Best of Beauty 2019

Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2011. november 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 100 Ft

Ár: 3 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30 és 50 ml-es kiszerelésben is.
angelina69

2019. február 24.

A tesóját a Play it sexy-t kedvelem. Ezzel az illattal drogériában már nem találkoztam, ezért, mikor adódott a lehetőség, hogy kedvezően jussak hozzá, nem hagytam veszni. Sokszor fogadkoztam már, hogy illatolás nélkül nem veszek nagy kiszerelést. Hát... nem mindig jön össze. Ezt most nem bántam meg. Kellemes komfort illat. Nem zavart senkit, sem otthon, sem a melóhelyen. Nekem van némi áthallás a sexy-vel, illetve Naomi Campbell, Naomi Campbell-jével. Hogy mennyire fűszeres? Csak nagyon lágyan. Alig-alig férfias jellege is van, de ez ad neki egy kis pluszt. Aztán egy kicsit édeskés, és kicsit krémes. Nem az a femme fatale illat, de napi fújkálásra ideális. Lehet, hogy melegben is használható lenne, majd még letesztelem... Rajtam átlagos tartósság kb. 4 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Csopivezi

2017. június 6.

Sajnos már nem lehet kapni, legalábbis a boltok polcairól kivonták, több drogériában is érdeklődtem, de mindenhol ezt a választ kaptam. Utoljára karácsony előtt készletkisöpréskor csaptam le rá, bár mostanában hanyagolom (tartalékolom?) a többi parfüm-szerelem miatt. Én inkább alkalmakra/találkozókra/értekezletekre használom, hétköznapra egyrészt sajnálom, másrészt napi többször kell fújni, harmadrészt pedig valamiért nekem "előkelőbb" illat egy átlag munkanaphoz. Mikor első alkalommal vásároltam, akkor tipikus egyetemista bulizós korszakomban voltam, nos, nem hiszem, hogy ez volt a pasimágnes, bár ki tudja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Fruzsi

2017. május 27.

Kellemesen fűszeres, csajos illat. A régebbi illatok közül ez tetszett a legkevésbé, de ennyi pénzért megvettem próbálgatásra. Végül nagyon megszerettem és gyorsan el is használtam. Tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Veronika8614

2016. december 20.

Régen ez volt a kedvencem, szerintem "füstölő" illat, kellemes, szép, de nem tartós, nincsenek benne mélységek,emiatt pedig unalmassá válik. Persze nyilván ebben az árkategóriában nem is lehet elvárni csodákat, meg drágább parfümöknél is tapasztaltam már egysíkúságot pl. Victoria's Secreteknél, ár-érték arányban ez sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Damayanti

2016. december 20.

Akcióban vettem egy másik Playbpy parfümmel együtt. Végül ezt tartottam meg magamnak, a másikat pedig elajándékoztam :) Ez egy elég jó, hétköznapokra egynek kellemesen fűszeres, kicsit édes, nem szirupos, melegebb illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

MrsWolf

2016. november 25.

Ez nagyon jó illat, ez az egyedüli az összes Playboy közül, ami valamire való. Egyedi, fűszeres, szuper, olcsón. :) Régóta nem látom a Dm, Rossmann polcain....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

kozmakatka

2016. szeptember 16.

Imádom az illatát, nekem ez a legjobb az összes közül. Télen-nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Imádom az illatát, nekem ez a legjobb az összes közül. Télen-nyáron használom.

adrica

2016. május 13.

Azt hiszem, igen, ezzel passzolok. Kicsit lehetne tartósabb és erősebb? Egy kicsi valami még hiányzik belőle. De alapjáraton ez egy jó kis illat. Olyan ez mint a lufi. Fújod, fújod, már alakul, látod, hogy nagy lesz, és akkor kipukkan. Így vagyok ezzel az illattal is. Hétköznapokra ősszel-télen ok. Semmi nagy durranás, egyszerűen jó. Ez kimondottan az élettel teli, vagány, erős személyiségű lányoknak készült. Igen, ezzel azért a hétköznapokat ki lehet bírni. De hódítani nem ezzel szeretnék. Arra vannak ennél jobbak, de attól függetlenül ez árkategóriában is egy jó kis valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Jelizz

2016. január 9.

Használod ezt a krémet? Mond el róla a véleményed! Karira kaptam, nagyon csinos a külseje :)
Nagyon az illata, egy fajta "buli" parfüm, tetszik, csak sajnos NEM tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 9.

Nagyon az illata, egy fajta "buli" parfüm, tetszik, csak sajnos NEM tartós :(

Zsokaa

2015. december 25.

Kellemes illata van, de fura, hogy a dezodorjának vhogy jobb.
Közepes a tartóssága. Hétköznapokra teljesen jó illat, és akciósan pedig nagyon jó árban lehet beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Kellemes illata van, de fura, hogy a dezodorjának vhogy jobb.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.