Playboy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Az érzéki mégis kifinomult illat először a grapfruit és mandarin aromájával hódít meg, amelyet remekül kiegészít egy csipet piros bors. Az illat szíveként megjelenő jázmin tea, az osmanthus és édesgyökér aromája adja az egzotikus hatást. A gazdag, szenvedélyes alapillatot a vanília, a pacsuli, a szantálfa és a tonka bab gazdagítja.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2000 , Eladó: Renicske
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Veszprém , fizetés: Bárhogy

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kalmaniki

2023. december 12.

Tinikoromban sokáig használtam, szerettem, ma már nem hiszem, hogy tetszene. Akkor nőies, púderes illat volt, amit tartósan éreztem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 12.

rbvrs

2023. december 12.

aki az édes illatot szereti, annak ajánlom, ruhán tartós, de bőrön nem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 12.

aki az édes illatot szereti, annak ajánlom, ruhán tartós, de bőrön nem

duchess_g

2023. április 2.

Tini koromban immel-ammal hasznaltam, de mar akkor se tetszett. Nagyon kozonseges, budos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 2.

Virag93

2023. március 7.

Szerintem a legjobb Playboy illat. Púderes(de nem száraz)-pacsulis, én kifejezetten szeretem (bár most kicsit háttérbe szorult). Én gyakorlatilag egész évben szoktam használni. Már több üveggel is elfogyott belőle. Olyan nagy bókokat nem kaptam rá, de szerintem egyáltalán nem ciki vagy gagyi és zavarni sem fogjuk vele a környezetünket. Hétköznapra kiváló( de én alkalmakra is gyakran használtam.)
Idén döbbentem rá, hogy micsoda tartóssággal rendelkezik (gyapjúpulóveren elképesztő, akár 12 óra múlva is intenzív)! Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 7.

explicitcherry

2022. október 25.

Szerintem nagyon jó illata van, olyan igazi nőies, picit talán erős, de szerintem nagyon jó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 25.

Jujuci

2022. október 19.

Gáz, vagy nem, én szeretem magamon ezt az illatot. Nagyon sok dicséretet bezsebeltem vele, plusz ami még nagyon tetszik, hogy tartósságra veri a több tízezres parfümöket. Valamiért az én bőröm jól kijön a Playboyos cuccokkal, a legtartósabb tusfürdőm szintén Playboyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 19.

Nikolett25011

2021. november 21.

Ez a tipikus regi falusi disco szag. Nagyon izlestelen. Ok, hogy rohangalos illatnak veszi az ember de ez????
Bocsanat, ha valaki szereti de az en orromnak ez a rettenet kategoria! Olcso parfumpk kozott is van ami igenyes hatast kelt. Na, ez nem az! Itteni velemenyek alapjan vettem amugy. Dehogy ennyire mas izlesunk legyen...... 1*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

Viktoria_fks

2021. november 16.

Azért adok neki 3 pontot, mert az illata tényleg mesés, inkább édes, de tartóssága abszolút nincs.
Kifújkáltam magamon, de soha nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Kifújkáltam magamon, de soha nem vettem újra.

Kriszti_02

2021. november 15.

Nagyon szeretem az illatát, mindig van itthon belőle. Nem a legtartósabb, de ár-érték arányban tökéletes szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

Zsankaa

2021. február 16.

Karácsonyra kaptam, elhasználtam, de magamtól nem vennék. Teljesen átlagos illat, ráadásul nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.