Best of Beauty 2019

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Az érzéki mégis kifinomult illat először a grapfruit és mandarin aromájával hódít meg, amelyet remekül kiegészít egy csipet piros bors. Az illat szíveként megjelenő jázmin tea, az osmanthus és édesgyökér aromája adja az egzotikus hatást. A gazdag, szenvedélyes alapillatot a vanília, a pacsuli, a szantálfa és a tonka bab gazdagítja.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: mmartina97
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Playboy Play It Sexy EDT 60ml-ből 55ml van benne
Ár: 1300Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: használt, 55ml, néhány fújás hiánnyal, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
plinda

2019. július 15.

A legelső parfümöm volt, sokáig ezt használtam, de utána valami komolyabb illatot szerettem volna. Nem túl jellegzetes, átlagos de kedves kis illat. Tartóssága nem ér fel a nagyokhoz, de ezért az árért ne is várjunk egy egész napos illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

HDorina

2019. március 26.

Édes illatú. Kicsit émelyítő már. Árához képest tartós, de azért 3 óra múlva ezt sem érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Lilu003

2019. március 7.

Ajándékba kaptam, és annak ellenére, hogy nem lett nagy kedvenc, mégis többször újravettem. Nem túl édes, gyümölcsös-virágos kis parfüm. Nem igazán kiemelkedő, de kellemes komfort illat. Rohanós hétköznapokra ideális viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

PatriciaF

2019. február 17.

Tinikorom kedvenc parfümje volt. :) Az egész család tudta, hogy ezt a parfümöt biztos el fogom használni és nagyon fogom szeretni, ezért álatlában mindig el voltam látva belőle legalább egy évig. :D Nagyon szerettem az illatát, de már jó ideje nem használom, az oka egyszerűen annyi, hogy váltani szerettem volna egy nőiesebb illatra. Első fújásra száradás előtt eléggé furcsa lehet az illata, de ha ügyesen használjuk, keveset fújva több felületre, száradás után kellemes illatot érhetünk el vele, és így egészen tartós is. A deo változata talán még kellemesebb is egy kicsit, nem túj tömény de a hatás hosszan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

mokushka

2019. február 13.

Ajándékba kaptam, és kizárólag ez az egyetlen oka, amiért nem dobtam ki, mert utána rettenet bűntudatom lenne, szóval most alig várom, hogy elhasználjam. Számomra nagyon kellemetlen illata van, ami minden szempontból az "olcsó" benyomást kelti, mintha egy kínaiban vásárolt "parfüm" lenne. Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani egy magasabb kategóriás parfümmel, de ebben az árkategóriában is vannak olyanok, amik kifejezetten kellemes illatúak. Nekem ez minden, csak az nem. A neve alapján pedig főleg nem erre az én orromnak szúrós illatra számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Sundiboszi

2019. február 1.

2500 ft-ért hoztam el, ennyiért igazán megéri, kifújáskor nagyon tetszik, de sajnos leszáradáskor már nem marad más csak a fűszeresség ami viszont zavar... Ettől függetlenül el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

szabofannika0215

2018. december 15.

Ajándékba kaptam és imádom!! Első parfüm amit tényleg használok, az illata nem szédítő de nagyon kellemes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Dorci19

2018. augusztus 3.

Nagy csalódás számomra. Amit kifújom rá 10 percre már nem érzem az illatát. Hamar el fogom használni de nem fogom újravenni az biztos. Már bánom hogy nem a Vip-t választottam, abban még nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Susie0011

2018. május 21.

Én szeretem, nem olyan tartós, épp annyira mint az árából gondoltam.
Szerintem megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Én szeretem, nem olyan tartós, épp annyira mint az árából gondoltam.
Szerintem megéri :)

Kinguska09

2018. május 9.

Jó kis csajos parfum mindig van a taskamba (sajnos dohanyzom igy ezzel kompenzalom ) gyorsan elhasznalom de szerencsere nem veszes az ara sot sokszor van akcio belole akkor bevasarolok mindig inkabb tobbet :)
Nalam inkabb ez egy “testpermetnek” hasznalt parfum mert az illata sajnos hamar elillan meg akkor is mikor nem dohanyzom - viszont kis helyen elfer .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.