Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990 Ft

10% glikolsav tartalmú testápoló, amely feltárja az egészséges, puha bőrt. A krémes, gazdag antioxidáns formula segít a bőrt simává és puha tapintásúvá varázsolni.

Ideális a száraz, nagyon száraz vagy napégette bőrre. Ph 3.0 - optimális a hatékony hámlasztáshoz.

A termék AHA savat tartalmaz, ami növelheti a bőr napérzékenységét és különösen a leégés lehetőségét. Használjunk naptejet, védőruhát és korlátozzuk a napozást a termék használata idején és utána 1 hétig.

Ár: 10 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
rata.sum

2020. január 4.

Pikkelysömöröm van, szerencsére nem súlyos fajta. A könyökömön kamaszkorom óta (jó rég volt) megvastagodott, elszíneződött és érdes a bőr. Ez a krém, ha minden este használom, 1-2 hét alatt megszünteti a recés érdességet és érezhetően puhább lesz a bőröm. Ahogy kicsit ellustulok és nem használom csak hébehóba, már vissza is tér a smirgli-hatás. A sötét színnel nem bánt el a krém, de ha ráveszem magam a hosszabb távú mindennapos használatra, reménykedem, hogy azon is segít. Elégedett vagyok vele, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

darbarad

2019. november 20.

Mióta edzek, a combom hátsó része és fenekem felszíne hajlamos a kipattogásra (gondolom az izzadtság és a sportleggings kapcsolata miatt, meg hogy nem tudok egyből lezuhanyozni), szóval erre szerettem volna valami sürgős megoldást. Szerencsére elsőre jó termékhez sikerült fordulnom, ez a 10% os AHA testápoló csodásan orvosolja a problémát. Első felvitelnél eléggé csípett, a másodiknál is, bár sokkal enyhébben, azután viszont sikerült megszoknia a bőrömnek és már semmi kellemetlenséget nem okoz. Azért nem viszem túlzásba, 2-3 naponta használom (csak az említett részeken), de még így is nagyon szépen fenntartja a selymes és puha tapintású bőrt. Határozottan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

timka

2019. október 28.

Nem teljes kiszerelésem volt, csak néhány tasakos mintát vettem, kifejezetten szőrtüszőgyulladásra. Teszi a dolgát, 1-2 héten belül minden eltűnt. Alapdarab kell legyen szőrtüszőgyuszira hajlamos nőtársaim polcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

tillisilli

2019. augusztus 16.

Selymesít nagyon (=hámlasztás) a kis fenék pörsenéseket eltünteti. Nekem bejött. Arcra is kenem néha óvatosan, uo mint egy arcra való kémiai hámlasztó. Teszi a dolgát, jó, mivel akciósan vettem, nem fájt annyira az ára, és tényleg nagyon jól hat, ami a selymes bört illeti. Még a sós-olajos radírozást is viszi, ami az olcsó házi megoldásom, ha selymes bört szeretnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

mar

2019. január 7.

Csak a combomra használtam a pattanások miatt, amiket szépen el is tüntetett. Napi használat mellett kb. 4 hónapig volt elég. Kitisztult a bőröm, és a pattanások után maradó foltok is halványultak. Miután elfogyott, azzal a lendülettel visszaállt minden a régi állapotába. Egyelőre megpróbálok alternatívát keresni, mert nekem ez még úgy is drága, hogy ilyen sokáig elég, de ez nem a termék hibája.
Gyorsan beszívódik, minimális illata van, ami elillan szinte rögtön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Gyorsan beszívódik, minimális illata van, ami elillan szinte rögtön.

vombatszombat

2018. augusztus 14.

Testre ajánlják, viszont én arcra használtam és nem csalódtam, sőt!
Már gyakorlott hámlasztó vagyok, Ilcsi néni gézlapos, gyógynövényes hámlasztókúrájával kezdtem, ami gyökeresen változtatta meg az életem, ugyanis eltűntek a közel tizensok éve hurcolt pattanásaim, azóta pedig PC hámlasztói a hű társaim. Ez valóban erős hámlasztó, érzékenyebb területeken még nekem is picit csíp, viszont az eredményért szerintem érdemes azt a kb. 1 percet kibírni, amíg ez elmúlik :) nekem már másnap hihetetlenül puha a bőröm, a kezdődő pattanások meggondolják magukat és visszafejlődnek, egyenletes a bőrfelületem és sokkal szebb rajta a smink is. Egyelőre termékmintákat rendeltem belőlük, egy tasak kb. két alkalomra elég (ha jól légmentesen le tudom zárni miután felbontottam), és 2-3 naponta használva szerintem tényleg csodát művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Testre ajánlják, viszont én arcra használtam és nem csalódtam, sőt!

Tmika

2018. június 8.

Spórolás, és itteni vélemények alapján vettem arcra, bár testápoló. Sajnos ez a mennyiségű AHA az én arcomat nagyon irritálja, másnapra piros foltjaim lesznek tőle. Testre elhasználom, főként könyökre, és felkarra, ahol kicsit finomított a kiütéseimen (keratosis pilaris). Nagyon drága, és mivel arra nem tudom használni, amire akartam, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

malacmacskalany

2018. április 12.

Ez egy csoda, legalábbis eddig tényleg úgy tűnik. :) Elég problémás a bőröm, mert a T-vonalam nagyon zsíros és rengeteg rajta a mitesszer, tulajdonképpen seborrheás a bőröm, bár szerencsére nem feltétlenül hámlik és nem is pirosodik ki, de a makacs kis fekete pöttyökön még a kozmetikusom sem tud segíteni, mert tisztítás után két nappal már megint látszanak a kis mocskok.
Eddig még az Ilcsi termékek váltak be a legjobban, de azokkal sem tudtam tartós hatást elérni, ráadásul csomó összetevőre allergiás is vagyok, a karomon meg tombol a keratosis pilaros, szóval nem vagyok egy egyszerű eset.
Az arcom nagyon vacak állapotban volt mostanában, már magas fedésű alapozóval is szörnyen festett, ezért kerestem valami új dolgot. Eddig, főleg az allergiáim miatt nagyon féltem a kémiai hámlasztástól, de már úgy voltam vele, hogy ennél rosszabb úgysem lehet a helyzet.
Amikor először felkentem ezt a krémet kicsit el voltam keseredve, mert konkrétan semmit nem csinált, viszont pár óra múlva elkezdte zsibizni a bőrömet, gondolom ennyi idő volt neki, mire sikerült átrágnia magát az elhalt hámsejteken. :) Ezek után láthatóan szebb lett az arcom, egységesebb a bőrképem, nincsenek az orcáimon kis dudorok, szép sima a bőröm és sokat világosodtak a szeplők, meg a foltok, amiket az állandó nyomkodás okozott. A karom is sokkal szebb lett, mondjuk ezzel a területtel még küzd, de itt is látványos a hatás. Biztosan meg fogom venni a nagy változatot és más termékeket is kipróbálok majd a márkától. Az picit zavar, hogy elég szilikonos szaga van, de ezért nem vonok le pontot, mert hamar elillan és ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Anita1978

2017. december 3.

Bha mellè, gondoltam kiprobalom ezt is akciosan.Most reggel es este is használom az arcomon (testre nem kenem) + a heti bha is befigyel, es van aha liyuid es gel is, neha az is johet...ez van..kuzdok az oregedes jelei ellen, es ehhez mar nem eleg a drogerias semmilyen, ures termekek.Ha kiszamolom: ez 2dl, sokkal jobban megeri mint barmilyen krem+ez tele is van hatoanyaggal.Szabályozza a bőrömet, nem lesz olajos napkozben, konnyen beszivodik, es az alapozo is szebben mutat. Simább a bőröm, és a pattanásaimat ami keves nehaneha kijon,elriassza.No meg 39 evesen kell ez a sok hatoanyag.Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

miklosjudit

2017. november 22.

Annyira jóó.Selymes puha a bőröm tőle.Csak azt sajnálom hogy drága és hamar elfogyasztom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.