Playboy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lixia168, az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

"A Playboy Endless Night fiatal és trendi női illat. Virágos és érzéki akkordjai egyedi illatkompozícióban hordják viselőjét."

Potyike11

2019. április 17.

Mult heten vasaroltam meg a tusfurdojet, sexi illat nagyon. Amikor hajszaritot kerestem a neten EMAG-on valahogy raakadtam erre a parfumre akcios aron, igy 1890ft-ba kerult a 60ml-s. (A kisebb kiszerelese is akcios volt, de csak kb 300 ft elteres volt a ketto kozott, ezert a nagyobbat valasztottam). Most kaptam meg par perce a csomagot, ilyen arhoz kepest isteni illata van. Sok olyan parfumom, ami ennel sokkal dragabb meg sem kozeliti ezt. :) Megeri megvenni. Nekem tavaszi, nyari, oszi estekre tokeletes lesz elfujkalni. Senki nem gondolna szerintem, hogy ennyibe kerult ez az illat. Vegyetek batran :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

riaraven

2019. március 17.

Imádom az illatát, tartós és igazán passzol hozzám.
Az összetevőket nem nézem, de azt szinte soha nem szoktam nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Imádom az illatát, tartós és igazán passzol hozzám.
Az összetevőket nem nézem, de azt szinte soha nem szoktam nézni.

pirospipacsocska

2018. december 14.

Tökéletes,kellemes illatú parfüm.Órák múlva is érzem az illatát a ruhámon.Ez olyan igazi bulizós illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

bettina28

2018. szeptember 23.

Nagyon tetszik az illata, kifejezetten esti, bulizós extrás estére illik szerintem. Az illata elég sokáig tart, én még talán másnap is éreztem valamennyire de aznap este intenzíven éreztem. Szerintem egy bulizós parfümnek szuper és ahhoz képest nem rossz áron be lehet szerezni bizonyos akciók keretében. Az összetevők szörnyűek, de sajnos szinte minden parfümnek azok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Vendy254

2018. május 29.

Imádom :) sokáig tart és nagyon finom édes illat van. Mindig megdicsér mindenki milyen jó illatom van de ezt elmondhatom a Playboy vip-ről is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Spvirgi

2018. május 29.

Szeretem ezt a parfümöt, igaz kuponnal vettem de nem bántam meg és teljes áron is meg venném!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

judit14krem

2018. május 10.

Meglepően jó. Én is akciósan szereztem be, és nagyon szeretem, olyan mindennapra elfújkálós parfüm. Édeskés, de mégsem émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Mariann1807

2018. március 9.

Akciósan vettem 1700 forintért, de még azt is megbántam. Magával az illattal semmi gond nincs kellemes, nőcis. De nekem személy szerint nem tart semeddig. Csak az illat miatt adok rá két pontot...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

natasha

2018. március 3.

Jó kis nőies illat,olcsó volt,elfújkálom mivel rajtam abszolut nem tart semedig se. De tényleg,bosszantó,hogy pár perc után tovatűnik. Ezért én csak 2 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Nixa

2018. február 16.

Úú tényleg nagyon jó illata van! Valóban hasonlít valamelyik márkásabb parfümre, bár én személy szerint nem tudnám megmondani, melyikre. Eddig még csak boltban szagoltam, de biztos, hogy venni fogok, ha elfogy a megkezdett 5 üveg parfümöm! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol