Physicians Formula

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2018. március 18.

Lelőhely:   DM, online

Bármely bőrtípusra ajánlott, hosszan tartó, építhető alapozó, amely engedi lélegezni a bőrt. Közepes fedést biztosít, egészséges fényű finish-t eredményez. Hialuronsavat, fényvédőt, A-, C-, E-vitamint tartalmaz. Vegán termék, nem komedogén, hipoallergén. Illatanyag-, parabén- és gluténmentes.

16 árnyalatban elérhető

Ár: 4500 , Eladó: Hene
Állapot: Egyszer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Barmi megoldhato

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2020. augusztus 20.

Lassan fél éve használom, kifejezetten a korrektorra emlékeztető applikatora miatt tetszett meg, lehet hogy nem a leghigiénikusabb de nagyon könnyű felvenni vele a kívánt mennyiséget, emiatt lassabban fogy mint a hasonló méretű tubusos alapozó/BB krém amiket próbáltam.
A pórusokba sajnos hajlamos beülni de úgy vettem észre hogy ez hatás a nap folyamán valahogy mégsem olyan feltűnő mint mikor reggel felkenem, van egy természetes fénye így ha nem jut idő higlightert tenni akkor sincs maszkos hatása.
Smink fixaloval használom, így kitart egész nap, T zónában és homlokon nem használom így arról nem tudok nyilatkozni hogy hogy bírja a zsirosodast.
Összességében elégedett vagyok vele és már van belőle utánpótlás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Összességében elégedett vagyok vele és már van belőle utánpótlás is.

galdorika

2020. július 2.

Nagyon jó kis alapozó! Jó a fedése. Egy negatívumot tudnék róla mondani, hogy ez a kis ecsetes fej része nem tetszik, ahogy vissza teszem oldalt kifolyik :/
De összeségében csillagos ötös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 2.

De összeségében csillagos ötös!

niksii

2020. június 13.

Szeretem ezt az alapozót. Megvagyok vele elégedve szépen mutat felkenve az arcra! A fedése közepes, a bőrhibák igényelnek egy kis plusz korrektort. Hétköznapokra tökéletes, de ha valamilyen alkalom van, akkor inkább egy másik alapozómat veszem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

bebecske22

2020. május 25.

A márka másik alapozóját is használom (Nude Wear Touch of Glow), ugyan azt már nem lehet kapni, de én betankoltam belőle és most felváltva használom ezzel a Healthy alapozóval. Szerintem a Healthy sokkal mattabb végeredményt produkál és magasabb a fedése is. Attól függően nyúlok egyikhez-másikhoz, hogy éppen milyen a bőröm állapota, de mindegyiket imádom! Szerintem sokkal szebb lett a bőröm, amióta a Physicians Formula alapozóit használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Flortim

2020. február 15.

A márka másik alapozóját használtam korábban, a nude wear touch of glow-ot, amit imádtam. Aztán elfogyott, és egy sugallattól vezérelve erre esett a választásom. Az illata nekem büdös, bár mára már megszoktam. Az aplikációs felvitel kissé furcsa volt, nehezen barátkoztam meg vele. Az állaga sűrű krémes, az előző alapozótól szintén eltér, ugyanis az folyékony textúrájú. Egyszóval minden új volt vele kapcsolatban. Az első 1-2 használatnál nem lett a szívem csücske. Aztán, ahogy megszoktam, elkezdtem megszeretni. Most már nem cserélném másra. Természetes, szép végeredménye van, passzol a bőröm színéhez. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

pipacs17

2020. január 13.

Közepes fedésű, ami számomra hétköznapokra tökéletes, de szépen építhető. Nem maszkos, nem túl matt, egészséges végeredményt biztosít. Ritka az az alapozó, amitől nem pattog ki a bőröm, de hál'istennek ő köztük van. :-) Az applikátorához hozzá kellett szokni, eleinte kicsit korrektoros érzésem volt miatta, de idővel rá kellett jönnöm, hogy nagyon jó, hogy nem pumpás, nem használok feleslegesen több terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Ancsika77

2019. december 18.

Odáig meg vissza vagyok a Physicians termékekért,csak nem rég kezdtem el vásárolni,kipróbálni őket.Amiket eddig vettem a márkától,mind nagyon nagyon beváltak!(bronzer,szájfény,szemfesték),ha ezeket a termékeket használom,valahogy úgy tudnám megfogalmazni,hogy nagyon minőségi lesz a végeredmény!Tartós,szép fedésű,építhető alacsony fedéstől jó erős közepes fedésig.Selymes,elegáns fedést biztosít.Nekem a physicians termékek az átlag drogériás minőségtől egy jó nagy minőségi ugrás.Olyan high end érzet)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

ngsrr

2019. október 29.

DMben lehet kapni oktober vegetol, szerintem szuper! Kicsit dragabb az atlag drogerias alapozoknal de szerintem nem veszes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

2019. július 5.

Szerettem, viszonylag jól fedett, bár a végeredmény kicsit maszkos-púderes lett. jól alá kellett hidratálnom- talán jobban radírozott bőrre és más eszközökkel tökéletesebben fel lehet vinni, sajnos nem volt időm kipróbálni ezeket mielőtt elvesztettem : ( valószínűleg újra fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.