Paula's Choice

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 890 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 890 Ft

Bőrregeneráló hidratáló krém a száraz és nagyon száraz bőrre. Simítja a ráncokat az arcon és a szem környékén, segít az érzékeny, rozaceás bőr megnyutatásában. Illat és színezék mentes.

Ár: 11 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

sezi

2021. április 27.

Nagyon gyorsan beszívja az arcbőröm. sajnos nem olyan testes krém de ez egyáltalán nem baj számomra, én nappal használom, estére másik hidratáló krémet használok. nekem a pirosságon segít, nagyon szépen nyugtatja az arcom. emiatt vettem meg kifejezetten a krémet.
szem alá is kenhetem nem okoz irritációt sehol. pattanást nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

szem alá is kenhetem nem okoz irritációt sehol. pattanást nem okoz.

skinloveforever

2021. március 31.

Bár tudom hogy kisebbségben leszek a véleményemmel, de gondolom leírom hátha másnak is hasonló a bőre és hasznosnak találja. A bőrtípusom nagyon száraz és érzékeny, ez alatt azt kell érteni hogy szinte bármitől és bármikor képes "lángolni" ha nem tetszik neki a krém vagy szérum amit felteszek. Ilyenkor mindig nagyon irritált a bőröm ami eredményez egy-két pattanást de nagyrészt az érzékeny tapintás és az égő feszülő kellemetlen érzés ami zavar. Erre a problémára kerestem megfelelő hidratálókrémet amit az utóbbi 1 hónapban meg is találtam. Több hónap próbálkozás után (laroche ultra fluid/creme, bioderma atoderm nutritive és társaik) azonban az Eucerin aquaporin active (száraz és érzékeny bőrre) vált be leginkább. Ez a kis csodakrém 2 hónapig tökéletesen jól működött de utána gondoltam hogy átváltok egy hasonló, de kicsit komplexebb arckrémre amiben vannak hasznos, nem csak hidratáló összetevők. Ekkor váltottam erre a PC krémre. Sajnos nekem irritációt okozott :( Mást nem változtattam a rutinban úgyhogy biztos ő a ludas. Két napig kb jól működött, azután elkezdte égetni az arcom mintha napégés utáni bőrre vinnék fel valami irritálós illatos alkoholos dm krémet. :D Az INCI-t nézve én sem értem mi lehetett a baj, azonban nekem sajnos csalódás volt. A krémet amúgy nagyon száraz és érzékeny bőrre ajánlják amit nem is értek, hiszen a hidratáló képessége nagyon kis gyenge. Felkenés után 2perccel már be is szívja a bőröm aminek örültem, de reggelre hámló száraz foltok voltak az arcomon, amit egy teste hidratáló után nem szeretnék a tükörben látni. Igazán száraz bőrűeknek nyárra nappalra tudom ajánlani, de nem mondanám egy testes tápláló krémnek (még azokon a napokon sem éreztem hidratáltnak a bőröm amikor irritációt még nem tapasztaltam). Nem borzalom a krém, mivel nyilván az én bőröm hisztis mindenféle összetevőkre, azonban úgy gondolom ennyi pénzért és ha kifejezetten irritált bőrre ajánlják ennek nem szabadna előfordulnia.
Főként a hidratáló képesség gyengeségét emelném ki (4/10), mivel az nem szubjektív mint az irritáció (az bárkinél szinte bármitől előfordulhat sajnos). Utána visszatértem az emített Eucerin Aquaporinhez (vigyázzatok itt is van száraz és külön normál bőrre való) és már első felkenésre ég és föld a hidratáló ereje. Mintha azonnal lenyugtatta volna a vízre szomjazó bőröm ami a PC-al 2 rétegben sem sikerült. Gondolkodtam hogy 2 vagy 3 csillagot adjak, de az ára miatt inkább a 2 felé húztam mert ilyen összegért én többet várnék el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Dorable

2021. március 25.

Pár használat után nekem csodálatosan levitte a borzasztó pirossagot es a nagyon száraz területeket szebbé varázsolta. Érzékeny bőröm van, miteszerekkel es egy hámlasztotól teljesen kikészült a fejem. Általában a basic rutin működik nálam. Ezt a krémet valószínűleg akkor fogom használni, ha ilyen katasztrófa bekövetkezik megint,ahol semmi mas - se Cerave, bioderma rózsaszín krémek nem hasznalnak. Csillagos ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

farkaslulu

2021. február 22.

Bár még nem használom régóta az eddigi tapasztalataim alapján ez egy csodaszer. Konkrétan lehozta a bőrömről a gyulladast, mondhatni meg a pattanásokat is halványította a kombinált bőröm zsírosabb területein. Abszolút jól beszívódik jól hidratál nekem eddig csillagos 5ös

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

LeticiavW

2020. december 28.

Az uj kedvencem! Tobb Paula's Choice ejszakai kremet is kiprobaltam, de ez lett a kedvencem. Mar elhasznaltam egyet es nagyon elegedett vagyok. Nagyon jo az en szaraz boromnek, nem okoz pattanasokat es reggel selymes, hidratalt a borom. Ajanlom mindenkinek, akinek szaraz a bore. Talan azoknak nem ajanlanam, akiknek nagyon szaraz boruk van, nekik nem biztos, hogy eleg lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Alicece

2020. november 5.

5 csillag mert télen tökéletesen hidratál nem iritál és minden féle rutinba jol beilleszthető.
Önmagában a pirosságot nem szüntette meg viszont ha plusz hidratálásra van szükségem bármikor bevethetem. Szemránckrémnek is ezt használom es huzodo száraz orcáimra is gyogyír.
Legjobb krém a hideg időszakban.

3 hònap utàn az arcomon megkemènyedett a bor es hiàba kentem csak egyre szàrazabb ès durvàbb lett igy abbahagytam a hasznàlatàt. Lejebb pontozom de biztos van akinek hosszabb tàvon is jo lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Legjobb krém a hideg időszakban.

Uglyduck

2019. szeptember 22.

Imádom ezt a krémet. Száraz / extra száraz bőrömre valóságos gyógyír. Gazdag, mégis könnyen kenhető, selymes állaga van, a bőröm rettentő hálás érte. Puha, szépen hidratált lesz tőle, az esetleges piros foltokat eltünteti, megnyugtatja. Éjszakára mindig ezt használom, de sokszor reggel is ezt kenem fel (szem köré is bátran mehet!), és még a fölé kent fényvédővel együtt sem sok. Csak ajánlani tudom annak, akinek valóban száraz a bőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

neederika

2019. július 26.

Imádom, szuper krém. Sok krémet kipróbáltam már (márkásabbakat: Lancome, Eucerin, Vichy...), de eddig ez vált be a legjobban. Tényleg látom, hogy szebb a bőröm, eddig ilyet sosem vettem észre. Csak ajnálani tudom! Nem zsírosít, szép,telt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

zimmbo

2018. november 27.

2018.11.27. Annak idején a tubusom végét odaadtam anyukámnak hogy próbálja ki. Neki egy betegségből kifolyólag száraz a bőre, de ez a krém bevált, szépen rendbe tette az arcát. Azóta számtalanszor megrendeltette magának. Mondtam próbáljon ki mást is, de nem hajlandó. Napi 1x használja, így szinte pontosan 3 havonta kell rendelni.

2017.02.14. Két elgondolásomat is romba döntötte ez a krém. Az egyik, hogy a zsíros bőröm ki nem állhatja a hidratálót. Ez kérem tévedés! Ezt a krémet az olajok ellenére is gyönyörűen beszívja, szépen feltölt, simít, és ha fényvédőt teszek rá sem zsíros. A másik, hogy nem veszek drága hidratáló. Használok én szérumot, esszenciát, tonert, de ez akkor is jól esik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

svaradi6

2018. szeptember 12.

Hááát...többet vártam tőle. Nekem csalódás. Nem eléggé hidrarál és a pirosságon sem segített. Mondjuk nagyon ritka ami az én szuper érzékeny rosaceás bőrömre beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tripeptide-3
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.