Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

2% szalicil savat (BHA) tartalmazó krém, mely hatásosan hámlasztja a bőrt és így segít a mitesszerek és pattanások elleni harcban. Hidratáló formula, mely a szalicil sav mellett növényi olajokat, antioxidánsokat, gyulladáscsökkető és hidratáló összetevőket is tartalmaz.

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

pantyus

2019. július 9.

Nagyon szeretem és szuper sokáig tart, már vagy több mint egy éve megvan és két naponta felteszem estére. Nem csípi az arcom, észrevétlenül csinálja a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

eszterszekely

2019. január 9.

Mindegyik állagot kipróbáltam mintában. Nekem a lotion volt a legkomfortosabb, de ezt nem számítva a többi is pont ugyanazt a hatást éri el (gél, liquid). Kellett neki 1-2 hét és a mitesszerek minimális nyomásra kitisztultak majd ezt követően összehúzódtak a pórusok olyan mértékben amit kozmetikai arctisztítással sem értem el soha. Teszi amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Edinapkl

2018. augusztus 9.

Eddigi ismerkedéseim során a hámlasztókkal ő tűnt a lehető legjobb választásnak, de sajnos csalódnom kellett, pedig nagyon elfogult vagyok még most is a PC termékeket illetően. Többször is próbáltam használni, de mintha pár nap múlva picit begyulladt volna a bőröm, elő is jött általaban két-három makacs pukli:( Pedig Paula lemosói és az AHA-savak nagy kedvencek. Így a lotion 1/3-a sem fogyott el szinte, a nővérem is megpróbálkozott vele, ő pedig semmi hatásról nem tudott beszámolni. Valószínűleg a liquid vagy gél verziója jobb választás lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

noradrenalin

2017. december 23.

Nem rossz, bár én többet vártam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Nem rossz, bár én többet vártam tőle

chilipepper

2017. december 9.

A 8%-os AHA után kipróbáltam ezt, sajnos nem volt olyan hatásos, kicsit gyengének érzem. Valamennyit ez is ér, főleg, ha nem olyan durván aknés valakinek a bőre, de én inkább csak a szárító hatást tapasztaltam. Biztos, hogy nem fogom újra venni, mert ehhez a produkcióhoz nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

gendyke

2017. december 1.

Nekem nem nagyon bírta az arc bőröm valamiért, így télen akartam kipróbálni a hidratáló formula miatt,de lehet,hogy túlhámlasztottam,illetve elég érzékeny a bőröm. Előtte a liquid állagút használtam,az nagyon bevált,visszatérek arra. Az ára elég borsos,de kedvezményesen találtam teljes kiszerelésben Jófogáson.
Valószínűleg csak az én arcom nem tolerálja,másnak bevállhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Valószínűleg csak az én arcom nem tolerálja,másnak bevállhat.

kristinakroes

2017. november 26.

Teljesen megváltozttta a bőröm és a bőrápolási rutinom. Csodát tett. Áttértem Geek and Gorgeousre, mert az olcsóbb, viszont ezt mintha jobban szerette volna a bőröm. Nem számít, ennyi pénzt nem tudok, de ha tudnék, se lennék hajlandó kiadni. Vannak jó hámlasztók fele ennyiért is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

laracroft

2017. november 26.

Nem vártam tőle csodát, mindössze annyit, hogy amennyire lehet, tisztítsa a pórusaimat, mitesszereim méretét pedig legalább egy kicsit csökkentse.
Sajnos nem csinál semmit. Az ég egy adta világon semmit. Épp csak a felkenés után válik a bőr egy kicsit "összeszedettebbé".
Pedig már több mint egy hónapja használom, minden nap (!) és mégse látok változást. Mondjuk legalább nem szárít, nem csíp, nem irritál.
Most már elhasználom a tubust, de újravenni nem fogom.
Számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Most már elhasználom a tubust, de újravenni nem fogom.
Számomra csalódás.

balazskrisztii

2017. október 24.

Látványosan kisebbek lettek a mitesszereim és a pórusaim, nem irritál, de nagyon drága. Nem fogom újra venni (a The ordinary 2%-os szalicil savas lesz az utódja)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Kittiss

2017. szeptember 24.

Seborrheás bőrömnek igazi csodaszer. Bár még csak egy rakat mintát használtam belőle, most bár biztos vagyok, hogy beruházok rá. Nem túl erős, megfelelően teszi a dolgát, pedig nekem érzékeny a bőröm. Az összes Paulás hámlasztót végigpróbáltam, de nekem ő lett a befutó. Gyorsan beszívja a bőröm, de ettől függetlnül csak az esti rutinban használom. Én kifejezettem szeretem az illatát :)
A mintákat is jól beosztottam, egy flakon biztosan elég lesz minimum fél évig. Szóval ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.