Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Floree

2018. augusztus 29.

Régóta megvan ez a krém, de még sosem próbáltam. Alapvetően zsíros bőröm van, de itt-ott hajlamos kiszáradni. Mostanában kicsit irritáltnak éreztem a bőrömet, úgyhogy kipróbáltam. Elképesztően jó, hűsít, és hidratál. Utána pihe-puha lett az arcbőröm, és a kritikus T-vonalnál se rontott semmit. Máskor is használni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Juuice

2016. április 30.

Kedvelem az állagát, az illatát, utána szép és puha a bőröm, jót tesz a száraz bőrömnek. Kicsit olyan, amikor az arcomon van, mintha nyaralnék. Akciósan szerintem megéri megvenni annak, akinek száraz/vízhiányos bőre van, de a hidratáláson túl egyébre ne számítsunk tőle (pl. bőrfelszín egyenlítés vagy ránc halványítás)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

suigintou

2016. február 4.

Jó az állaga, ezáltal könnyen felvihető. Sokkal jobban tetszik, mint a lehúzható maszkok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

pritiriti

2016. január 10.

Az állaga zselés, ezért könnyű vele dolgozni. Az illata nekem nem tetszik. Az arcot használat közben jól hűsíti, nem irritál. A lemosása kissé macerás, eléggé összeáll. A hatása az elején jó, nincs száraz érzés, de aztán mégis hiányzik az arckrém. Érdekességként észrevettem, hogy a fejemen lévő pattanást, mintha összébbhúzta volna. Ezt még kitapasztalom. Nekem olyan semmilyen termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

malnahab7

2015. február 22.

Nem mondom, hogy rossz , azt sem hogy jó. Hidratál, elvégre ez a dolga, erre a célra megfelel.
Még egyszer már nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Még egyszer már nem vennék ilyet.

Matilda

2014. november 29.

Nem nagy szám, nem csinált túl sok mindent a bőrömmel. Talán kicsit hidratált, de mást nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Captainblonde

2014. november 13.

Kellemes illatú, hidratáló hatású pakolás. Zsíros bőrűeknek nem ajánlott!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Kellemes illatú, hidratáló hatású pakolás. Zsíros bőrűeknek nem ajánlott!

vargalipton

2014. november 11.

Száraz bőrömet teljesen helyrerakja, amikor nagyon kivan száradva. Selymes, puha és hidratált lesz utána. Nagyon megvagyok vele elégedve! Száraz bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Bergamo1

2014. október 18.

Kellemes illatú pakolás, viszont nekem az állaga túl híg volt, és tényleg semmi másra nem jó, max.a hidratálást remélhetjük tőle. Simítást példuál nem vettem észre egyáltalán. Egy tubusom volt, azt elhasználtam, és dehogy veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

dori96

2014. augusztus 31.

csomagban kaptunk spa termékeket, mindegyiket imádtam, de ezt kevésbé használtam, a többihez képest gyenge, a hatása se igazán észrevehető,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Narancssárga.