Plantur 39

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: regosbori, Módosítva: 2012. június 17.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A samponban lévő koffein komplex erősíti a hajhagymákat, segíti a hajnövekedést, kivédi a tesztoszteron hajhagymákra gyakorolt negatív hatását. A hatóanyag már hajmosás közben behatol a hajhagymákba (már 2 perces hatóidő elegendő a hatóanyag hajhagymákba jutásához)

Mivel a sampon minimális mennyiségű lágyítószert tartalmaz, hajmosást követően a haj tartása is erősebb lesz.

Mandee

2019. június 26.

Az első pár hónapban tökéletes volt ,jóval kevesebb hajam hullott el ,de sajnos már nem tudom használni mert borzasztóan viszket a fejbőröm és hámlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

pirospipacsocska

2019. június 15.

Egyetlen flakonnal használtam el belőle.Nem mondanám,hogy el vagyok ájulva a hatásától...A Celenes sampon nekem jobban bevált,és feleannyiba kerül,mint a Plantur...Szóval újra biztosan nem fogom venni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

erka70

2019. május 25.

Hajhullás, zsíros haj problémára próbáltam ki a hajszeszt, de mar az első használat után kiderült, h sajnos még jobban zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

Moni79

2019. március 7.

Kb másfél éve használom nekem bevált balzsam nemkell mellé a hajam könnyen kifésülhető

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Tiziana

2019. február 24.

Évek óta használom.Lehet hogy általánosságban segít a hajhulláson,
de amikor hullani akar (mint épp most is ) bizony hullik....
akkor csak egy intenzív kúra, Vichy ampullával segít.
Az illatát nemrég megváltoztatták, mósusz! került bele.
Én előtte jobban kedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Évek óta használom.Lehet hogy általánosságban segít a hajhulláson,
de amikor hullani akar (mint épp most is ) bizony hullik....
akkor csak egy intenzív kúra, Vichy ampullával segít.
Az illatát nemrég megváltoztatták, mósusz! került bele.
Én előtte jobban kedveltem.

Kicsi77

2018. november 27.

Nem tudom használni, mert nagyon szárít. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Nem tudom használni, mert nagyon szárít. :(

RimisziKriszti

2018. november 25.

Sziasztok! Mindenképp szerettem volna megosztani veletek a tapasztalatomat. Itt olvastam én is először véleményeket a Plantur 39 sampon es tonikról. Sok pozitív velemény után úgy döntöttem, kipróbálom. Félve kezdtem el a kúrát, mert többen írták, hogy a használat során az első 3 hónapban jobban hullott a hajuk. Nos.. én ilyet nem tapasztaltam, inkább az ellenkezőjet már 2 hét után. Harmad annyi hajat szedtem ki a kadból hajmosás után. 1,5 hónap elteltével látványosan elkezdett a hajam sűrüsödni, a kihullott foltoknak nyoma sincs, hajvonalam homloknál szintén babahajakkal lett tele. Bár egyidejüleg kezdtem szedni a Forcapil tablettát (haj&köröm). Azt is itt olvastam.
A kettő együtt hihetetlen pouitív változast hozott röpke 1.5 hónap alatt. Folytatom tovább a kúrát.
Kívánom , hogy másoknak is így beváljon!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Kívánom , hogy másoknak is így beváljon!!

dio14

2018. november 15.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. A hajhulláson semmit nem segített, viszont szép fényes lett tőle a hajam, és ennyiben ki is merült a pozitív tulajdonsága. Iszonyatosan zsírosította, és lelapította a hajamat, és még szállt is tőle, szóval totális katasztrófa volt. Megváltás volt kidobni az üres flakont. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

krisztina.bachman

2018. november 7.

sok babahajam nőtt tőle, de a hajhullást nagyon kis mértékben csökkentette, ennek ellenére én nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Ancsibaba1993

2018. október 25.

Sajnos megvettem. Kidobott pénz volt,mert se nekem,se anyukámnak semmit nem használt. Talán egy pozitívuma,hogy jobb tartása lett tőle a hajunknak,de hamarabb is zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.