Perricone MD

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2015. július 14.

Ár:   $35
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A "No Blush Blush" egy egyedülálló szérum, mely alkalmazkodik a bőr egyedi tónusához, friss, ragyogó színt adva az orcáknak.

Ásványi SPF 30 fényvédőt tartalmaz.

SzZs1981

2015. július 7.

Aki ismer, tudja hogy igazi blush-addict vagyok, nem tudok betelni velük és soksokfélét kipróbáltam már. Mostanában a BB Pot Rouge-ok voltak a kedvenceim, gyönyörűek a színek és a finish, szépen lehet őket természetes hatásúan használni. Több olyan pírt is próbáltam, ami a "natural flush" és "glowing from within" ígéretekkel játszott, de csak most értettem meg mit is jelent ez, amikor tényleg működik.
A kis pipettás üveg durván élénk rózsaszín, belül a folyékony állagú termék már egy fokkal finomabb szín,a bőrön használva pedig felveszi az egyedi színt amit a bőrömmel kialakít. Szépen és könnyen eldolgozható, én 2-3 pici pöttyöt teszek az orcákra-arccsontra, és onnan felfelé finoman beleütögetem a bőrömbe. Alig kell belőle, és érdemes finoman használni, mert így tényleg egy üde, "épp kicsit kipirultam" hatása van, egészségesebbnek, ragyogóbbnak látszik tőle az arc. Ebben a nagy melegben kb. egy hete használom, nagyon szépen egybeolvad a bőrömmel, nincsenek "határvonalak", nem foltosodik és szépen tart.
Ötlet szinten nagyon hasonlít a Benefit Benetint termékeire, amikkel én sosem boldogultam, foltosan és eldolgozhatatlanul fogta meg a bőröm, ez végre a tökéletes megvalósítása a cheek tint koncepciónak, az SPF 30 pedig csak hab a tortán :)
Love!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Love!

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.