Paula's Choice

Ár:   €40   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2016. január 10.

Ár:   €40

• Wayne Goss sminkszakértő és YouTube sztár segítségével tervezve
  • Nagyon sima, por állagú
  • Univerzális színek, a 12-ből 11 teljesen matt
  • Tartalmaz egy lágy csillogó színt, highlighternek, vagy egy kis fénynek bármelyik matt színhez
  • Finom nappali, és drámai-füstös éjszakai smink is készíthető vele
  • A palettában található egy tükör és egy szemhéjfesték ecset, ezért útközben is könnyen használható
  • 100%-ig illatanyagmentes

A paletta 12 árnyalatot tartalmaz, világostól a sötétig: Chantilly, Light Cream, Shimmering Shell Pink, Caramel, Café au Lait, Chestnut, Clay, Plum Taupe, Gunmetal Gray, Chocolate Truffle, Coffee és Onyx.

Mara

2015. június 6.

Annyira imádom ezt a plattát. Szépek benne a színek, nagyon jól használható, mindig nálam van, nem is tudom mit csinálnék nélküle. Szeretem, hogy lehet vele teljesen natúr és vadabb sminkeket csinálni. Szuper a festékek állaga - habár egy tízes skálán csak nyolc-kilences lenne -, többeknél olvastam, hogy mennyire poroz, szerencsére én ebből nem tapasztaltam sokat. Csak most látom, hogy parabének vannak benne, amit sajnálok, de ettől még hatalmas szerelem marad. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

S.Merci

2015. február 6.

Régóta szerettem volna egy matt palettát, amiben jól kihasználható nude színek vannak.
Nem csalódtam.. a színek csodásak, jól pigmentáltak és gyerekjáték őket satírozni. Bár nem mondom, hogy profi sminkes vagyok, de új szintre került a "sminktudományom" amióta meg van ez a paletta. Bár csak szemhéjalappal próbáltam, eddig tartósnak bizonyult. Potyogást egyszer tapasztaltam, de akkor is annyira minimális volt, hogy említésre sem méltó a dolog. A kedvenc színem a Plum Taupe, egyszerűen gyönyörű.. Ja, és a fekete, a legfeketébb fekete az biztos. Akár tusvonal húzásra is tökéletes. Ami még kiemelendő szerintem, az a highlighter szín. Alaposan eldolgozva teljesen észrevétlen lesz, de mégis szépen kiemeli az adott részt.
Viszont számomra is negatívum ez a papírdoboz csomagolás. Jól néz ki, de félek, hogy vizes lesz, vagy egy utaztatás során összenyomódik, netán összetörik benne a festék. Mivel még szerencsére nem történt vele semmi, ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

bbogci

2014. július 14.

Szeretem ezt a palettát, bár azért nem kedvenc sajnos. Előnyei, hogy 1 kivételével végre kapható matt paletta, tartós és szuper pigmentált színekkel, elég jó áron. Hátrányai: papírdoboz alapú (nem merek vizes kézzel hozzáérni) és nem tisztítható emiatt. Ecset; túl kemény (bár ez lehet, hogy valakinek bejön). A színek nekem sajnos nem teljesen kihasználhatóak, inkább sárgás/meleg árnyalatú bőrtónushoz tudnám javasolni. Ha hideg tónusú a bőröd akor jó eséllyel 3-4 színt fogsz használni belőle jó szívvel, mert a többi vöröses-sárga folt lesz az arcodon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

jikka69

2014. július 5.

Ezer hála és köszönet Apolkának, hogy enyém lehetett ez a paletta (szülinapi ajándék volt tőlem, nekem). Gyönyörűek a színek, nincs benne két egyforma, és a reggelie ötperces sminkemet épp úgy el tudom vele készíteni, mint a pepecselősebb alkalmit. Más kérdés, hogy ahhoz mindig használok másik, színes (általában zöld vagy lila) szemfestéket is, de ez nyilván nem róható fel ennek a palettának, mert mikor megrendeltem, tudtam, mit várhatok. Egyszóval számomra tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 5.

Hilneot

2014. június 30.

Én is boldog tulajdonosa vagyok néhány hete. Annyira elégedett vagyok vele, hogy már csak ehhez nyúlok, amikor sminkelek (legyen szó reggel készített természetesebb, vagy esti erősebb sminkről) - pont a napokban godolkoztam el ezen. Abból kiindulva, hogy Paulának elég jó cuccai vannak sejtettem, hogy jó ez a termék, bár igazság szerint azt hittem, hogy azért egy picit túl van ajnározva. Hát nem! Nagyon felülmúlta a várakozásaimat! Gyönyörű színei vannak, nagyon jól pigmentált az összes és a világos színek is remekül látszanak már egy rétegben is. Többnyire MAC szemhéjpúdert használtam eddig és ha összehasonlítom simán hozza ezt a minőséget. Erősen pigmentált, nem porol, szépen satírozható, használat közben nem potyog az arcomra, és ott marad lemosásig, ahová teszem. Árban mindezt kb a negyedéért. Használtam paint potokkal, vagy nélkülük, mindenféleképp tartós, pedig eléggé olajos a szemhéjam. Csomagolásáért külön piros pontot érdemel, na és az ecsetért is! Szerintem elég jó ecsetet raktak hozzá, mert puha, de rugalmas. Nagyon jól bevált nekem tusvonal húzáshoz, ugyanis a sötétebb színeket száraz tusként is használom, hihetetlen tartós és szép így. Szóval ez a paletta maximálisan megérte az árát :) 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

mstindigo

2014. április 22.

Mostanra oda-vissza kipróbáltam. :D Egy jó szemhéjalappal rendkívül tartós. Gyakorlatilag még nem sikerült kétszer ugyanolyan sminket csinálnom vele, mert annyi a lehetőség benne, hogy mindig újat találok ki. Ez amolyan alapdarab, tökéletes szemöldök-készítéshez, szemöldökcsont kiemeléshez, a fekete meg a tökéletes fekete, na. :D Szeretem. Színes sminknél is ehhez nyúlok, mert imádom ezzel készíteni a szemöldökömet, és a két világos színe is mindig szuper jól jön. (Ez már amúgy 4 szín, amit naponta használok belőle. :D )
*******************
Hűűű, micsoda megtiszteltetés ezt a költeményt először véleményezni. :D Igazából ma kaptam meg, szóval még csak egy sminket csináltam vele, de kivételesen nem bírom ki, hogy ne írjak máris hozzá. :D
A sötét színek egyértelműen jól pigmentáltak, ezért a világosokra voltam jobban kíváncsi. Ezek az én nagyon világos bőrömön alap nélkül nem látszódtak. Viszont nem volt rendes szemhéjalapozóm, csak amik szerintem használhatatlanok, ezért a Kryolan Dermacolor Light camouflage-ra hajazó alapozója került első lépésben a szememre. Ezen viszont egyből életre keltek a legvilágosabb színek is! Soha nem volt még sem igazán profi, sem matt palettám, így összehasonlítási alapom csak a drogériásokkal van, de azokkal ezt nem lehet összehasonlítani. :) Nem moccan meg, nem porzik, ott marad, ahova teszem, és nagyon-nagyon tartós. Tényleg csodás no make-up sminket csináltam vele, sokan megdícsérték, milyen jól nézek ki (smink nélkül :D).
Alig várom, hogy egy igazán jó minőségű szemhéjalappal is kipróbáljam, és hogy csináljak egy esti verziót, szóval egy update-tel majd jövök. Az ecsete is nagyon jó minőség, élmény, azt kell mondjam, örülök, hogy rászántam magamat a megvételére. Persze egy sminkes véleményét érdemes lesz majd olvasni, aki sok profi cuccal is össze tudja hasonlítani, én még a hobbi-verzióban nyomom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

*******************

Angel9377

2014. április 10.

Kedden érkezett meg, az óta a kedvencem.Az Artdeco szemhéjalapozójával használtam, és nekem bevált. A világos színek is jól pigmentáltak, de van amelyik annyira nem látványos, mert szó szerint bőrszínű. Persze nem a paletta hibája, hogy olyan az alapszínem, mint az egyik szín.Az ecset is igazán profi, külön öröm, hogy nem applikátort tettek bele. A csomagolása elegáns, bár nem vagyok benne biztos, hogy táskabarát, mivel elég könnyen nyitható, és nem is olyan kicsi, hogy mindenhova beférjen. Szerintem aki eddig keresgélte a tökéletes nude matt palettát, annak egy "feladattal" kevesebbje lesz, miután kipróbálja ezt a darabot,mert szuper, mindenkinek előnyös színeket tartalmaz, könnyű használni, a végeredmény pedig tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate