Paula's Choice

Ár:   10350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 000  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. november 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 000  Ft

Bőrregeneráló hidratáló krém a száraz és nagyon száraz bőrre. Simítja a ráncokat az arcon és a szem környékén, segít az érzékeny, rozaceás bőr megnyutatásában. Illat és színezék mentes.

Ár: 10 000  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
zimmbo

2018. november 27.

2018.11.27. Annak idején a tubusom végét odaadtam anyukámnak hogy próbálja ki. Neki egy betegségből kifolyólag száraz a bőre, de ez a krém bevált, szépen rendbe tette az arcát. Azóta számtalanszor megrendeltette magának. Mondtam próbáljon ki mást is, de nem hajlandó. Napi 1x használja, így szinte pontosan 3 havonta kell rendelni.

2017.02.14. Két elgondolásomat is romba döntötte ez a krém. Az egyik, hogy a zsíros bőröm ki nem állhatja a hidratálót. Ez kérem tévedés! Ezt a krémet az olajok ellenére is gyönyörűen beszívja, szépen feltölt, simít, és ha fényvédőt teszek rá sem zsíros. A másik, hogy nem veszek drága hidratáló. Használok én szérumot, esszenciát, tonert, de ez akkor is jól esik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

svaradi6

2018. szeptember 12.

Hááát...többet vártam tőle. Nekem csalódás. Nem eléggé hidrarál és a pirosságon sem segített. Mondjuk nagyon ritka ami az én szuper érzékeny rosaceás bőrömre beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Kingácska0807

2018. január 27.

A csodát még várom a termékkel kapcsolatban. A termékcsalád tisztítói szétszárították a bőrömet. Ezt a szárazságot nem győzte le akkor, enyhe szárazsággal viszont megbirkózik. A bőrképem szép tőle, pattanást,mitesszert nem okozott. Továbbra is használom lelkesen

Update: Sajnos hiába vártam a csodát. Nem bír el enyhe szárazsággal sem. Neki adtam Édesanyámnak,hátha neki bejön. Nagyon sajnálom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Zsanna29

2017. december 28.

Szàmomra ez a krèm csodaszer :). Először csak egy kis mintàt hasznàltam belőle,de a baràtnőmtől megkaptam a nagy kiszerelèst karàcsonyra.Imàdom,tökèletes az àllaga,könnyen beszívódik,nem tocsog tőle az arcbőröm mèg ott sem ahol zsírosabb.Mivel karàcsony előtt megkaptam, ezèrt màr 2 hete hasznàlom,ès csak jó tapasztalatom van ezzel a krèmmel kapcsolatban. Ekcèmàs bőrre is ajànljàk,ezèrt a Pàrom bőrèn is kipróbàljuk :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

adel.fiore

2017. december 2.

Fűtési szezon és a hideg eléggé ki tudja készíteni a bőrömet, ez rá a legjobb krém. A pórusaimat közben nem tömíti el, hamar beszívódik. Nálam abszolút 5 csillag, de nekem baromira ki tud száradni a bőröm, úgyhogy mindenkit arra biztatok, hogy először a tasakos mintán próbálja ki, mert nem minden bőrtípus szereti ezt! Ha erre sminkelek, akkor púderrel kell rögzíteni, mert a BB-krém így hajlamos a szarkalábakba picit beleülni. Igen, kicsit átfénylik az alapozáson, de ez engem ne zavar, az én ultraszáraz, fakó bőröm így lesz egészséges kinézetű :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Blizz4rd

2017. október 29.

Szerencsére nem vettem meg, csak kipróbáltam egy családtagét. Az én bőröm nagyon kipirosodott tőle, valószínűleg valamelyik komponenssel nincs barátságban az arcom. Így viszont magát a krémet első körben nem javasolnám, azonban egy termékminta beszerzését mindenképpen, mert bár nem a legolcsóbb krém, az összetevői igencsak ígéretesek (ha nem érzékeny valaki valamelyikre).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

kristinakroes

2017. október 26.

Egy az egyben, amit az előttem szóló írt. Én mintákat próbáltam szerencsére. Nekem is kipirosodott tőle a bőröm és viszketett, valamelyik összetevőjére gyanakszom. Paula Skin Balancing krémje viszont szépen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Lencseee

2017. augusztus 11.

Nalam ez vitathatatlanul 5 csillag. Egy suru,de konnyen beszivodo arckrem (akar nappalra is),minden joval es ez latszik is s hasznslata soran. Ennyi😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

sztinke

2017. július 19.

2015. november 19.: A fényvédős nappali verziójából használtam több mintát is, de mivel kifejezetten éjszakára kerestem hidratálót, végül ezt rendeltem meg teljes kiszerelésben. Meglepett az állaga, sokkal kevésbé kellemes, mint a nappali lotion-é, de ez legyen a legnagyobb baja. :) Vízhiányos, de zsírosodásra hajlamos, kombinált bőröm van, ezért nem mindegy mit használok.
A fura, ragacsos állaga ellenére hamar beszívódik és nem is zsírosít. Reggelre elég jól hidratál, kisimít és nyugtat is, de még ennél erősebb hidratálást is el tudna viselni a bőröm. Szóval jó, egyelőre maradok is ennél, mert szerintem ár-érték arányban rendben van, de azért csodaszernek minősíteni nem tudom.

Update: Csodaszer! Igaz, nem használom minden nap, főleg nem a nyári időszakban, mert ilyenkor sajnos jobban zsírosodik a bőröm. Viszont annyira jól hidratál és ami még fontosabb nekem, nyugtat is, hogy az valami csoda!
Épp eléggé hisztis időszakát éli a bőröm, hormonális és egyéb okok miatt teljesen kipattogtam, fájdalmas pattanásokkal, és semmi nem segített, csak ez a krém (Paula lemosóval kombinálva). És szerencsére nem is zsírosít jobban.
Sajnos most fogyott el, de azt hiszem kénytelen leszek újra ezt rendelni, habár nem olcsó mulatság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

jooildi

2017. április 17.

Első PC-s krémem. Imádom, mint az összes többi termékét, amit azóta próbáltam. Sajnos extrém száraz és ekcémás a bőröm. Mióta PC-t használok, ennek nyoma sincs :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tripeptide-3
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.