Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2021. július 5.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 100 Ft

Ár: 3 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 30 és 50 ml-es kiszerelésben is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Marina89

2021. július 3.

Kicsit fanyar, fűszeres illat. Ha épp nem vattacukor vagy virágoskert szeretnék lenni ez a tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

botate

2020. szeptember 4.

Imádom ezt az illatot! 2016ban nagy kedvencem volt, de azóta sajnos nem árulják a drogériák polcain. Néhány hónapja notino-n még találtam belőle, gyorsan meg is rendeltem, mert egyszerűen imádom ezt az illatot. Nem túl kevés, nem túl sok, számomra telitalálat. Nem szoktam parfümöt újravásárolni, de belőle nem az első üveget vettem meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

angelina69

2020. szeptember 4.

A tesóját a Play it sexy-t kedvelem. Ezzel az illattal drogériában már nem találkoztam, ezért, mikor adódott a lehetőség, hogy kedvezően jussak hozzá, nem hagytam veszni. Sokszor fogadkoztam már, hogy illatolás nélkül nem veszek nagy kiszerelést. Hát... nem mindig jön össze. Ezt most nem bántam meg. Kellemes komfort illat. Nem zavart senkit, sem otthon, sem a melóhelyen. Nekem van némi áthallás a sexy-vel, illetve Naomi Campbell, Naomi Campbell-jével. Hogy mennyire fűszeres? Csak nagyon lágyan. Alig-alig férfias jellege is van, de ez ad neki egy kis pluszt. Aztán egy kicsit édeskés, és kicsit krémes. Nem az a femme fatale illat, de napi fújkálásra ideális. A nyári meleg nem kimondottan tett jót rajtam ennek az illatnak, inkább átmeneti időben tud kiteljesedni. Megkedveltem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Teli idoszakban az egyik kedvencem,nekem az almara hasonlit az illata.Mar tobbszor ujra vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Csopivezi

2017. június 6.

Sajnos már nem lehet kapni, legalábbis a boltok polcairól kivonták, több drogériában is érdeklődtem, de mindenhol ezt a választ kaptam. Utoljára karácsony előtt készletkisöpréskor csaptam le rá, bár mostanában hanyagolom (tartalékolom?) a többi parfüm-szerelem miatt. Én inkább alkalmakra/találkozókra/értekezletekre használom, hétköznapra egyrészt sajnálom, másrészt napi többször kell fújni, harmadrészt pedig valamiért nekem "előkelőbb" illat egy átlag munkanaphoz. Mikor első alkalommal vásároltam, akkor tipikus egyetemista bulizós korszakomban voltam, nos, nem hiszem, hogy ez volt a pasimágnes, bár ki tudja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Fruzsi

2017. május 27.

Kellemesen fűszeres, csajos illat. A régebbi illatok közül ez tetszett a legkevésbé, de ennyi pénzért megvettem próbálgatásra. Végül nagyon megszerettem és gyorsan el is használtam. Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Veronika8614

2016. december 20.

Régen ez volt a kedvencem, szerintem "füstölő" illat, kellemes, szép, de nem tartós, nincsenek benne mélységek,emiatt pedig unalmassá válik. Persze nyilván ebben az árkategóriában nem is lehet elvárni csodákat, meg drágább parfümöknél is tapasztaltam már egysíkúságot pl. Victoria's Secreteknél, ár-érték arányban ez sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Damayanti

2016. december 20.

Akcióban vettem egy másik Playbpy parfümmel együtt. Végül ezt tartottam meg magamnak, a másikat pedig elajándékoztam :) Ez egy elég jó, hétköznapokra egynek kellemesen fűszeres, kicsit édes, nem szirupos, melegebb illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

MrsWolf

2016. november 25.

Ez nagyon jó illat, ez az egyedüli az összes Playboy közül, ami valamire való. Egyedi, fűszeres, szuper, olcsón. :) Régóta nem látom a Dm, Rossmann polcain....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

kozmakatka

2016. szeptember 16.

Imádom az illatát, nekem ez a legjobb az összes közül. Télen-nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Imádom az illatát, nekem ez a legjobb az összes közül. Télen-nyáron használom.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)