Paula's Choice Resist Skin Transforming Multi-Correction Treatment With Azelaic Acid + BHA

Paula's Choice

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 200  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   12 200 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 200  Ft

3 az 1-ben kezelés a pattanásokra, a pattanás utáni hegekre, barna foltokra és a ráncokra.

Enyhén hidratáló, matt finisű formula, ami kisebbnek láttatja a pórusokat. A benne található nagy mennyiségű azelain savnak köszönhetően remek alternatívája a benzoil peroxid tartalmú kezeléseknek.

Ár: 12 200  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

gigi

2014. április 18.

Egyetértek Mercivel. Régóta halogatom a véleményírást, mert nem tudom hányadának állok ezzel a termékkel, de nálam sem csinál semmi egetrengetőt. Bár lehet azért mert használom a BHA folyadékot és a retinol szérumot is. Én sztem sokat használok belőle, nagyon gyorsan fogy. A wow hatás elmaradt, mint az előbb említett két terméknél. Viszont jól hidratál és mattit egyszerre, nem kell melle masik hidratálo krém. Pattanásokon nem érzem, hogy különösen segítene. Nem akarom jobban lehúzni, mert szepek az összetevők, kellemes használni. Majd ha teljesen elhasznaltam, jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

S.Merci

2014. április 17.

Szinte utálom magam amiért le húzom.. de nálam nem csinált semmit. Elhasználtam egy teljes kiszerelést, vártam is hogy hathasson, és csak utána kentem a hidratálót,de valahogy végig úgy éreztem, hogy ez teljesen felesleges volt. Sem a pattikra, sem az utánuk maradó hegere nem láttam pozitív hatását. 3 pontot adnék, de mivel kellemes érzetet hagy maga után, illat és színezék mentes (meg alapból imádom a márkát) legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Esther

2014. január 20.

Bátran kijelenthetem, megtaláltam a csodaszert a problémás bőrömre. 12 éves korom óta küzdök a pattanásokkal, teljes sikert csak egy Roaccutan kúrával tudtam elérni, viszont miután abbahagytam a szedését, sajnos visszatértek a pattanások. Azóta szinte mindennel próbálkoztam, ami nekem bevált, az szintén az Akneroxid, bár csak ideig-óráig, ráadásul nagyon szárította a börömet. Nem rég rendeltem néhány Paula's Choice termékből termékmintákat, mivel annyian dicsérték őket. Nos, a zsíros, pattanásos bőröm helyzetén a 2%-os BHA gél csak tovább rontott, hiába kísérleteztem vele, az eredmény mindig ugyanaz volt: zsíros, olajos bőrfelszín, nagy, piros, duzzadt pattanásokkal. Nagyon elkeseredtem, hogy nálam miért nem működik ez a hámlasztás, de nem adtam fel, megpróbálkoztam az 5 és a 10% AHA-val, amire sokkal jobban reagált a bőröm, szépen elkezdett tisztulni és halványodni látszottak a piros foltok is, viszont az eredmény még mindig elmaradt a várakozásaimtól. Ekkor figyeltem fel erre a szérumra és mivel nem volt belőle minta, kénytelen voltam a normál kiszerelést megrendelni. Kicsit tartottam tőle, mert ebben is van BHA, és a Paula 2%-os BHA-ja csak tovább rontott a helyzeten, de a félelmem teljesen alaptalan volt. Sűrűbb állagú a szérum, viszont könnyű eloszlatni, pillanatok alatt beszívja a bőr és semmiféle zsíros érzetet nem hagy maga után. Esténként használom, lassan 3 hete, magam sem hiszem el, de olyan az arcom, mint a babapopsi. Pattanásoknak nyoma sincs, a hegeket is szépen kezeli. Közben persze használom az AHA-t is (igaz, nem napi rendszerességgel). Egyértelműen ennek a kis csodának köszönhetem, hogy a bőröm helyrejött, bár még a pattanás utáni hegek eltűnéséhez idő kell, türelmes vagyok, mert napról napra szebb kép fogad, mikor reggelente tükörbe nézek. :) Abszolút megéri az árát, minden cseppje kincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

PaperMama

2013. október 19.

Én ezt a krémet azért vettem, hogy az "azokon a napokon" beütő krachot kezelje, megelőzze. Paula 2 %-os BHA gélje és 5%-os AHA-ja nagyon szépen rendben tartja a bőrömet, ezeket a fránya "piros betűs napokat" leszámítva babapopsi bőrt köszönhetek nekik, viszont az ember ugye próbál mindig a lehető legjobbra törekedni, ezért landolt a kosaramban ez a krém, rögtön amint megjelent a KM shopban. Nos a mi kapcsolatunk érdekesen alakult, voltak benne kisebb-nagyobb hullámvölgyek, aki nem szeretné a hosszadalmas agymenésemet végigolvasni annak ígérem happy end lesz a vége. Szóval mint említettem BHA-t és AHA-t is használok, eme krém megvétele előtt a rutinom úgy nézett ki, hogy reggel BHA, este AHA. Ezt a krémet úgy gondoltam esténként fogom használni, az AHA után fél órával, mivelhogy elég sűrű tömény, már-már kenőcs szerű, reggel fényvédő meg smink alá már biztos sok lenne nekem. Szóval el is kezdtem így használni annak rendje és módja szerint, pont azokon a napokon amikor vártam a Mikulást, gondoltam ez egy jó kis teszt lesz nekije. Várakozásommal ellentétben sajnos a kis pöttyök ugyanúgy megjelentek, de nem csüggedtem, gondoltam adni kell neki időt, semmi nem hat egyik napról a másikra, ugyanúgy folytattam a rutint. Hát ekkor jött az első csavar, az "ünnepek" elmúltával ugyanis nem múltak el a pöttyök az arcomról, sőt egyre több lett, és az istennek se fért a fejembe honnan jöhettek. Egyre csalódottabb lettem, főleg mert már rég nem történt velem ilyesmi, nem akartam elhinni, hogy az imádott Paula termékeim nem segítenek rajtam. Miután kizártam annak lehetőségét, hogy maguk a Paula termékek okoznak ragyákat (hiszen semmi olyan nincs bennük ami okot adna erre, ráadásul az AHA és a BHA eddig gyönyörűen működött), és eldötöttem, hogy nem ez a krém a ludas (ahhoz túl sokba került:D) elgondolkodtam és rájöttem, hogy utoljára akkor nézett ki így a bőröm (kb egy éve), mikor túlirritáltam, túlhámlasztottam a bőröm. De úgy durván (naponta használtam a Suiskin 8%-os AHA+BHA komplexét). Ekkor olvastam, írta Apolka valahol, hogy az azelainsav is hámlaszt vmennyire, plusz ebben van pici BHA is, ugye. Na, itt már biztos voltam benne, hogy ez a probléma, az én fiatal bőrömnek sok volt ez a hármas támadás. Szóval, először is 5 napig felhagytam a hámlasztással, hidratáló krémen kívül semmit nem használtam a bőröm pedig ismét babapopsi lett... Ezután elkezdtem felváltva használni esténként a hámlasztókat, utánuk fél órával ezt, reggelente pedig már nem használtam hámlasztót. Ez így nagyon bevált és már abszolút nem irritál, a bőröm hibátlan és babapopó lett, ÉÉÉÉS itt jön a lényeg: mostmár az "ünnepekkor" is elkerülnek az ocsmány ragyák, YAAAAAY!! :) Öröm és bódottá', hawaii dizsi napfény szórakozás, pezsgő konfetti... A lényeg, h nem szabad túlhámlasztani a bőrt, ki kell kísérletezni, hogy kinek mennyit bír a bőre, mert hatni biztosan mindenkinek hatnak, a végeredmény tekintetében pedig ezerszeresen megtérül a próbálkozás. A krémről pedig annyit érdemes tudni, hogy mint említettem elég tömény és kenőcs szerű, ennek ellenére könnyen eloszlatható, hamar beszívja a bőr, nem hagy maga után zsíros vagy olajos érzetet, illata nincs. A bőr egyből nagyon puha lesz tőle, de nem hidratál önmagában különösebben, viszont nem is szárít egyáltalán. Hatást ne egyik napról a másikra várjatok tőle, és tényleg ügyeljetek arra, hogy ne hámlasszatok túl. Aki pedig ezt végigolvasta, az angyali türelemmel van megáldva :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)