Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

2% szalicil savat (BHA) tartalmazó krém, mely hatásosan hámlasztja a bőrt és így segít a mitesszerek és pattanások elleni harcban. Hidratáló formula, mely a szalicil sav mellett növényi olajokat, antioxidánsokat, gyulladáscsökkető és hidratáló összetevőket is tartalmaz.

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Vrnk

2022. április 29.

Nagyon erős volt a bőrömnek,pedig használtam már 2%-os bha-t. Akár heti egyszer akár kétszer használtam, másnap hàmlott az egész arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

AndreaJ

2022. január 9.

Először hámlott tőle az orrom aztán egyre ritkábban vettem elő. Heti 2x használom szeretném ha a pórusokon segítene. Adok még neki időt. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Pipere

2021. november 21.

Hatalmas kiszerelés, sokáig elég, viszont olyan nagy hatását nem látom. Heti kétszer használom este, már niacinamiddal de azelőtt egyedül, és akkor kevésnek tűnt. Most sem vagyok biztos benne, hogy igazából bármit segítene.
Ez a lotion verzió egyébként nagyon kényelmes, szeretem használni, viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

sigma

2021. november 10.

Sokaig ezt hasznaltam reggel-este is es hatarozottan kevesebb problema volt a borommel mint elotte.
Azota valtottam, pontosabban mar nem is hasznalok most BHA-t, de ha beutne a crach, akkor az Akneroxid utan ez lenne az amihez nyulnek.
Emlekszem amikor eloszor hasznaltam egy este, masnap reggelre olyan gyonyoru szep sima lett a homlokom, hogy azt hittem rosszul latok. :O Siman ledaralta a mitesszereket, hihetetlen volt.
Nagyon jo az allaga, nekem az illataval sincs bajom, konnyen szet lehet oszlatni es hamar beszivodik, kenyelmes volt hasznalni. Neha picit csipett, de ez legyen a legkevesebb. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

angry

2021. szeptember 6.

Próbáltam több állagú hámlasztót nekem a lotion jött be a legjobban, sokszor újra rendeltem már ezt a terméket. Nem irritál, nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

PradaAngel

2021. július 17.

A legjobb PC BHA számomra, pedig mindet próbáltam. A liquid irritált, a gél ragadt, a lotion nagyon jó. Nem pereg fényvédő alatt sem, nem irritál, kellemes a használata is. A hatása viszont elmarad a várakozásaimtól, ami nem feltétlen a termék hibája, csak nekem az AHA-val kombinált hámlasztók hoznak látványosabb eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Biankaa2123

2021. március 16.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót. Már 1 hét után szebb és egységesebb lett a bőröm. Nem bántja a száraz, érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

pantyus

2019. július 9.

Nagyon szeretem és szuper sokáig tart, már vagy több mint egy éve megvan és két naponta felteszem estére. Nem csípi az arcom, észrevétlenül csinálja a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

eszterszekely

2019. január 9.

Mindegyik állagot kipróbáltam mintában. Nekem a lotion volt a legkomfortosabb, de ezt nem számítva a többi is pont ugyanazt a hatást éri el (gél, liquid). Kellett neki 1-2 hét és a mitesszerek minimális nyomásra kitisztultak majd ezt követően összehúzódtak a pórusok olyan mértékben amit kozmetikai arctisztítással sem értem el soha. Teszi amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Edinapkl

2018. augusztus 9.

Eddigi ismerkedéseim során a hámlasztókkal ő tűnt a lehető legjobb választásnak, de sajnos csalódnom kellett, pedig nagyon elfogult vagyok még most is a PC termékeket illetően. Többször is próbáltam használni, de mintha pár nap múlva picit begyulladt volna a bőröm, elő is jött általaban két-három makacs pukli:( Pedig Paula lemosói és az AHA-savak nagy kedvencek. Így a lotion 1/3-a sem fogyott el szinte, a nővérem is megpróbálkozott vele, ő pedig semmi hatásról nem tudott beszámolni. Valószínűleg a liquid vagy gél verziója jobb választás lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.