Physicians Formula

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Lelőhely:   DM, online

• 24 órás tartósság
  • Ultra-drámai hatás
  • Intenzív, szénfekete festé
  • Hosszú és göndös hatást kreáló szilikonkefével
  • Hypoallergén
  • Bőrgyógyász által tesztelt, kontaktlecse mellett használható

Lágy vanília illattal, és feromon-utánzó összetevőkkel, mint a klinikailag tesztelt Androstadienone, és kakaó kivonat (vagyis a "Szerelem Vegyszere") és egy ókori afrodiziákum, a Fairy wings ( Epimedium Sagittatum) a szexi, csábító pillantásért.

AkInImOd

2019. január 17.

Erősen gondolkodtam, hogy megéri-e megvennem újra egy másik szempilaspirált, amikor ezt kiszúrtam. Gondoltam egyszer élünk, még jó is lehet egy (már amúgy kétszeres áron vesztegetett) trendi külsejű, hype-olt termék. A vanilia illat stimmel, bár sok értelme nincsen szerintem ennél a terméktípusnál. Kibontottam, és már be volt sűrűsödve a festék. Nagyon feldühített. A szempilláimat ippeg megfogta, és csillámosan (??) pergett le a szemem alá estére. Soha többé nem veszek ilyen drága terméket, maradok a Lovely-nál legközelebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

BernhardtLora

2018. július 21.

Egyik kedvenc spirálom.
Nem maszatolódik, puhának érzem a szempilláimat, dúsít mégis természetes marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Egyik kedvenc spirálom.
Nem maszatolódik, puhának érzem a szempilláimat, dúsít mégis természetes marad.

barbigirl21

2018. június 1.

Első látásra szerelem lett. Erősnek tartom magam, nemet tudok mondani minden felesleges sminktermékre. De amúgy is lassan fogyóban volt az aktuális spirálom, és ez a külső... Kétfele dizájnnal lehet engem megvenni: leopárd minta és csipke :D A kedvenc parfümöm Christin Aguilera Red Sinje, ami piros csipkés üvegben van. A szemüvegem fekete - piros csipkemintás. Úgyhogy ezt a spirált az égiek is nekem szánták :DD Már csak egy bökkenő volt, az ára... Ennyi pénzt semmilyen sminkcuccra nem adtam ki. Aztán úgy alakult, hogy a kedvesem felajánlotta, látva lelkesedésem, hogy megveszi nekem nőnapra :) <3

Na de hogy valamit a termékről magáról is írjak végre: valóban extra fekete, ahogy ígéri, és tényleg illatos! :D Természetesen enélkül meglennék, de azért elég menő :D Hatását tekintve elég szépen dúsít, de nekem eleve elég sűrű és fekete a szempillám, szóval nem tapasztaltam annyira különleges változást.
Viszont nagy negatívumként tapasztaltam, hogy már 5-6 óra elteltével elkenődott az alsó pillasor alá :( Ennyi pénzért ne már... Egy Maybelline tartósabb?! Úgy tűnik, igen. Sajnos a kicsit duci kefe is hibás lehet, elég sok festéket vesz fel és nagyon óvatosan kell vele bánni, nem a rohanós sminkek baratja.
Szóval bármilyen szép csomagolású, színű és finom illatú a termék, nem fogom megvásárolni. Elteszem majd egy kedves emléknek, mindig a polcom dísze lesz, de visszatérek a jól bevált Maybelline-ekhez :) Csak a gyönyörű dizájn és a szép fekete szín és a jó összetevők miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

CeCeDrake

2018. május 21.

Borzasztó drága a dm-ben, még 25% akció keretein belül is. Gyakorlatilag akkor is majdnem a 2x-es árat kérik érte 😃
Szép, szép, meg minden, totál giccsparádé kívülről, de NEM 20 napra veszek egy szempillaspirált 😡
Április végén vettem, április utolsó napjától használtam és ma dobtam ki, mert használhatatlan sűrűségű lett.
Szóval ár-érték arányban gyenge.
Az első héten volt jó, később egyre rosszabb.
Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Szóval ár-érték arányban gyenge.
Az első héten volt jó, később egyre rosszabb.
Nem ajánlom senkinek.

edeena91

2018. február 25.

A legjobb spirál amit eddig használtam! Amellett, hogy hipoallergén és parabénmentes, gyönyörű hosszú pillákat lehet vele elérni, gyorsan szárad és nagyon szép végeredményt ad, imádom! :) A physicians formula más termékeit is használom és #1 rajongójukká váltam, eddig egyik termékben sem csalódtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Epimedium Sagittatum Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szteroid vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban. Az Androstadienone szerkezetileg nagyon hasonlít az emberi hónaljban termelődő feromonéra, viszont kutatások szerint a fiziológiás szintje túl alacsony ahhoz, hogy más emberekben hasonló reakciót váltson ki.