Physicians Formula

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Boriskajuliska, az összetevőket feltöltötte: boshivaki, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Antioxidánsokkal teli, olajmentes, gyöngyházfényű formula, amely segít feszesíteni és sugárzóan ragyogóvá tenni a bőrt. Nyugtató-hidratáló rózsavízzel, antioxidánsban gazdag gojival és kakadu szilvával dúsított.

Ár: 2000 , Eladó: Netti96
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Posta/Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fagas

2022. április 5.

Mint előttem már írták sokan, - nincs rá jobb szó - fenséges illata van, írom ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok oda a rózsás aromákért. De ez valami mennyei! Szérumként/primerként helytáll, szépen idomul színezett hidratálóhoz, akár alapozóhoz is. Önmagában alkalmazva is szuper, ad egy kis diszkrét fényt az arcnak, simít, feltölt. Nagyon jó kis terméke a márkának, beszerzését ajánlom, ha éppen akciós, akkor meg pláne!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 5.

Illa

2021. augusztus 17.

Kellemes kis szérum, melynél elsősorban a finom ragyogást értékelem. Primerként is jól működik, és valamennyi tápláló hatása is van. Az ára baráti, szerintem megéri beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

nezili

2021. augusztus 9.

Nagyon élem a dewy finisht továbbra is. A nyári mindennapi sminkem oszlopos tagja lett ez a pipettás drágaság. Reggel fényvédőzök (Eucerin), arra megy ez a primer, majd egy kis korrektor és egy minimális áttetsző púder a homlokomra. Egész nap szuper egészséges fénye van a bőrömnek, nincs semmi zsíros csillogás a dögmeleg ellenére sem. Egyáltalán nem zsírosít, nem nehéz, nem irritál és nagyon szép a finishe. Jó befektetés volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

lenochka

2020. december 10.

Nagyon szuper termék! Nekem nagyon bevált, hozza amit ígér. Primernek is jól teljesít.
Imádom a fényét és az illata egyszerűen szuper! 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Imádom a fényét és az illata egyszerűen szuper! 😍

mentaviola

2020. augusztus 6.

Infulencereknél láttam, hogy ódákat zengnek róla, így természetesen nekem is ki kellett próbálnom. Nem rossz de azért nem is a legjobb. Primerként használom, bár igazán keveset sminkelek olyan szinten, hogy primerre legyen szükségem, de ha már egyszer rávetemedek akartam valami jó kis cuccot. A fénye szép, de nekem picit beleül a nem létező pórusaimba, illetve mimikai ráncokba. Kidobni nem fogom, de újra valószínűleg nem veszem. A megjelenése igényes és szép. A pipettás adagolást nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

bebecske22

2020. augusztus 3.

Itt a Krémmánián sikerült beszereznem egy kedves eladótól mini méretben, ezúton is köszönöm szépen! :) Pár napja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Imádom, hogy olajmentes, egyáltalán nem zsírosítja a bőröm. Gyönyörű gyöngyházfényű csillogású, könnyen beszívódó formula! Nyárra nekem tökéletes! Be is fogom szerezni teljes kiszerelésben! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

veronika16sasi

2020. május 31.

Instagramon mindig “szembe jött velem” így gondoltam meglepem magam vele. Az illata valóban fenséges, gyönyörű fényt ad az arcnak. Nem zsíros, könnyű hidratált érzést ad. Megvagyok vele elégedve ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Mazsibet

2020. március 5.

Néha primerként használom, néha este hidratálni. Nekem is bevált!
Az illata pedig fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Néha primerként használom, néha este hidratálni. Nekem is bevált!
Az illata pedig fantasztikus!

Diamond26

2020. február 1.

Szérumként használom reggel és este hidratálókrém alá. Valóban feszesíti a bőröm, de mivel száraz a bőröm, sokkal többet kell felvinnem belőle, mint más szérumokból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

kovacseva

2020. január 31.

Nagyon szuper kis cucc. Nekem nagyon bevàlt, hozza amit ígér. Primernek is jól teljesit. Imádom a fényét és az illata egyszerűen szuper. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT