Paula's Choice

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   12 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 490 Ft

Gyengéd, ásványi alapú fényvédő intenzív és mély hidratáló hatással. Széles spektrumú fényvédelme mellett erősíti a bőr természetes védőrétegét is, puhítja és simábbá teszi a bőrt.

• Hatásos ráncok,  pigmentfoltok, ekcéma, rosacea, nagyon érzékeny és öregedő bőr esetén
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Antioxidánsokat és peptideket jócskán tartalmaz, serkeni a kollagéntermelést
  • Megvéd a bőröregedés első számú okától, a napsugaraktól
  • 100% illat- és színezékmentes

Ár: 12 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Csilla_Csilla

2021. február 8.

Én megelőlegezem ennek a terméknek az öt csillagot (nem olyan régóta használom). Az INCI lista tényleg nagyon szép és tartalmas.
Az igazság az, hogy amikor először használtam, akkor nem volt olyan túl kellemes élmény. Egy darabig álldogált is a szekrényen. Napközben olyan furcsa volt viselni, fénylett is tőle az arcom rendesen. Kicsit úgy éreztem, mintha szárítaná, húzkodná is a bőrömet. Az illata is szokatlan volt elsőre. A termék maga fehér, könnyen kenhető állagú, kicsit ilyen gyógynövényes, talán algás illata van. Próbáltam több módon is alkalmazni. Amikor csak magában kentem az arcomra, akkor nekem azért száraz, kissé feszülős érzetet hagyott az a bőrömön. Szerintem télen önmagában nem hidratál eléggé ez a krém. De nagyon kíváncsi leszek, hogyan fog hidratálni magában, ha melegszik majd az idő. Úgy is próbáltam, hogy alá hidratáltam és indulás előtt 20-30 perccel feltettem még ezt a terméket is. Úgy nagyon kellemes élmény volt viselni! Merem állítani, hogy legalább 6-7 óráig kitartott a hidratáló hatás.
Tényleg egy nagyon jó praktikának bizonyult, hogy mielőtt még felviszem a terméket, fújok pár pumpálásnyit egy másik márka hyaluron hidratáló spray-jéből az arcomra, nyakamra és úgy kenem fel. Így szuper könnyedén ellehetett dolgozni és ez is adott egy kis bónusz hidratálást még a termék alá. Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani ezt a praktikát, akik úgy érzik mint én, hogy nem hidratál eléggé hideg időben ez a termék. Az illatával egészen megbarátkoztam, sőt már észre se veszem.
Azért az én arcomra ad egy kis "glow effect-et", amiről még nem döntöttem el, hogy szeretem-e... Elég világos bőrszínem van, így én nem látok semmilyen fehér réteget. Szemeim köré is simán felkenem, mert még egyszer sem irritált. Összességében elégedett vagyok vele és tetszik a tudat, hogy ilyen összetett, tápláló maga a krém. A kezdeti nehézségek ellenére egészen megbarátkoztam vele. Nem tudom még, hogy újravevő-s lesz-e, de egyelőre szeretem.

Update: Nem terveztem ilyen hamar hozzá szólni. De annyiban javítanám az előző hozzászólásomat, hogy egy skinsmart-os videóban megütötte a füleimet: a lányok nem javasolják, hogy közvetlen a fényvédő előtt fújkáljuk az arcunkat, mert megváltoztatja a termék terülését. Szóval én is maradok az aláhidratálós, majd valamivel később fényvédős krém módszernél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Szuvy

2021. január 6.

Hosszú évek keresgélése után találtam rá a PC termékekre és immáron 3 éve használom őket nagy elégedettséggel. Ez a hidratáló mindent tud, amire az én bőrömnek szüksége van (érzékeny, vízhiányos, rosacea-s). Nagyon szeretem ezt a hidratáló krémet, imádom az illatát, a hatását. Teljesen rendbe tette a bőrömet, nem hagy zsíros érzetet, könnyű állagú, nem irritál - igaz a termékcsalád többi tagját is használom (Tonik + szérum). Nekem télen elegendő a hidratálása, nyáron is jó, miután hozzá szokott a bőröm. Alapozó és primer alá is tökéletes, így nem szárad ki bőröm az alapozótól. Számomra tökéletes csodaszer. Az egyetlen negatívum az ára. Igazán lehetne valami törzsvásárlói program, ahol igénybe lehetne venni kedvezményeket, mert így 4-5 havonta elég borsos áron lehet feltölteni újra a készleteket, de ez eddig nem késztetett arra, hogy váltsak - főleg, hogy eddig nem találtam olcsóbb alternatívát, ami tudja mindezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Rozi71

2020. július 29.

Második tubusomat használom belőle. Mivel a normál/száraz bőrre való Resist fényvédős hidratáló most már kémiai fényszűrős, olyat többet nem veszek. Nekem ez a Skin Recovery termék nagyon bevált, bár télre egy leheletnyit még lehetne krémesebb (télen be szoktam előtte kenni az arcomat szérummal v. Clinique Moisture Surge krémmel. Úgy érzem, hogy nagyon jól megvédi a bőrömet. Napkrémnek nem elég a fényvédelem benne, de mindennapi használatra igen.
Csak az ára miatt adok neki 4 csillagot, körülbelül 5-6 ezer forintot tartanék reálisnak. De sajnos "kénytelen" vagyok újra megvenni, mert a drogériás termékek között nem találtam még olyat, ami megfelelne ezeknek az alapvető elvárásoknak: legalább 20-as fizikai fényvédő, jól hidratál, és lehetőleg tubusos kiszerelés (nem szeretek tégelyekbe nyúlkálni és állítólag úgy kevésbé stabilak a hatóanyagok). Nem is értem, hogy ez hogy lehet!

Update: továbbra sem állítom, hogy megéri az árát, de nekem eddig ez a fényvédős hidratáló krém vált be a legjobban, önmagában használva is. Nagy kegyesen felpontozom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 29.

zsofbar77

2020. január 19.

Brutál jó fényvédő. Nem hagy fehér réteget a bőrömön, bár egy kicsit világosít. Habár nagy kiszerelésben nem fogom megvenni, mert más fényvédőt is használok, de kicsiben szerintem mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

katalinmester13

2019. március 14.

Szerintem nagyon jó ez a krém. Szemkörnyékre mindenképp: nem csípi, megfelelően hidratálja. Nekem az illata, az a kicsi, ami van neki, kifejezetten tetszik. Fehérsége pillanatok alatt eltűnik. Beszívódása hosszabb folyamat. 5-10 percig ragad, fénylik. De aztán egész nap nagyon puha tőle a bőröm. Nekem most a szeles időkben nagyon jó, nyáron valószínűleg sok lesz. Nagyon száraz bőrre ajánlják, az enyém pont nem az. De amire nagyon keresem a megoldást, a szemkörnyék egy lépésben való hidratálása és fényvédelme, arra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Hippolita

2019. március 5.

Szépen feltölti nekem a szárazság miatti kis gyűrődéseket, de a fizikai fényvédő összetevők miatt hagy fehér réteget, ezért azoknak lehet szuper választás, akik használnak mellé bb krémet, alapozót.
Illetve ebben is nano méretű a cink oxid, és titánium dioxid.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Illetve ebben is nano méretű a cink oxid, és titánium dioxid.

VeronikaB

2019. február 24.

Pár napja használom a mintát, eddig kellemes, ha még egy picit jobban puhit, sztem megveszem a rendes tubus méretet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

tillisilli

2018. október 24.

Kb 3 hete használom nappali hidratálóként. Ki akartam próbálni Paula egy nappali krémjét, hogy no tényleg olyan jó-e. Nem rossz persze, de leginkább egy sűrűbb naptejhez hasonlít (semmi lotion) amilyet nyáron kenek a fejemre, csak persze az 50 faktoros, ez meg csak 30. Én nem érzem, hogy a hidratálás csodája lenne, néha újrakenem nap közben. Mellékesen nincs jó illata, én büdösnek találom, de el tudok tekinteni ettől, ha a hatása jó.

Sminekni jól lehet rá, ha beszívódott (azzal kicsit várni szoktam) de összességében nem egy nagy szám, a L'oreal Revitalift 20 faktoros nappali krém, ami a kedvencem volt évekig, szerintem sokkal kellemesebb, és jobban beszívódott, mégis jól hidratált.
Ha mégis megtörténik a csoda, vagy amikor elfogyott a tubus, összefoglalom a tapasztaltakat. Alapvetően inkább csalódás ennyi pénzért.

Update: kezd elfogyni, és kétségbeestem :) azt hiszem megszokta a bőröm, vagy kevesebbet rohadok központi fűtés mellett, vagy más éjszakai terméket használok - nem tudom ezek közül melyik, de mostmár elégnek tűnik a hidratáló hatása. Megszerettem. Asszem újra fogom venni, ha nem találok másutt hasonló v jobb hatású 30faktoros krémet. Adtam neki plusz egy csillagot.

Update2: a második tubust is elhasználtam majdnem. Ezalatt teljesen megszoktam és megszerettem, úgyhogy ez lesz "a nappali krémem" mostantól. Elvégre úgyis fél éve használom. Most megadom at ötödik csillagot is :)
A furcsa illatot is megszoktam, söt megszerettem.

Update3 (2018 jul): Több mint egy éve használom, most tartok a negyedik v ötödik tubusnál. Abszolut elégedett vagyok azóta is, nem akarok váltani. Ez a krém mindent tud, ami nekem kell: hidratál, megnyugtatja a száraz bört, véd (30 faktor), lehet rá sminkelni, és nem csípi a szemem ha netán belemegy. Akár szemkörnyékre is lehet kenni. Köszi Paula! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

A furcsa illatot is megszoktam, söt megszerettem.

illusiongirl

2018. szeptember 23.

Nyárra túl sok volt, zsíros bőrérzetet hagy. Viszont cserébe nem okoz pattanásokat úgyhogy így őszre-télre újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Gabriell

2018. július 29.

Hidratáló fölé kenem, nem csípi a bőröm, könnyen beszívódik, nagyon jól lehet rá sminkelni, olyan mint egy primer, csak úgy hozzátapad az alapozó, és egész nap szépen rajta is marad, nem folyik le. Nyáron egy nagyon picit csillogó lesz tőle a bőr, de egyáltalán nem zavaró. Szeretem, jobb mint a kék wrinkle defense, az nekem kiszárította a kombinált bőrömet, szem köré azt nem is tudtam felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.