Playboy

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 400 Ft

Ár: 4 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Petrus96

2019. január 11.

Egy az egyben LANCÔME HYPNOSE! Most rendeltem az akciosillat.hu oldalról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Egy az egyben LANCÔME HYPNOSE! Most rendeltem az akciosillat.hu oldalról.

lohnerniki15

2018. november 16.

A kedvenc parfümöm volt, sajnos már sehol nem találok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

A kedvenc parfümöm volt, sajnos már sehol nem találok belőle.

Ninny

2018. május 29.

Imádom! Sajnos már nem találom sehol...de nekem ez volt az IGAZI :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Imádom! Sajnos már nem találom sehol...de nekem ez volt az IGAZI :)

unicornlady

2018. április 19.

Kedves Play it Rock rajongók! :) Csatlakozom néhány előttem szólóhoz...nekem ez A TÖKÉLETES nagybetűs parfüm,az illat ami én vagyok...amit fújok ha tél van ha nyár,ha randi,ha esküvő,ha szürke hétköznap...Tudom ezzel mindenféle parfümmániás összes általános írott,és íratlan szabályát felrúgom,de ez egyszerűen egy csoda illat!
Már a 7. éve használom,voltam én ebben "dög"-szívtelen csábító,aki élvezte,hogy minden pasi az illata után fordul :D,összetört szívű romantikus kislány,majd évekkel később,dolgozó nő,most feleség...és akármennyit változtam,ő hű maradt,és kísér azóta is.
Az illat rajtam elég édes,de egyáltalán nem az "olcsó playboy" hatást hozza. A vanília,a pacsuli-de csak finoman,a narancsvirág és az alma friss édessége kifújás után,mennyei! Rengetegen megkérdezték már tőlem mikor viseltem,hogy mégis milyen illat ez,mert valami fantasztikus?!
Igazi mágnes,és nem csak a férfiak figyelmét kelti fel,nagyon sok bókot kaptam nőktől is .Én már nem tudom elfogulatlanul jellemezni,egyszerűen a részemmé vált. :) Szeretem.
A gond,hogy valóban nem igazán lehet fellelni,mígnem...mit hoz a sors:D Rokonkislány összejött egy müncheni fiúval,és emlékezett rá,hogy ezt az illatot használom. Cuki volt,és mutatott egy webshopot,ahol nagyon kedvezményesen rendelhető,a piroskupakos nyuszifüles EDT verzió! El sem akartam hinni...:")
Egyetlen bibi,hogy nem szállítanak ki M.O-i címre,de mivel ő sűrűn utazik hazahozta nekem :$
Tervezem betankolni belőle amíg lehet :)
Nem 5 csillagot adnék,hanem vagy 100-at! ***********<3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Tervezem betankolni belőle amíg lehet :)
Nem 5 csillagot adnék,hanem vagy 100-at! ***********<3

riaraven

2018. január 19.

Imádom az illatát, és nagyon sajnálom, hogy szinte sehol nem találom. A többi valahogy nem nyerte el a tetszésemet, de ebbe rögtön beleestem a drogériában az első fújás után. Szívesen újravenném, ha lenne hol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

krisztina-g

2018. január 12.

Vagány az illata, de sajnos kevés helyen lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Vagány az illata, de sajnos kevés helyen lehet kapni.

kingusj

2017. december 2.

na eeez a parfüm, ami totál ellentéte a Play it sexy elnevezésű ikrének, de imádom! Bohém, és vagány csajos illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Genever

2017. november 3.

Kellemes illatú és úgy vettem észre hogy elég tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Kellemes illatú és úgy vettem észre hogy elég tartós is

VLillus

2017. szeptember 27.

Mire a kedvenc illatom lett már nem lehetett sehol kapni.
Különleges illata van nem tudnám jellemezni. Online még lehet rendelni néhány helyről.
Inkább 14-16-os korosztály mert nem az az igazi nőies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Mire a kedvenc illatom lett már nem lehetett sehol kapni.
Inkább 14-16-os korosztály mert nem az az igazi nőies illat.

Fruzsi

2017. május 27.

Nagyon szerettem ezt az illatot, jó pár üveggel elhasználtam belőle. Vagány, de mégis nőies. Kár, hogy már nem lehet kapni. A párom online vásárolt még belőle pár hónapja külföldről. Tartós is, ami ebben az árkategóriában egy edt-től szokatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol