Playboy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Az érzéki mégis kifinomult illat először a grapfruit és mandarin aromájával hódít meg, amelyet remekül kiegészít egy csipet piros bors. Az illat szíveként megjelenő jázmin tea, az osmanthus és édesgyökér aromája adja az egzotikus hatást. A gazdag, szenvedélyes alapillatot a vanília, a pacsuli, a szantálfa és a tonka bab gazdagítja.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: vikic
Állapot: Parszor használt , Helyszín: Győr , fizetés: --
Ár: 1000 Ft, csere is érdekel + postaköltség , Eladó: Macska27
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után posta vagy foxi, Szolnokon személyes átvétel

Nikolett25011

2021. november 21.

Ez a tipikus regi falusi disco szag. Nagyon izlestelen. Ok, hogy rohangalos illatnak veszi az ember de ez????
Bocsanat, ha valaki szereti de az en orromnak ez a rettenet kategoria! Olcso parfumpk kozott is van ami igenyes hatast kelt. Na, ez nem az! Itteni velemenyek alapjan vettem amugy. Dehogy ennyire mas izlesunk legyen...... 1*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

Viktoria_fks

2021. november 16.

Azért adok neki 3 pontot, mert az illata tényleg mesés, inkább édes, de tartóssága abszolút nincs.
Kifújkáltam magamon, de soha nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Kifújkáltam magamon, de soha nem vettem újra.

Kriszti_02

2021. november 15.

Nagyon szeretem az illatát, mindig van itthon belőle. Nem a legtartósabb, de ár-érték arányban tökéletes szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

Zsankaa

2021. február 16.

Karácsonyra kaptam, elhasználtam, de magamtól nem vennék. Teljesen átlagos illat, ráadásul nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Bellana

2020. október 18.

Gimis éveim alatt csak ezt használtam, nagyon imádtam, kellemes, lágy illata volt, nem túl erős, de mégis elég tartós volt számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Gabriella111111

2020. július 19.

Én pont az édeskés illatok megszállottja vagyok, és ha egy kicsit komolyabbra van szükségem előveszem ezt, ebből mindig van itthon. Nagyon szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Effi

2020. április 22.

Kellemes, hétköznapi, semmi extra illat.
Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, nekem hiányzik belőle valami plusz, egy kis játékosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Kellemes, hétköznapi, semmi extra illat.

Audry1

2019. szeptember 17.

Gyerekkori illatom :) Én nagyon szerettem, akár mostani fejjel is használnám, bár a tartóssága ennek sem volt az igazi, hamar el is fogyott volna, ha mellette nincs még 5 másik, amiket felváltva használni tudok. Elég könnyed illat, de annyira nem mondanám különlegesnek. Az üvegcse kialakítása nem rossz, kisebb helyen is elfért. Összességében 4 csillagra értékelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Lina0325

2019. szeptember 10.

Nagyon szeretem az illatát, édes és jellegzetes. Több órán keresztül érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nagyon szeretem az illatát, édes és jellegzetes. Több órán keresztül érezhető.

plinda

2019. július 15.

A legelső parfümöm volt, sokáig ezt használtam, de utána valami komolyabb illatot szerettem volna. Nem túl jellegzetes, átlagos de kedves kis illat. Tartóssága nem ér fel a nagyokhoz, de ezért az árért ne is várjunk egy egész napos illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.