezért nem volt olyan szembetűnő, vagy inkább semmilyen extra hatása sem, hiszen eleve folyamatosan hidratáltak azok a területek is, nem szárazak. Ugyanakkor meglepett azért, hogy tényleg semmivel nem tett többet, vagy mást, mint a Balea testápolóim, amiknek az ára ennek az egy tizennyolcada, ráadásul ezt a számomra rettenetesen büdös, ecetes, savanyú szagot sem kell szagolgatnom, ami ennek van. Nem egyszer volt olyan, hogy lemostam inkább a karom, annyira zavart a szaga. Nem ma kezdtem pedig az aha hámlasztást, ismerem a tipikus savanyú szagát, de ettől undorodom. Lábamra majd lassacskán elfogyasztom, de tényleg sokkal szívesebben nyúlok bármi másért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 3.

andeve

2021. december 14.

hetente egyszer használom, nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm, napot, szolit kerülöm a használatakor! az arcomra is kentem, télen hajlamos a bőröm áll vonalában és homlokon hámlani 2 nap után teljesen helyrehozta a használat után

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

kataveronika

2021. május 25.

Kilenc-tíz hónapja használom már hetente egyszer-kétszer csak testre. Imádom. Végre nem kell a fürdőkádat összekenni az utálatos testradírokkal. A bőröm sima, selymes és puha. Amíg kapni lehet, mindig meg fogom venni, húsz éve ez az első testápoló, amivel maradéktalanul elégedett vagyok. A lábam szinte mindig szárazon hámlott a volt a borotválástól - de már nem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 25.

GabriellaE

2021. április 27.

Én is arcra használom a BHA testápolóval együtt. Először féltem felkenni, mondván nem oda való 🙄, de a rengeteg pozitív hozzászólás meggyőzött. Nagyon szeretem! Nincsen érzékeny bőröm, nekem sose csinált semmi rosszat, kivéve, hogy amikor túl sűrűn használtam akkor picit kiszárította a bőrömet. De ezen kívül csak pozitívat tudok róla mondani. Egységesíti a bőrt. Ha van, akkor a homlokomon lévő pici dudorokat (ami nem pattanás de nem is mitesszer. Tudja a fene mik azok... 😅) egy éjszaka alatt lehúzza és gyönyörű egységes bőrt ad. Lehúzza az esetleges pirosságot is. És ami csak hab a tortán ☝🏻, másnapra pihe puha lesz tőle a bőröm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Evelink

2021. április 19.

Már egy használattól szuper puha lett a bőrőm! Teszi amit ígér:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Már egy használattól szuper puha lett a bőrőm! Teszi amit ígér:)

Egykettoharom

2020. december 27.

Nagyon szeretem, nagyon könnyű állaga van és könnyen be is szívódik. Szép, puha bőrt hagy maga után, nagyon szeretem! Ez a termék volt azt hiszem az első Paula's Choice termékem, és mivel nem csalódtam, szépen sorban próbáltam ki a többit is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Nutellabella

2020. február 20.

Ez az első Paula's termékem, a retinolos testápolóval együtt vettem. Nekem az aha-s sokkal jobban bejött. Valami elképesztően puha a bőröm pár használat után is. A lábaimon kevesebb az irritáció, a karomon pedig a KP. Arcra nem használom, szerintem túl erős lenne nekem. Eddig ez az egyetlen csodaszer, ami segít a bőrömet kordában tartani, abszolút nyerő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.