Pixi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 12.

Kiszerelés:   2,4 ml

Folyékony krémes állagú korrektor a szem alatti karikák elfedésére.

Tekerős, könnyen eloszlatható, szép sima és selymes bőrt varázsol, mintha 8 órát aludtunk volna.

Ildie

2015. március 13.

Simán a csoda kategória. Cliniqueset akartam venni, még voltam is náluk sminkelésen, de gondoltam hiába szép, megnézem este milyen lesz, hát a következő boltban megvettem ezt mivel 5 dollár sem volt. Ezzel szemben a Clinique nem tud versenyezni, mert ugyazt a minőséget tudják.
A 01es cream árnyalatot birtoklom. Kézre kenve kicsit barackos, szem alatt velem csodát tesz, szépen kiegyenlíti a bőrszínemet. Hófehéreknek nem ajánlom, ilyen szempontból hozza a drogériás a legvilágosabb is sötét dolgot.
A nagy különbség, hogy ez matt. Ezt nem is bánom, mivel kiskorom óta van egy hatalmas ráncom, szerencsére csak az az egy, de nem baj ha nem csillog körülötte semmi, kevésbé látszik.
Tartóssága 5ös, remek darab, remek kiszerelésben. Mostanában hála égnek nagy piros ragyám nem volt, de szerintem elég sűrű, hogy elfedje őket. Egyetlen negatívuma az lesz, ha elfogy, akkor azt egyik pillanatról a másikra fogja tenni (bár az összes ilyen típusú pont ilyen) nem lehet tudni előre, hogy jön a vég :( de még elötte veszek ebből legalább kettőt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.