Phyt's

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Visszaállítja a bőr pH egyensúlyát, csökkenti a komedók számát, szabályozza a faggyúmirigyműködést és a bőr hidratáltságát. Harmonizálja és nyugtatja a zsíros bőrt, megelőzi a pattanások kialakulását. A termékben lévő illóolajokban természetesen megtalálható: cinnamal, citral, eugenol, farnesol, geraniol, limonene, linalool

Természetes illatanyaggal.

bioactive

2016. szeptember 16.

Nem régen találtam rá a Phyt's-re, ezt az egy termékét használtam eddig. Alapvetően a biokozmetikumok vonala érdekel, így bukkantam erre a márkára is és ez a krém nagyon hatásos volt. Sajnos évek óta aknés, problémás az arcbőröm és a legdrágább kozmetikumok sem hoztak túl jó eredményt. Talán ez volt az első termék, ami rövid időn belül hatásos volt és nem csak több pattanás jött ki tőle az arcbőrömön. Nekem az illata külön tetszik, 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 16.

niki123

2015. október 20.

Kozmetikus ajánlotta, nagyon szeretem ezt a krémet, keveset kenek belőle reggel és este, szépen helyre hozta a problémás bőrömet, méghozzá elég hamar. Így a nyári melegekben kicsit érdekes, mert mintha "ledobná" a bőröm, de ettől eltekintve az eddigi legjobb krém, amit valaha használtam, tényleg azt teszi, amit ígér, és jó érzés, hogy nincs tele mesterséges anyagokkal. Biztosan újra vásárolom az ára ellenére. :) Lemosónak is Phyt's terméket használok.

Update: Sajnos szakítottunk, miután elkezdtem a tonikját is használni a lemosó és arckrém mellé, teljesen visszatért a bőröm az eredeti állapotába, lehet, hogy nem a krém hibája, de kiújultak a pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Tarpataki

2015. április 2.

Úgy tudnám jellemezni az érzést amikor a bőrömre kerül, hogy a 'Nagy megkönnyebülés'!
Egyébként is imádom a Phyt's-szes termékek illatait, de az arckrémek illóolajait különösen kívánja a bőröm. Az állaga tökéletes, pillanatok alatt beszívódik, úgy, hogy a bőröm komfortérzete kiváló lesz. A korábban gyulladásos kiütésekkel, hámló, száraz foltokkal tarkított arcbőrömet tökéletesen kordában tartja a fertőtlenítő oldatuk együttes használatával. Mivel ez a krém nem kifejezetten a hidratálásra koncentrál, hanem az én kis problémás bőrömre, ezért a kicsit fáradtabb és a belső hidratálást elhanyagolva nyúzottabb napjaimon, vagy amikor egyszerűen csak úgy érzem, hogy kicsit több hidratálást kíván a bőröm, a c17 krémre felkenek egy kicsit a hidratáló krémükből is, tökéletessé téve a bőröm harmonizálását és hidratálását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

A tömjén nevű gyanta kivonata, mely csípős, kesernyés izű, melegítő érzetű. A CosIng hivatalos besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), simító, bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint nincsen semmilyen kutatás, ami azt mutatná, hogy a tömjén hasznos a bőrnek.