Best of Beauty 2019

Petitfée

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Manciska, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az arany és csiganyálkivonat gyorsan beszívódik a bőrbe, és feszessé, egészségessé és ragyogóvá teszi.

smkati

2019. június 23.

Nem vagyok kifejezetten járatos az ilyen szemtapaszok világában; ez az egyike az elsőknek, amelyet kipróbáltam. - Véleményem viszonylag rövid tapasztalati időszak után írom, kb. két hete használom reggelente.
- Azokon a reggeleken helyezem fel, amikor fáradtan ébredek; amikor a bőrömön is látszik az előző napi hajtás, majd a kevés alvás.
- A csepp alakú formájából adódóan nagyon jól elhelyezhető, jó a fedése. Először jól esik, hogy hideg (én is hűtőszekrényben tárolom; ez és több más kozmegikum számára kijelöltem egy külön reteszt erre a célra), majd -ahogy beindulnak a hatóanyagok - kellemes bizsergető érzést kelt.
- 20-30 perc után felfrissíti a szem alatti bőrt, hidratál és feltölti a ráncokat.
Mivel a hét szinte minden napján használom, gyorsan el fog fogyni, ezért már tervezem a következő adag rendelését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Lizz07

2019. június 7.

Nagyon hatásos. A fáradtásg jeleit pikk-pakk eltűnteti. Sokkal frissebb tőle a szemkörnyék. Én is hűtőben tartom. Ebben a melegben extrán jól esik a hűsítés. Picit csípett, de nem okozott komolyan problémát. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Duende

2019. március 18.

Forrás: Ebay, eladó: iamlove-shop, ár: $10.41
Vásárlás dátuma: 2018.05.13
Állag: a tégelyben 30 pár géles folyadékban lévő szemmaszk van, kb 1,5-2 hónappal a felnyitást követően érezhetően kiszáradtak
Használat: 30 pár 2,5-3 hónap alatt használtam el (igen, nem voltam szorgalmas minden este....), mivel irritálta a szemem, ha nagyon közel tettem őket.
Összegzés: az eyepatch-eket szeretem, egyszerű a használatuk, hatásuk látványos, ez a termék az irritáció miatt azonban nem újravevős - az alkohol bántotta a szemem valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Forrás: Ebay, eladó: iamlove-shop, ár: $10.41
Vásárlás dátuma: 2018.05.13

Aliko

2018. december 15.

Imádom az eyepatch-eket az egyik kedvenc márkám ez. Egy egy nehéz nap után reggel felébredve feldobom és már le is viszi a kissé püffedt szem alatti táskák egy részét. Sajnos teljesen még semmivel nem tudtam elvarázsolni de lényegesen emberibb lesz tőle a fejem. A fekete karikák elhalványodnak és a reggeli duzzanat is eltűnik.Szerelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

elike

2018. augusztus 12.

Azonnali kedvenc lett. Hűtőben tartom és annál kellemesebb érzést a mostani melegben, mint amikor felteszem a hűs tapaszt a szemem alá, ritkán érzek kozmetikai szerektől. A simító, ránc és duzzanat eltüntető hatásán túl nagyon szeretem, hogy eltünteti az orcám felső részén lévő pirosságot. Érdemes nem csak közvetlenül a szem alatt használni.
A csepp alakú formája miatt könnyű variálni a felhelyezésénél. Elsőre kicsit béna voltam és még az alsó pilláimat is letapasztottam vele, de aztán megnéztem, a koreai csajok hogy teszik fel és sokkal bátrabb lettem - szélesebb részével kifelé vagy fordítva, attól függően, mire akartam "hatni". Az arc többi részén is lehet használni simításra, hűsítésre, pirosság csökkentésre.
Ez nem gyógykozmetikum, nem fogja megoldani örökre a karikák és piros foltok kérdését. Én úgy nevezem ezeket, hogy látványjavítók, mint a BB krémek vagy a korrektorok. Ha üde, természetes és ragyogó arcot akarok a nap folyamán, akkor erre tökéletesek ezek a tapaszok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Pöti

2018. április 21.

2018.02.21. Csak mostanában fedeztem fel ezeket a tapaszokat. És imádom. Nem váltja meg a világot de az én ráncaim a vízhiánynak köszönhetőek, így reggel igazi áldás :) Ráadásul hűtőben tartom, igy nagyon frissítő :D Nem csúszkál el.
Update: a véleményem nem változott. Pont két hónap alatt használtam el, tehát kb. minden másnap, nagyon szeretem, kíváncsi vagyok, hogy a többi majd hogyan teljesít. Láttam már nyugati márkáknál is ilyen jellegű tapaszokat, horror áron voltak. Egészen picit csíp az elején, de hamar elmúlik és még sose pirosodott ki a bőröm. Ennek ellenére az igazán érzékeny bőrűek azért óvatosan csak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

StrangerCreams

2018. március 1.

Enélkül hogy tudtam eddig élni? Nekem a black pearl & gold van meg, reggelente rakom föl smink előtt egy 20-25 percre, és látványosan lelohasztja a puffadást és feltölti a bőröm. Ráadásul jó sokáig elég lesz. I-MÁ-DOM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Manciska

2017. december 25.

Sehol sem találtam róla semmi infót, úgyhogy próba szerencse alapon rendeltem meg. Legnagyobb csodálkozásomra nem nyúltam mellé! Aranyosan csillogó lapok, adnak hozzá műanyag spatulát is, így egyszerű a kivétele a tégelyből, és higiénia szempontjából sem utolsó. 15 percet szoktam fennhagyni, a szem alatti karikák, duzzanatok szinte eltűnnek, nagyon látványos az eredmény. Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de esemény előtti gyorssegélyként egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.