Petitfée

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Manciska, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az arany és csiganyálkivonat gyorsan beszívódik a bőrbe, és feszessé, egészségessé és ragyogóvá teszi.

laregina

2021. február 27.

Heti par alkalommal szoktam hasznalni, foleg estenkent vagy hetvegente amikor tobb idom van fent hagyni.
Hidratalja a szemkornyeket, hosszutavon biztos hasznos, de hirtelen nem ad szembetuno valtozast nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Kinga023

2020. december 9.

Használat után érzem hogy feltöltött, sokkal frissebbnek érzem magam. Nem használom minden nap csak heti egyszer így nekem nem éri meg mert a 30 párat nem tudom elhasználni 2 hónapon belül. Ezért nem veszem újra 6 ezerért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

saraanna

2020. november 4.

11. helyen van az alcohol, és a legvégén egy kis parfüm ami elenyésző, ezért nem venném újra. Jobban járok egy csiganyálas szérummal. Viszont nem pontozom le, mert amúgy szeretem, mielőtt indulok valahova jól feltölti a szemem alatti részt, de olyan hosszan tápláló hozzávalók nincsenek benne az első helyeken.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

balazskrisztii

2020. február 21.

Nagyon jó érzés viselni, egy tapaszt 2x is felhasználok. Néha lecsúszik, de a plumping effect elképesztő! Használom különleges alkalmak előtt vagy csak azért, hogy jobb kedvem legyen... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

mel

2019. december 18.

Azért próbáltam ki, mert jókat hallottam róla, de nekem sajnos nem jött be. Lehet, hogy az én bőröm túl érzékeny, de foltokban kiszárította a szemeim környékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

smkati

2019. június 23.

Nem vagyok kifejezetten járatos az ilyen szemtapaszok világában; ez az egyike az elsőknek, amelyet kipróbáltam. - Véleményem viszonylag rövid tapasztalati időszak után írom, kb. két hete használom reggelente.
- Azokon a reggeleken helyezem fel, amikor fáradtan ébredek; amikor a bőrömön is látszik az előző napi hajtás, majd a kevés alvás.
- A csepp alakú formájából adódóan nagyon jól elhelyezhető, jó a fedése. Először jól esik, hogy hideg (én is hűtőszekrényben tárolom; ez és több más kozmegikum számára kijelöltem egy külön reteszt erre a célra), majd -ahogy beindulnak a hatóanyagok - kellemes bizsergető érzést kelt.
- 20-30 perc után felfrissíti a szem alatti bőrt, hidratál és feltölti a ráncokat.
Mivel a hét szinte minden napján használom, gyorsan el fog fogyni, ezért már tervezem a következő adag rendelését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Lizz07

2019. június 7.

Nagyon hatásos. A fáradtásg jeleit pikk-pakk eltűnteti. Sokkal frissebb tőle a szemkörnyék. Én is hűtőben tartom. Ebben a melegben extrán jól esik a hűsítés. Picit csípett, de nem okozott komolyan problémát. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

Duende

2019. március 18.

Forrás: Ebay, eladó: iamlove-shop, ár: $10.41
Vásárlás dátuma: 2018.05.13
Állag: a tégelyben 30 pár géles folyadékban lévő szemmaszk van, kb 1,5-2 hónappal a felnyitást követően érezhetően kiszáradtak
Használat: 30 pár 2,5-3 hónap alatt használtam el (igen, nem voltam szorgalmas minden este....), mivel irritálta a szemem, ha nagyon közel tettem őket.
Összegzés: az eyepatch-eket szeretem, egyszerű a használatuk, hatásuk látványos, ez a termék az irritáció miatt azonban nem újravevős - az alkohol bántotta a szemem valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Forrás: Ebay, eladó: iamlove-shop, ár: $10.41
Vásárlás dátuma: 2018.05.13

Aliko

2018. december 15.

Imádom az eyepatch-eket az egyik kedvenc márkám ez. Egy egy nehéz nap után reggel felébredve feldobom és már le is viszi a kissé püffedt szem alatti táskák egy részét. Sajnos teljesen még semmivel nem tudtam elvarázsolni de lényegesen emberibb lesz tőle a fejem. A fekete karikák elhalványodnak és a reggeli duzzanat is eltűnik.Szerelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

elike

2018. augusztus 12.

Azonnali kedvenc lett. Hűtőben tartom és annál kellemesebb érzést a mostani melegben, mint amikor felteszem a hűs tapaszt a szemem alá, ritkán érzek kozmetikai szerektől. A simító, ránc és duzzanat eltüntető hatásán túl nagyon szeretem, hogy eltünteti az orcám felső részén lévő pirosságot. Érdemes nem csak közvetlenül a szem alatt használni.
A csepp alakú formája miatt könnyű variálni a felhelyezésénél. Elsőre kicsit béna voltam és még az alsó pilláimat is letapasztottam vele, de aztán megnéztem, a koreai csajok hogy teszik fel és sokkal bátrabb lettem - szélesebb részével kifelé vagy fordítva, attól függően, mire akartam "hatni". Az arc többi részén is lehet használni simításra, hűsítésre, pirosság csökkentésre.
Ez nem gyógykozmetikum, nem fogja megoldani örökre a karikák és piros foltok kérdését. Én úgy nevezem ezeket, hogy látványjavítók, mint a BB krémek vagy a korrektorok. Ha üde, természetes és ragyogó arcot akarok a nap folyamán, akkor erre tökéletesek ezek a tapaszok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0