Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Wednesday, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 100 Ft

Illatkategória: aromás-fűszeres

Fej: bergamot, alma, bors

Szív: levendula, ananász, fahéj

Alap: cédrus, pacsuli, ámbra

Ár: 3 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

baba_girl_16

2017. július 16.

Ezt a parfümöt én választottam férjemnek ajándékba, és nagyon örült neki, mert titokban már ő is kinézte magának. Mindketten nagyon szeretjük az illatát, nagyon egyedi és különleges. Alapból a Playboy illatok nagyon jók, de talán ez a legjobb közülük. Férjemnek ez a munkábajárós parfümje, de szerintem minden alkalomra tökéletes lenne. Az illata is tartósnak mondható, mert amikor hazajön munkából még akkor is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

nicolebunny

2015. november 12.

úúúúú, ez volt a nagy kedvencem páromon. :) Alapból nagyon szeretem az édes illatokat, neki is valami ilyesmit szerettem volna. Először a tusfürdőjét használta és annyira megtetszett mindkettőnknek, hogy rövidesen beszerzésre került a parfüm is belőle. Tartósnak mondanám, mert reggel befújta magát vele, még este is érződött a nyakán az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

atilis

2015. május 16.

Egy igazi sportos, friss, nyárias illat, de nem az a "tucat" illat, mindenképpen egyedinek mondanám, valahogy van benne egy kicsit elegánsabb vonal is. Minden napos használatra, vagy akár egy elegánsabb programra is ajánlanám. Nálam csillagos ötös. Az Axe, Old Spice illatoknál fényévekkel jobb, árában pedig veri a "nagy" neveket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Viky91

2014. december 21.

Páromnak vásároltam, szerintem az egyik legjobb illatú férfi playboy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 21.

Páromnak vásároltam, szerintem az egyik legjobb illatú férfi playboy.

Reni91

2013. december 23.

A barátom használja ezt, de az illata is nagyon tetszik, ezen felül sokáig lehet érezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

black_cico

2013. október 24.

Páromnak ha parfümöt veszek szinte mindig Playboyt :D szóval idén a szülinapjára bedobtam ezt az új verziót, kicsit irigykedve jegyzem meg mivel én ugyanennek a nőiét használom, h a férfi parfümjei sokkal jobb illatúak és tartósabbak is, ez nem ér!!
szerintem ez egy elég fűszeres illat, a női változat meg édes.. érdekes, na lényeg, h szerintem sexy és nagyon pasis illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Joe38

2013. augusztus 25.

Dezodorba használom már egy hete és nagyon tetszik!Igazán fűszeres illat!
Hasonló élmény nekem ,mint az Axe Anarchy...............Ezért az árért nagyot alkotott a Playboy!!!Részemről csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Dezodorba használom már egy hete és nagyon tetszik!Igazán fűszeres illat!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol