Playboy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Az érzéki mégis kifinomult illat először a grapfruit és mandarin aromájával hódít meg, amelyet remekül kiegészít egy csipet piros bors. Az illat szíveként megjelenő jázmin tea, az osmanthus és édesgyökér aromája adja az egzotikus hatást. A gazdag, szenvedélyes alapillatot a vanília, a pacsuli, a szantálfa és a tonka bab gazdagítja.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Classic

2020. július 23.

Most kifejezetten azért jelentkeztem be, hogy ezt az illatot értékeljem. Gyors leszek, mert ezer dolgom van még. Holnap nyaralni megyünk, így ma sok teendőm volt itthon, rendbe tettem a kertet (=kapáltam) a kánikulában, felmostam, csomagoltam, mostam, teregettem, vasaltam, elrendeztem a kis tacskónk nyoszolyóját, rendbe tettem a teraszt, és még öntöznöm kell. Délután kettőt fújtam magamra ebből a parfümből, majd nekiálltam ennek a sok dolgonak, persze mondanom se kell, ömlött rólam a víz. Órák múlva, mikor rogyadozva kicsit a ventilátor elé álltam, hogy kissé felfrissüljek, mennyi illat lengte be az orromat, és rájöttem, hogy ez a parfüm az. Úgyhogy nekem ez elég is...szakadt rólam a víz egész nap, és lám, ez a parfüm ilyen jól helyt állt, ennyi bizonyíték elég. Olcsó? Hadd legyen! Tucatillat? Hadd legyen! Hát ez nem egy romantikus véleményezés volt, hanem nagyon is reális, de hát ez van. Rohanok is, mert mindjárt nyolc óra és még magamra is kell fordítanom egy kis időt. Szép estét mindenkinek!

Ui.: Jaj, majdnem elfelejtettem, hogy ezt a parfümöt csomagoltam be a nyaralásra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 23.

Gabriella111111

2020. július 19.

Én pont az édeskés illatok megszállottja vagyok, és ha egy kicsit komolyabbra van szükségem előveszem ezt, ebből mindig van itthon. Nagyon szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Effi

2020. április 22.

Kellemes, hétköznapi, semmi extra illat.
Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, nekem hiányzik belőle valami plusz, egy kis játékosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Kellemes, hétköznapi, semmi extra illat.

ImolaV15

2019. szeptember 29.

Nekem ez a mostani illatom. :) Mindenki dícséri, hogy milyen finom édeskés, púderes illatot hozok magammal. Nem tömény édes, hanem csak olyan visszafogottan, pont amennyire én szeretem. Rajtam sokáig meg is marad, a reggeli fújásokat még az esti zuhany alatt is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Audry1

2019. szeptember 17.

Gyerekkori illatom :) Én nagyon szerettem, akár mostani fejjel is használnám, bár a tartóssága ennek sem volt az igazi, hamar el is fogyott volna, ha mellette nincs még 5 másik, amiket felváltva használni tudok. Elég könnyed illat, de annyira nem mondanám különlegesnek. Az üvegcse kialakítása nem rossz, kisebb helyen is elfért. Összességében 4 csillagra értékelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Lina0325

2019. szeptember 10.

Nagyon szeretem az illatát, édes és jellegzetes. Több órán keresztül érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nagyon szeretem az illatát, édes és jellegzetes. Több órán keresztül érezhető.

plinda

2019. július 15.

A legelső parfümöm volt, sokáig ezt használtam, de utána valami komolyabb illatot szerettem volna. Nem túl jellegzetes, átlagos de kedves kis illat. Tartóssága nem ér fel a nagyokhoz, de ezért az árért ne is várjunk egy egész napos illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

HDorina

2019. március 26.

Édes illatú. Kicsit émelyítő már. Árához képest tartós, de azért 3 óra múlva ezt sem érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

PatriciaF

2019. február 17.

Tinikorom kedvenc parfümje volt. :) Az egész család tudta, hogy ezt a parfümöt biztos el fogom használni és nagyon fogom szeretni, ezért álatlában mindig el voltam látva belőle legalább egy évig. :D Nagyon szerettem az illatát, de már jó ideje nem használom, az oka egyszerűen annyi, hogy váltani szerettem volna egy nőiesebb illatra. Első fújásra száradás előtt eléggé furcsa lehet az illata, de ha ügyesen használjuk, keveset fújva több felületre, száradás után kellemes illatot érhetünk el vele, és így egészen tartós is. A deo változata talán még kellemesebb is egy kicsit, nem túj tömény de a hatás hosszan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

mokushka

2019. február 13.

Ajándékba kaptam, és kizárólag ez az egyetlen oka, amiért nem dobtam ki, mert utána rettenet bűntudatom lenne, szóval most alig várom, hogy elhasználjam. Számomra nagyon kellemetlen illata van, ami minden szempontból az "olcsó" benyomást kelti, mintha egy kínaiban vásárolt "parfüm" lenne. Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani egy magasabb kategóriás parfümmel, de ebben az árkategóriában is vannak olyanok, amik kifejezetten kellemes illatúak. Nekem ez minden, csak az nem. A neve alapján pedig főleg nem erre az én orromnak szúrós illatra számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.