Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400  Ft

Selymesen terülő, hidratáló szérum sok-sok antioxidánssal, a bőröregedés látható jeleinek megelőzéséért. Óvja a bőrt a környezeti károkkal szemben, miközben fontos összetevőkkel látja el, és hozzájárul, hogy a fakó bőr visszanyerje természetes ragyogását.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Antioxidánsok és egyéb hatóanyagok segítik a bőr egészséges és fiatalos működését
  • A stabilizált C-vitamin egységesíti a bőrt, serkenti a kollagéntermelést
  • A bőrt selymesen puhává teszi
  • 100% illat- és színezékmentes
Összehasonlítás: RESIST Antioxidáns szérumok

Ár: 14 400  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amikatamika

2020. április 27.

A Q10-et nem nagyon érzi meg a bőröm... Engem szárít. Azt gondolom hogy túl sok benne a tartósítószer meg a vivőanyag, mert nagyon lassan szívódik be (min. 5 perc tisztítás után), és utána ragacsos marad az arcom. Ránctalanító hatását egyáltalán nem tapasztaltam 3 hónap használat után sem. Annyit csinált hogy puhább lett az arcbőröm. Nem veszem újra. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Baboo

2020. április 12.

Először kisebb méretben rendeltem kipróbálásra. Most készülök megvenni a nagy kiszerelést. Nekem nagyon bejött. Alkalmanként az esti rutinban használom (éjszakai krém nélkül) és másnap reggelre látványos a változás. Gyönyörűen kisimítja, feltölti és hidratálja az arcbőröm. Reggel még nem próbáltam, mert nem szívódik be azonnal, és elég testes érzés a bőrön. Nappalra jobb szeretek egy kis könnyű hidratálót használni. De estére szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Tejeskávé

2020. április 3.

Imádom imádom imádom! Egyenletesebb, szebb az arcom, ennél jobb szérumot még nem próbáltam! Vízhiányos a bőröm aknékkal, de másnap mindig sokat javít a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Nekem nem szívódik be teljesen, pedig normál bőröm van. Némi hatást véltem felfedezni, de nem vettem újra. Egy jó kis szérum, de volt már jobb szérumom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

lovrekszava

2019. január 27.

Nekem sajnos nem valt be, semmi kisimitas, semmi egyenletesebb borkep, semmi hidrataltsag vagy puhasag. Deluxe mintat rendeltem belole, amit elhasznalok, de nem veszem ujra. A masik, a skin recovery szerum nalam a csodaszer, azt ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

senskin

2019. január 20.

Kicsit géles jellegű. Nekem reggel jön fel szérumként, hyaluron és más szérumok sorában. Eddig a legjobb c vitaminos szérumom, újra veszek belőle ha elfogy! :)
Simultabb, sokkal szebb a bőröm. Lehúzta a gyulladásokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Simultabb, sokkal szebb a bőröm. Lehúzta a gyulladásokat. :)

meva

2018. október 1.

Már nyáron is gyanús volt, de most hogy beköszöntött a hűvösebb idő már egyértelmű, hogy ez a szérum bizony szárítja a bőröm. Én sem értem a dolgot, mindenesetre visszatérek a jól megszokott vichy szérumomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Hanna83

2018. július 10.

Régóta használom, nekem kimondottan tetszik az állaga. Olyan látványos változást nem vettem észre, de ezek a szérumok inkább hosszú távon fejtik ki jótékony hatásukat, így rendületlenül használom a termékcsalád többi tagjával együtt, és így nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Biztos, hogy újraveszem.

Update: Felpontozom, ennek is jár az öt csillag. Egy ideig nem használtam, és éreztem a hiányát! Sokkal puhább, egységesebb, jobb állapotú a bőröm, ha ezt is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Sztado

2018. március 30.

Utazó méretet rendeltem belőle,hogy kipróbáljám.alapvetoen kombinált bőröm van,szaradasra hajlamos,néhol megjelenő Mimikai rancokkal, Nincs semmi különleges szaga vagy illata,ami számomra pozitívum,mert vannak olyan paula’s termékek amik nekem büdösek voltak. Elég rossz passzban voltam amikor kipróbáltam,és első használat után egyből egyel jobban festett az arcom. Alapvetően este használom de előfordult már,hogy reggel is bekentem vele magam a sminkeles előtt,gyorsan felszívódik és abszolút nem hagy nyomot vagy ragacsos érzést. Nekem egyenlőre nem volt olyan érzésem,hogy hű de keves kellene belőle,ezért a 4csillag,de lehet ez csak az én bőröm pillanatnyi állapota miatt van így. Ha elfogy valószínűleg rendelek belőle egy rendes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

eeraa

2018. március 29.

Első szérum amit kipróbáltam és teljesen pozitív élmény. Nem irritál, az apró száraz ráncokat már 1-2 alkalom után elsöpörte. Az állaga nekem nagyon bejött, kellemes, gyorsan beszívódik a bőrmbe. Kicsit én is féltem tőle mert nagyon kevésnek tűnt az árához képest de tényleg elég keveset használni belőle ezért az utazó méret is meglepően sokáig eltart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocotrienols, Tocopherol, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ferulic Acid, Caffeic Acid, Beta-Glucan, Saccharomyces/Selenium Ferment, Superoxide Dismutase, Epigallocatechin Gallate, Ergothioneine, Glutathione, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Epigallocatechin Gallate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocotrienols, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Alfa-liponsav. Lásd: tioktánsav

Kávésav. Kivételesen erős hatású antioxidáns (a Futurederm informácói szerint erősebb, mint a ferulic acid), melynek bizonyitottan van rákellenes hatása. Számos gyümölcsben, zöldségben, növényben megtalálható, többek közt a kávéban is. A kávésavra irányuló tanulmányok túlnyomó többsége szerint, hogy a kávésav egy kifejezetten biztonságos összetevő.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.