Playboy

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Playboy # Generation parfüm illatával.

Nemtudoommm

2021. szeptember 30.

A második kedvencem a márka tusfurdoi kozul..generation.. maybe kicsit generic a cseresznyes cukorka illat dehat na..személy szerint én szeretem az édes illatokat és a tusfurdoimet is megválogatom, nagyon bevalt nem szárít jól habzik. Most tűnt fel hogy szinte csak ezeket veszem /illetve dove tusikat fele fele arányban...szerintem erről nem fogok leszokni😅😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Sziszikee58

2018. november 21.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nagyon jó és tartós az illata:) Megéri kipróbálni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

csemezb

2017. augusztus 6.

2 éve kaptam a barátnőmtől karácsonyra, most van félig a tubus. Ez már magában elég árulkodó, akkor elkezdtem használni, húúú nagyon nem volt jó. Félre is tettem. A héten viszont fesztiválra mentem és elvittem magammal, nagyon jól esett vele tusolni. Az áráról nem tudok nyilatkozni, de az előttem íróknál láttam 8-900 forint, szerintem sok. Az illatát szeretem, de amúgy semmi extra. Három csillag lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Horvathangelika1

2016. december 23.

én 600 ft ért vettem egy Prímában, ami érdekes mert Rossmannban 800-900ért láttam. Az illata nagyon tetszik, a színe, az állaga is. A bőrömön is segített, hidratálta. Viszont az illata kb félróráig érződött, amit kevéslek mert a Palmolive tusimat ha este használtam reggel is éreztem egy picit:( ezért csak 4csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Kingucii

2016. augusztus 12.

Nagyon fincsi illata van, ami a bőrön is sokáig érződik.( Legalább is rajtam tuti.)
Én kb 400Ft-t vásárolom, nem tudom mennyi hipermárketekben, drogériákban.
Jó habzású tusi, szépen tisztít,nem szárít.
5/5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Én kb 400Ft-t vásárolom, nem tudom mennyi hipermárketekben, drogériákban.
Jó habzású tusi, szépen tisztít,nem szárít.
5/5!

nicolebunny

2016. május 13.

Nagyon szeretem, barátomnak is ez a kedvence rajtam (használok még emellett kb. 10-15 tusit felváltva), ha ezt használom, mindig megjegyzi, milyen jó illatom van :) A bőröm puha lesz a használata után. Akciósan szoktam venni, mert a teljes árát sokallom picit, emiatt mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

trisztan

2016. március 16.

Különösebben nem fogott meg... Az állaga ok, illat ízlés dolga, de ár/érték arányban nem egy dobogós darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 16.

lilibianka

2015. december 6.

Nagyon kellemes az illata, nekem tartós is! Csomagban jutottam hozzá, a testpermettel együtt, úgy megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Zsanett01

2015. november 29.

Az illata nem rossz,de nem is a kedvencem.Folyékony szappan helyett elhasználtuk kézmosónak.Drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

MissTeryo

2015. november 25.

Az ára miatt négy csillag, az illata elég intenzív, kicsit cukorkás, nekem tetszik, viszont fürdés után sajna gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)