Paula's Choice

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990  Ft

Remekül működik minden hajtípuson és a legérzékenyebb fejbőrön is. Nem vált ki irritációt, hidratáló és hajkisimító hatású, és még az erős szálú, durva hajat is puhává, fényessé és kezelhetővé varázsolja. Selymes állagának köszönhetően könnyű adagolni, eloszlatni és kiöblíteni. Ideális érzékeny, viszkető fejbőrre.

A termék 100%-ban illat- és színezékmentes.

Kiszerelés: 420 ml

Ár: 6 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
lumena

2019. február 22.

Nem nehezíti el a hajam, de szép puha lesz tőle. Még az erősen igénybevett hajvégeim is. Kiszáradt fejbőrre is szoktam felvinni egy keveset, akkor sem zsírosodik hamarabb. Az eddigi illatanyagmentes balzsamok közül ez vált be a legjobban, elég kiadós, nem kell belőle sokat felvinni a hajra, jól eloszlatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

juditviktoria

2015. április 11.

Először két tasak mintát rendeltem belőle és miután meggyőződtem róla hogy nem nehezíti el a hajam mint minden más balzsam,sőt még ragyogó és puha is lesz tőle,egyből megrendeltem a nagy kiszerelést!Azóta is minden hajmosásnál használom és nagyon szeretem.Egyedül az ára ami kissé zavaró,szerintem kicsit túlzás.Ha találok egy alternatívát ami árban is kicsit barátságosabb akkor le fogom cserélni.De csak az ára miatt.Ezért kap most egy 4-est,mert amúgy meg szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.