Physicians Formula

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. október 11.

Lelőhely:   DM, online

Boldogság pirosító! :)

Kiszerelés:11 g

timmantyú

2015. szeptember 11.

Én is iHerbről rendeltem, de az enyémnek semmilyen illata nincs (sajnos). Nekem Natural árnyalatban van meg, lehet, hogy emiatt? Nagyon szép fénye van, de színe alig, pedig az én bőröm is a világosabbak közé tartozik. Szerintem csak nagyon világos bőrűeken mutathat jól. Ettől függetlenül szoktam használni, de nem venném újra. A csomagolása viszont übercuki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

ercsike76

2014. február 10.

Jó pár hónapja rendeltem meg (iHerb-ről), de nem lett a kedvencem. Rose árnyalatban van meg, cuki a csomagolása, finom az illata, szép selyem fénye van. Az én bőrtónusomhoz ez nem megy. Az a pici rózsaszín árnyalat kevés pírnak, ha többet teszek akkor bohócos, ha keveset akkor highlighternek is kevés. Mindegy, még próbálkozom vele.
Amúgy nagyon szép a selyemfényű finishe. Tartósságról nem tudok nyilatkozni, még nem volt fent egész nap.
Egyenlőre 3*-ot tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Egyenlőre 3*-ot tudok neki adni.

varadi85

2013. február 6.

Én az iherb.com oldalról rendeltem. Azontúl, hogy iszonyat cuki, szerintem nagyon jó kis termék: jól pigmentált, és kellemes ragyogást is ad az arcnak (nagy csillámok nélkül). Ráadásul ibolya illata van, engem nem zavar, hogy illatos, valahogy illik ehhez a pirosítóhoz. Szerintem Valentin-napra tökletes kis meglepetés :)
Részletes teszt képekkel itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2013/02/edes-kis-semmiseg_5.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.