Paula's Choice

Ár:   10 350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 000  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   10 350 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 000  Ft

Könnyed, antioxidánsokat és gyulladáscsökkentő összetevőket tartalmazó formula, ami hidratálja a bőrt anélkül, hogy zsíros érzetet hagy maga után. Illat- és színezékmentes, ideális a kombinált bőr hidratálására.

Ár: 10 000  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7.900 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: 1-2 szer használt, Helyszín: Újpest, Àrpád híd környéke , fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
lacee4

2019. november 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Reggelre szoktam feltenni az Resist SPF30 alá és nagyon jól működik, hidratál és mattít, jó utána rákenni a fényvédőt.
Van hogy este is használom BHA vagy AHA után, mikor nem akarok retinolos hidratálót ezek mellé. Regglere szép bőrkép fogad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Dana1983

2019. augusztus 15.

Mintákat vettem belőle, mert csak próbával derül ki, hogy mi irritálja az érzékeny bőrömet és mi nem. Ez sajnos irritálja. :-( Pedig amúgy jó lenne, mert zselés állaga van, egyből beszívódik, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

sssniki

2019. július 22.

Nagyon szuper kis hidratáló. Nagyon zsíros a bőröm, de tényleg... Viszont! Nem fénylett tőle, hidratálni is pont annyira hidratált, amire szükségem van. Tasakos mintám volt, de hogy újra veszem-e az még kérdés. Tényleg 5* a termék, de annyira drága... nagyon vacillálok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Annamy

2018. december 16.

Kombinált bőrömre kerestem hidratálót. A krém géles állaga tetszett, könnyen felszívódott és nem fénylett tőle a bőröm, azonban apró piros pöttyöket okozott. Nagyon sajnálom, mert az összetevői tetszettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

wasp

2018. november 18.

Ennél jobb hidratálót nyárra keresve sem lehet találni, nagyon megszerettem! Tényleg nem csillog utána a bőröm, hamar felszívódik, nem ragacsos, nem zsíros, nem irritáló. Mostanában, ahogy beköszöntött a hidegebb idő, a reggeli és az esti rutinban is csak szemkörnyékápolóként használom, mert már elbírja a bőröm a gazdagabb textúrájú Helia D krémeket. Ettől függetlenül ez egy örök kedvenc marad, mert a 40 fokban nincs ennél jobb barát, ha hidratálni kell az érzékeny, zsíros, tág pórusú bőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

ocskorita

2018. május 2.

1 hónapja használom , és imádom! Nagyon jó érzetett hagy a bőrön, nem csillog tőle az arcom. Én még nappal is használom néha, jó rá alapozni is . Kellőképpen hidratál, nem zsíros!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

csizi

2018. március 20.

Végre megtaláltam a tökéletes éjszakai krémet! Nem is tudom eddig miért nem próbáltam ki.
Tökéletesen hidratál, a T-zónában sem fénylik át az arcom, végre úgy kelek reggel, hogy szép hidratált és matt az arcom. Imádom, befejeztem a keresgélést, maradok nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

kisvirci

2018. március 1.

Lassan egy hónapja használom. Nagyon kellemes az a zselé-szerű állaga, jól beszívódik és szinte semmi illata nincs, viszont én eddig úgy ítéltem meg hogy teljesen a kombinált bőr kategóriába tartozom, viszont ez a krém kifejezetten szárította a bőrömet. Lehet inkább nyáron kellett volna vele próbálkoznom.... még van egy fél tubus, elteszem nyárig, mert télre ez nekem kevésnek bizonyult.
UPTADE: sajnos abba kellett hagynom a használatát, mert annyira szárított :( Csillagot is levonok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Asdfghjkl2108

2018. február 10.

Számomra a tökéletes hidratáló. Soha nem találtam még olyat ami ennyire tökéletes lett volna a bőrömre. A száraz részek nem hámlanak tőle és végre kicsit se húzódnak, ahol pedig zsírosabb volt nagyon szép matt lett. Kicsit több, mint 2 hónap használata után azt mondom szinte normál közeli lett a bőröm. (Persze ehhez sok más paulás termék is hozzájárult, de ez toronymagasan a legjobb hidratáló amit életemben próbáltam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

kristinakroes

2017. december 6.

Ez a jelenlegi hidratálóm. annyira szerettem. De valahogy régen jobb volt. Nem tudom, hogy változtattak-e az összetevőkön, de nem olyan látványos a hatása, mint egy éve. Lehet hozzászokott a bőröm, vagy én szoktam hozzá az új bőrömhöz. Mindenesettre nekem ez a krém nagyon sokat segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Superoxide Dismutase
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phospholipids
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.