Playboy

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml, 90 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

"Azoknak a fiatal hölgyeknek, akik az est Királynői szeretnének lenni. A játék elkezdődött!"

Illatkategória: virágos

Ár: 1500 , Eladó: Sziszilady
Állapot: 40 ml /kép , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyesen Székesfehérváron, előre utalás után foxpost.
Fannci07

2019. október 19.

Az első üveget kb. 2016-ban vettem a glamour napokon, mert volt 50%-os kuponom. Ízlett az illata, nem is volt drága. Annyira megszerettem időközben, hogy a következő szezonban is vettem egy üveggel, igaz akkor már más volt a csomagolása. Majdnem minden nap ezt használom és még az első üveg alján van egy kicsi, úgyhogy elég tartós:) A nap végén is érezni az illatát 1-2 fújással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Kuro

2019. október 5.

imádom. annyira finom illata van, valamiért az éjszaka jut róla eszembe.
mikor ezt viselem, mindig magabiztosabbnak érzem magam.
a tartóssága miatt vonnék ugyan le csillagot, mert 1-2 óra után már bőrközelivé válik, de annyira megszerettem ezt az illatot, hogy nincs szívem lepontozni. ruhán egyébként abszolút lerobbanthatatlan, úgyhogy annyira mégsem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

imádom. annyira finom illata van, valamiért az éjszaka jut róla eszembe.
mikor ezt viselem, mindig magabiztosabbnak érzem magam.

Dorotii66

2019. október 5.

Olcsó, kellemes illatú parfüm. Gyorsan elillan az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Olcsó, kellemes illatú parfüm. Gyorsan elillan az illata.

rocksolya

2019. május 16.

Nagyon tetszik az illata. Volt rá 50% kuponom, mondom megillatozom milyen, pedig nem vagyok a Playboy márka híve, mert nem az én stílusom úgymond, de nagyon beleszerettem ebbe a parfümbe. Tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Sziszilady

2019. január 9.

Az egyik legfinomabb illat, amit valaha éreztem, de borzasztó börközeli sajnos 😟

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

pirospipacsocska

2018. december 15.

Most vettem a DM-ben,50%-os kedvezménnyel.Kifújáskor elég intenzív az illata,leszáradás után már jobb egy kicsit.Nekem valamiért túl gyümölcsös az illata...Szóval teljes áron tuti nem venném meg.Az Endless Night-nak szerintem ennél jobb illata van.Tartóssága ár-érték arányban megfelelő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

hesztiii

2018. december 1.

Olvastam itt a véleményeket és furcsa, mert rajtam nagyon tartós, nap végén is érezhető az illata. Emiatt is és az illata miatt is nagyon szeretem, már többször újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

lohnerniki15

2018. november 16.

Kicsit émelyítős, de kellemes virágillatú. Nem lett a kedvencem, de nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Nittuska

2018. november 9.

Nagyon jó az illata, de sajnos tényleg nem tart sokáig. Mondjuk akciósan vettem 1600 Ft-ért :D szóval szinte ajándék volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Feame

2018. augusztus 7.

Édeskés illata van, ez tetszett meg benne és hogy nem annyira drága.
De nem tudok mást mondani, mint a többi kommentelő, nagyon gyorsan elillan az illata és magammal kell vinnem, hogy időnként újra befujjam magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Édeskés illata van, ez tetszett meg benne és hogy nem annyira drága.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol