Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

Gyengéd, ásványi alapú fényvédő intenzív és mély hidratáló hatással. Széles spektrumú fényvédelme mellett erősíti a bőr természetes védőrétegét is, puhítja és simábbá teszi a bőrt.

• Hatásos ráncok,  pigmentfoltok, ekcéma, rosacea, nagyon érzékeny és öregedő bőr esetén
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Antioxidánsokat és peptideket jócskán tartalmaz, serkeni a kollagéntermelést
  • Megvéd a bőröregedés első számú okától, a napsugaraktól
  • 100% illat- és színezékmentes

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

shajni

2022. február 13.

UPDATE
Nem szeretem. Vilagosítja a bőröm, fullasztó és sajnos nem hidratál, pár óra után húzódik a bőröm tőle. Kicsapodott az olaj belőle, rossz állagú krém lett, pedig még nem is telt le a 12 hónap nyitás után, ahogy a tubuson jelezve van. Innem is látszik, hogy nem nagyon szerettem használni. Sajnos csillaglevonás.... Pedig bíztam benne az elején.
Két napja használom, első benyomásra jónak tűnik. Kissé megijedtem, mert rendeléskor nem fókuszáltam eléggé arra, hogy írja a tubuson, hogy száraz és nagyon száraz bőrre ajánlják. Nekem meg érzékeny, kombinált és vizhiányos bőröm van, néhány piros folttal ( feltehetően rosacea). Az érzékenységre nagyon jó, nem irritál, a piros folt halványodik, kipróbáltam a napon és tényleg szépen véd. Zsírosnak nem mondanám, sőt itt-ott húzódik a bőröm tőle, de lehet azért, mert ugyancsak 2 napja használom a PC Calm 1% BHA Lotion Exfoliant hámlasztóját. Gondolom nyáron, kánikulában még örülni is fogok, h nem zsírosít. Enyhén csillog, ezt nem annyira tartom jó ötletnek a cégtől, hiszen szerintem csak azon keveseknek áll jól, akiknek tökéletes bababőrük van (rajtuk viszont gyönyörűen mutathat) , ugyanis a legkisebb pórusokat és szarkalábakat is kiemeli a fénye. Mondom ezt úgy, hogy ritkán használok alapozót. Huzamosabb használat után még értékelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 13.

UPDATE

vfejes

2022. január 2.

Kellemes és gazdag krém, de nem száraz bőrre való. Nem bántja az érzékeny bőröm, úgy tűnik jól véd, de brutálisan mattít. A zsíros vagy kombinált bőrűekkel ellentétben, nekem semmi fényt nem hagy, úgy hogy olajjal keverem minden használatkor.Még így is kevés, pedig emulziós szérum és vizes alap is van előtte. Emiatt azért nekem ez csalódás, aki az ajánlást írta, fogalma nincs, mi az hogy száraz bőr és főleg télen. Ilyen ár mellett (amit egyébként nem sajnálok, ha valami jó), ez így közepes. Azért is, mert roppantul büdös, pedig nincs lejárva, frissen bontott és használok rengeteg illatmentes terméket, mégsincs ilyen szaguk. Meh… majd valahogy kivégzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 2.

Tvylvis

2021. október 14.

Én ezt körülbelül októbertől márciusig használom, akkor elég a 30-as fényvédő. Amit nagyon szeretek a PC fényvédőinél, hogy egyáltalán nem esik nehezemre az előírt mennyiségű fényvédőt felvinni. Gyönyörűen, maradéktalanul beszívja a bőröm, szép, egészséges fényt hagyva maga után. Hosszan hidratál, nem veszik össze a sminkkel. Már kb. a negyedik tubust használom nagy megelégedéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

fancsmancs

2021. október 11.

Nagyon kellemes hidratáló, ősz elején kezdtem használni. Tartalmas, de jól beszívódik, természetes fényt hagy maga után. Rajtam nem csillogó. Használtam korábban a Defense Essential Glow Moisturizert de nagyon csúszós-fénylő maradt a bőrömön, ezért kerestem más alternatívát. Sokat vívódtam hogy ezt válasszam-e vagy a Calm Mineral Moisturizer SPF 30 normál/száraz verzióját. Hosszú kutakodás után itt a krémmánián összevetettem az összetevőlistát, ami megegyezik, így a piros csomagolás meggyőzött... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Csilla_Csilla

2021. szeptember 24.

2021.02.08: Én megelőlegezem ennek a terméknek az öt csillagot (nem olyan régóta használom). Az INCI lista tényleg nagyon szép és tartalmas.
Az igazság az, hogy amikor először használtam, akkor nem volt olyan túl kellemes élmény. Egy darabig álldogált is a szekrényen. Napközben olyan furcsa volt viselni, fénylett is tőle az arcom rendesen. Kicsit úgy éreztem, mintha szárítaná, húzkodná is a bőrömet. Az illata is szokatlan volt elsőre. A termék maga fehér, könnyen kenhető állagú, kicsit ilyen gyógynövényes, talán algás illata van. Próbáltam több módon is alkalmazni. Amikor csak magában kentem az arcomra, akkor nekem azért száraz, kissé feszülős érzetet hagyott az a bőrömön. Szerintem télen önmagában nem hidratál eléggé ez a krém. De nagyon kíváncsi leszek, hogyan fog hidratálni magában, ha melegszik majd az idő. Úgy is próbáltam, hogy alá hidratáltam és indulás előtt 20-30 perccel feltettem még ezt a terméket is. Úgy nagyon kellemes élmény volt viselni! Merem állítani, hogy legalább 6-7 óráig kitartott a hidratáló hatás.
Azért az én arcomra ad egy kis "glow effect-et", amiről még nem döntöttem el, hogy szeretem-e... Elég világos bőrszínem van, így én nem látok semmilyen fehér réteget. Szemeim köré is simán felkenem, mert még egyszer sem irritált. Összességében elégedett vagyok vele és tetszik a tudat, hogy ilyen összetett, tápláló maga a krém. A kezdeti nehézségek ellenére egészen megbarátkoztam vele. Nem tudom még, hogy újravevő-s lesz-e, de egyelőre szeretem.
2021.09.24: a negyedik tubus vége fele járok. Több évszakban is használtam ezt a fényvédőt (tél végén, tavasszal és egész nyáron). Benyomások:
- Felkenés után egy ideig nagyon fényes. Érdemes nem 10 perccel indulás előtt felkenni, mert idő kell neki, nálam kb fél óra, hogy jobban nézzen ki és rendeződjön. De utána tetszik az összkép és kaptam több bókot is, amikor ez a fényvédő volt rajtam.
- Nem igazán tűr meg maga alatt más krémeket, pergett már le a fényvédő, mert alá hidratáltam. Szóval vagy spray hidratáló vagy szérum jó alá (abból is egy, maximum kettő).
- Akkor néz ki a legjobban, ha csak ezt kenem fel (legkevésbé fényes a finish). Ugyan, Dr. Dray azt mondta, nem igazán látja értelmét az AOX-os tartalmú fényvédőknek, de nekem időm nincs reggel sokszor szérumozni, szóval ez így jó megoldás nekem.
- Egyik legnagyobb pozitívuma ennek a krémnek, hogy: HIDRATÁL. Nekem ez szempont. Szárítottam kockásra az arcomat nyáron matt hatású fényvédővel, nem volt kellemes. Ezzel még nap végén is puha a bőröm (főleg, ha újra is kenem egyszer napközben).
- Télen okés volt a fagyban, jól védte a bőröm. Tavasszal imádtam, akkor működött a legjobban, ezért is vettem többször újra. Nyáron a 30 fok feletti nyálkás hőségben volt, hogy lefolyt az arcomról, egyszerűen nem fogadta be a bőröm a krémet. De ez nem a termék hibája, szerintem abban az időben minden lefolyt volna az arcomról.
- Az arcbőröm tavasszal még száraz volt, de nyáron fokozatosan kombinált lett, majd pattanásos (hormonális fogamzásgátló elhagyása miatt). Szóval vannak napok, amikor kevésbé működik jól ez a krém a bőrömön és nagyon zsíros hatása lesz, főleg délutánra. Vannak napok, amikor meg tökéletes és nem fényesedik ki egyáltalán.
- A szemeim köré már jóval óvatosabban kenem. Nem irritál. Viszont pár hete valószínű bele mehetett egy kis krém a szemembe, mert másnapra feldagadt az alsó szemhéjam és lett egy piros pupli rajta. Antibiotikumos krémmel kenegettem és pár nap alatt múlt el.
- Jól véd. Ez volt a legelső nyár, amikor nem jött ki új szeplő az arcomon. Régebben a nap első sugarainál tucatjával jöttek elő az új szeplők.
- Szeretem ezt a krémet, de valószínű, kifogok más PC nappali krémeket is próbálni. Lehet megbánom, de majd kiderül.
- Szerintem a száraz bőr mellett normál bőrön is jól működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

- Szerintem a száraz bőr mellett normál bőrön is jól működhet.

sezi

2021. április 22.

nagyon örülök ennek a terméknek, mert kevés az olyan fényvédő, amit a nagyon érzékeny,száraz, rosaceás arcbőröm elbír.
mindenre rosszul reagál az arcom, de ez a termék nekem csodaszer.
nyugtatja a bőröm, szépen kordában tartja a pirosságot. én alá a recovery hidratáló krémet kenem. rajtam csak egy kisebb fényesség látható,természetes és nem túl sok. engem ez a fényvédő nem szárít. a márkától kipróbáltam már másik fizikai fényvédőt, azok mind szárították az arcom, de ez nagyon jó. kellemes az arcbőrömön,hidratálttá teszi azt. az ára magas, de sajnos a bőrproblémám miatt ezt kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

mindenre rosszul reagál az arcom, de ez a termék nekem csodaszer.

balazskrisztii

2021. április 9.

Ünnepélyesen megfogadom, hogy soha többet nem veszek semmilyen PC terméket. Ez a fényvédő a márka 4. terméke, amivel borzasztóan elégedetlen vagyok.
Úgy fénylik az arcom, mintha gépzsírba fejeltem volna, megfogta a kabátomat (??????????), lepereg az arcomról. És mindezek mellé rohadt drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

pannabernadett

2021. április 1.

Nagyon szuper ez a fényvédő. A száraz, rozáceás bőrömet szépen hidratálja, nyugtatja, védi. Kifejezetten fizikai fényvédőt kerestem, és olyat, aminek szép az összetevő listája.

Pros:
-csökkenti az arcom pirosságát, aminek leirhatatlanul örülök, ilyet krém még nem csinált, tényleg szenzációs (valószínűleg csak esztétikai szempontból, de ennek is örülök)
-felkenve szépen nyugtatja a bőröm
-engem hidratál úgy is, ha csak egymagában kentem fel
-könnyen eldolgozható
-2 szérum (gg hyaluron, gg apad) és cerave hidratáló után sem morzsolódik (kivéve, ha dörzsölöm)
-szemkörnyékre is kenhető, nem csíp, nem irritál
-szuper smink alap

Cons:
-az ára... bármekkora csodaszer, nem tudom mennyire engedhetem meg magamnak
-felkenés után nagyon fénylik, később már kicsit fénylik csak (kb 1-2 óra), ha alápakolom a fent említett kis rutinom, akkor egy kicsi csillogás egész nap velem marad

Kinek ajánlom:
Ha nagyon száraz a bőröd, akkor kell még egy hidratáló alá. Normál bőrűeknek tökéletes, zsíros bőrre talán kicsit sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

Pros:
-felkenve szépen nyugtatja a bőröm
-engem hidratál úgy is, ha csak egymagában kentem fel
-könnyen eldolgozható
-szemkörnyékre is kenhető, nem csíp, nem irritál
-szuper smink alap

Cons:
-az ára... bármekkora csodaszer, nem tudom mennyire engedhetem meg magamnak

Kinek ajánlom:

Szuvy

2021. január 6.

Hosszú évek keresgélése után találtam rá a PC termékekre és immáron 3 éve használom őket nagy elégedettséggel. Ez a hidratáló mindent tud, amire az én bőrömnek szüksége van (érzékeny, vízhiányos, rosacea-s). Nagyon szeretem ezt a hidratáló krémet, imádom az illatát, a hatását. Teljesen rendbe tette a bőrömet, nem hagy zsíros érzetet, könnyű állagú, nem irritál - igaz a termékcsalád többi tagját is használom (Tonik + szérum). Nekem télen elegendő a hidratálása, nyáron is jó, miután hozzá szokott a bőröm. Alapozó és primer alá is tökéletes, így nem szárad ki bőröm az alapozótól. Számomra tökéletes csodaszer. Az egyetlen negatívum az ára. Igazán lehetne valami törzsvásárlói program, ahol igénybe lehetne venni kedvezményeket, mert így 4-5 havonta elég borsos áron lehet feltölteni újra a készleteket, de ez eddig nem késztetett arra, hogy váltsak - főleg, hogy eddig nem találtam olcsóbb alternatívát, ami tudja mindezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Rozi71

2020. július 29.

Második tubusomat használom belőle. Mivel a normál/száraz bőrre való Resist fényvédős hidratáló most már kémiai fényszűrős, olyat többet nem veszek. Nekem ez a Skin Recovery termék nagyon bevált, bár télre egy leheletnyit még lehetne krémesebb (télen be szoktam előtte kenni az arcomat szérummal v. Clinique Moisture Surge krémmel. Úgy érzem, hogy nagyon jól megvédi a bőrömet. Napkrémnek nem elég a fényvédelem benne, de mindennapi használatra igen.
Csak az ára miatt adok neki 4 csillagot, körülbelül 5-6 ezer forintot tartanék reálisnak. De sajnos "kénytelen" vagyok újra megvenni, mert a drogériás termékek között nem találtam még olyat, ami megfelelne ezeknek az alapvető elvárásoknak: legalább 20-as fizikai fényvédő, jól hidratál, és lehetőleg tubusos kiszerelés (nem szeretek tégelyekbe nyúlkálni és állítólag úgy kevésbé stabilak a hatóanyagok). Nem is értem, hogy ez hogy lehet!

Update: továbbra sem állítom, hogy megéri az árát, de nekem eddig ez a fényvédős hidratáló krém vált be a legjobban, önmagában használva is. Nagy kegyesen felpontozom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 29.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.