Playboy

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml, 90 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

"Azoknak a fiatal hölgyeknek, akik az est Királynői szeretnének lenni. A játék elkezdődött!"

Illatkategória: virágos

Ár: 1000 , Eladó: vikic
Állapot: Parszor használt , Helyszín: Győr , fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Zsankaa

2021. február 16.

Egyik kedvenc illatom. Olcsó, könnyen beszerezhető, ruhán is megmarad fél napig, ár-érték-illat kategóriában teljesen megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Nikolett9

2020. október 7.

Egyik kedvenc illatom! Nagyon kellemes, édeskés, virágos, kicsit fűszeres illata van. Bár nem sokáig tart az illata, de amíg tart addig intenzív. Egy esti buliban mindenképp megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

melica

2020. június 5.

Nagyon kellemes illat! Nekem egy az egyben Avon Little Pink Dress.. 😁És mivel az sokunk nagy bánatára megszűnt,ez jó alternatívának bizonyul! 😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

Fannci07

2019. október 19.

Az első üveget kb. 2016-ban vettem a glamour napokon, mert volt 50%-os kuponom. Ízlett az illata, nem is volt drága. Annyira megszerettem időközben, hogy a következő szezonban is vettem egy üveggel, igaz akkor már más volt a csomagolása. Majdnem minden nap ezt használom és még az első üveg alján van egy kicsi, úgyhogy elég tartós:) A nap végén is érezni az illatát 1-2 fújással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Kuro

2019. október 5.

imádom. annyira finom illata van, valamiért az éjszaka jut róla eszembe.
mikor ezt viselem, mindig magabiztosabbnak érzem magam.
a tartóssága miatt vonnék ugyan le csillagot, mert 1-2 óra után már bőrközelivé válik, de annyira megszerettem ezt az illatot, hogy nincs szívem lepontozni. ruhán egyébként abszolút lerobbanthatatlan, úgyhogy annyira mégsem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

imádom. annyira finom illata van, valamiért az éjszaka jut róla eszembe.
mikor ezt viselem, mindig magabiztosabbnak érzem magam.

Dorotii66

2019. október 5.

Olcsó, kellemes illatú parfüm. Gyorsan elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Olcsó, kellemes illatú parfüm. Gyorsan elillan az illata.

rocksolya

2019. május 16.

Nagyon tetszik az illata. Volt rá 50% kuponom, mondom megillatozom milyen, pedig nem vagyok a Playboy márka híve, mert nem az én stílusom úgymond, de nagyon beleszerettem ebbe a parfümbe. Tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Sziszilady

2019. január 9.

Az egyik legfinomabb illat, amit valaha éreztem, de borzasztó börközeli sajnos 😟

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

pirospipacsocska

2018. december 15.

Most vettem a DM-ben,50%-os kedvezménnyel.Kifújáskor elég intenzív az illata,leszáradás után már jobb egy kicsit.Nekem valamiért túl gyümölcsös az illata...Szóval teljes áron tuti nem venném meg.Az Endless Night-nak szerintem ennél jobb illata van.Tartóssága ár-érték arányban megfelelő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

hesztiii

2018. december 1.

Olvastam itt a véleményeket és furcsa, mert rajtam nagyon tartós, nap végén is érezhető az illata. Emiatt is és az illata miatt is nagyon szeretem, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.