Physicians Formula

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ddominikaa, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   DM, online

Könnyed BB krém, mely szinte újratextúrálja a bőrt. Hibátlan, sima bőrt biztosít. 30-as fényvédővel véd a napsugárzástól.

Ár: 3500 , Eladó: peppi
Állapot: kb 2x probalt dobozában , Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta, foxpost

Pikk

2020. július 17.

Szerintem ez a termék teljesen rendben van, nekem pont jó nyár végén a light medium árnyalat, általában ez kapható. Érdekes módon ez az az alapozó (ok, tudom, bb krém), ami ujjbeggyel nem működik, csak ecsettel, méghozzá a kis kerek lapossal. Azzal viszont nagyon szép a finishe, szép egyenletes, egészséges bőrképet ad. Díjazom a fényvédőt benne, és hogy ápolja a bőrt, nemcsak optikai tuning. Az illata elég megosztó, nekem nagyon bejön. Sajnos a sárgás színe miatt nem tudom egész évben használni, télen és tavasszal más a tónusom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Lexy00

2020. április 1.

Régóta krémmániázok és mindig tudatosan választom a krémjeimet, de most nagyon mellényúltam. A koreai bb krémem fogyóban van és ebben a járványos helyzetben nem is tudom beszerezni, így kb 2 hete ezt vettem meg gyorsan a dm-ben. Bárcsak ne tettem volna. Szépen felkenegettem az arcomra a kissé folyós állagú krémet, de az az első pillanattól nyilvánvaló volt, hogy teljesen elüt a testem többi bőrfelületétől. A fürdő fényében is , de természetes fényben pláne borzasztóan sárga volt az arcom tőle. A legvilágosabb árnyalata van meg, de számomra ez is sötét és nagyon sárga. Sajnos nem tudom elhinni, hogy ez a krém hozzá fog idomulni a bőrhöz. Ennyi pénzért csalódás, szerencsémre 2000 Ft-tal olcsóbb volt dm pontok beváltásával, de még így is abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

pipacs17

2019. július 4.

Az egyik legjobb BB krém amit próbáltam! Beauty blenderrel jobban működik, mint kézzel felvíve. Nagyon kevés elég belőle, és tökéletesen egységes bőrképet eredményez, nagyon könnyed, egyáltalán nem maszkos, nem érződik, hogy bármi lenne az arcon nap közben. (Hozzáteszem, aki nem nagyítóval nézi az arcot tényleg ezt hiheti, többször megkérdezték, hogy mégis mit csinálok az arcbőrömmel, hogy smink nélkül is ennyire tökéletes.)
A színétől picit tartottam, nekem borzasztóan világosnak tűnt a kezemre nyomva, de az arcomon valahogy szépen mutat, talán picit “hozzásötétedik” :-) A 30-as fényvédő pedig csak hab a tortán, nyárra tökéletes.
Az egyetlen, ami miatt levonok egy csillagot, az ára. Fele ilyen árban is lehet hasonlóan jó tulajdonságú BB krémeket találni, aki nem ragaszkodik a márkához, és nem szeretne 5000 Ft-ért BB krémet venni, ajánlom, hogy nézzen szét picit jobban, megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

eni25

2019. május 23.

Egy internetes videóban ajánlották, megvettem. Többször kipróbáltam már, de nekem picit zsíros, nehéz érzetű és nagyon sárgítja az arcom. Tipikusan olyan sárga arcom lesz, mint amit sose akartam. Elütő sárga arc a test többi részétől pedig alapból barnás a bőröm színe.....-.- Nem értem miért nincs világosabb színváltozatban, ha már ennyire sárga.. Nem fogom újra megvenni, ennyi pénzért inkább beruházok egy rendes alapozóra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

anyyyca

2019. január 30.

Nagyon szuper, meg merem kockáztatni, hogy az egyik legjobb, amit valaha használtam. Az illata engem nem zavar, és hamar el is illan. Az arcom gyönyörű, egységes, üde. Sokszor fogom még újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

RekaDora

2018. szeptember 22.

Sokalltam az arat, de nem bantam meg hogy megvettem. Kremes, nem tul hig, de konnyen eldolgozhato, viszonylag tartos, nem ul bele a szemem koruli rancokba, nem szaritja a boromet, nem szarad teljesen mattra, egeszseges ragyogasa lesz az arcomnak tole. Valoszinulrg ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Scara

2018. augusztus 7.

Januárban vettem meg, mert megtetszett az elegáns csomagolása és gondoltam egy próbát megér. 1x próbáltam ki és utána csak a fiókban figyelt, mert túl nehéznek és zsírosnak találtam. Viszont az utóbbi 1 hónapban valami megváltozott, szárazabb lett a bőröm és most fantasztikusan működik! Évek óta a Pupa BB krémet használtam, de most teljesen leváltottam. A krém fedése erősebb és sokkal szebb bőrképet ad, viszont kell alá egy pici primer is, hogy igazán szép legyen a végeredmény. Szerencsére bőrhibáim nincsenek, így nekem elég lenne egy enyhébb fedés is, de a bőrképet tökéletesen egységesíti és hidratál is.

Upd.: Sajnos le kell vonnom tőle 2 csillagot. Észrevettem, hogy a kelleténél sokkal sárgásabb túnust kölcsönöz az arcomnak és így elkezdett zavarni, hogy nem passzol a bőröm a hajszínemhez (sötétszőke). Visszatértem az előző BB krémhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ddominikaa

2018. július 20.

Találomra vettem meg. Mikor kibontottam, akkor kicsit megijedtem a förtelmes szagától és a fura állagától, ezért pánikszerűen kerestem itt a krémmánián, hogy megnézzem a véleményeket róla, de sajnos még nem volt fent. Felvittem én, de mire jóvá hagyták már túl voltam a fél flakonon. Immár túl vagyok az egészen. A szaga csak elsőre volt ennyire intenzív és kellemetlen, szerencsére.
Nagyon szépen fed, többen is kérdezték már tőlem, mikor rajtam volt, hogy milyen alapozót használok, mert csodaszép a bőröm. Könnyű viselet és tartós.
És nagyon örülök neki, hogy még fényvédő is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

És nagyon örülök neki, hogy még fényvédő is van benne.

Feketepárduc

2018. július 17.

Imádom!! Enyhén fed, egészséges bőrképet ad. A light/medium árnyalat picit sötét, de pont annyira, hogy élettel telivé varázsolja a bőrt. Kissé zsírosabb formula, de nagyon komfortos érzés viselni. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Maximini

2018. június 16.

A Nivea BB krémen kívül, csak alapozóim voltak. Egy hónapja használom ezt a csodát. Azt hiszem, ha nem fejezik be a gyártását, csak ezt fogom használni! Közepesnél kicsit erősebb fedése van, de nyárra ez tökéletes. De lehet, hogy télen is maradok ennél. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate SE, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60, Glyceryl Stearate SE, Laureth-12, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Polysilicone-11, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Polysorbate-60, Laureth-12, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.