Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: kisszokebarbie, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 100 Ft

fej: bazsarózsa, nektarin, narancsvirág

szív: vanília, alma, piros bogyós gyümölcsök

alap: pézsma, szantálfa és kasmír

Ár: 3 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Playboy Vip For Her parfüm eladó
Ár: 1800 , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 1500 , Eladó: Ano
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyesen/előre utalással

TheQueen

2020. április 4.

Régebben szerettem és gyakran használtam, de szépen lassan a feledésbe merült. Aztán olcsón meg tudtam rendelni egy nagyobb kiszerelést ebből az illatból, és azt kell mondanom, hogy újra beleszerettem. Nagyon kellemes illat, és abszolút megfizethető. A mindennapokra de akár alkalmakra is tökéletes. Az övege is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Odil

2020. március 12.

Barack-flamingószínű lett a hajam, és nektarinos vagy barackos, könnyed fruskaillatra vágytam hozzá. Hozzácsaptam így szimatolatlanul ezt a kis nyuszit is egy rendelésemhez, és ó, de nem volt értelme.
Őszintén nem vártam sokat az illatjegyek alapján, csak egy szintetikus, nektarinos gumicukorillatot - és még ennyit sem kaptam.
Ez a ki semmiség a virágos-gyümölcsös illatcsalád legsemmittelenebb, 100%-ig sztereotíp összefoglalása. Konkrétan semmilyen illatjegyet nem érzek, csak azt, hogy ez egy virágos-gyümölcsös, gagyi kis izé, amit tizenkevés éves lányoknak szántak, pedig ők is jobbat érdemelnek.
Eh. :X

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Eh. :X

nitacica

2020. február 1.

Abszolút nem vagyok egy playboy párti a többi fajtáját nem is szeretem el sem tudnám képzelni magamon...ez viszont mégis tetszik. Nem tudom mi fogott meg az illatában mert van egy enyhe tucat parfüm beütése mégis amióta megvan valahogy mindig ezért nyúlok a polcomon és dicsérték is már hogy milyen jó illatom van. Szóval engem megnyert csak lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

manyana

2020. január 2.

Finom édes, picit fűszeres illatocska, amit bármikor tudok viselni. Ha nem tudom eldönteni éppen, hogy milyen illatot szeretnék magamra fújni, mindig ehhez nyúlok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Lyssa

2019. november 13.

Nagyon finom illata van, egyszerre édes és friss, könnyű. Számomra ez ilyen Jolly Joker parfüm, ilyenből mindig van nálam a polcon, hétköznapra és alkalomra is okés .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

SVivi

2019. május 30.

Nagyon szeretem! Ez a kevdenc drogériás parfümöm, ár-érték arányban nagyon megéri megvenni. Reggel 6-7 körül befújom magam és még délután is érezhető az illat. Egyedül a nyuszifüles kupak nem túl táskakompatibilis. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

magyaredina

2019. április 17.

Nem értem, hogy sikerült ez az illat ennyire jól.
Nagyon kellemes púderes, kissé citrusos illat. Bőrközelivé válik és egész sokáig elkísér, az árához képest.
Szeretem, nagyon. A Versace Yellow Diamond féle komfort illat jut róla eszembe, csak az érzés maga...a két illat nem hasonlít.
Az üvege olyan, amilyen...az ára remek. Tartósság lehetne sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nem értem, hogy sikerült ez az illat ennyire jól.
Az üvege olyan, amilyen...az ára remek. Tartósság lehetne sokkal jobb.

nikiam

2018. november 15.

16 éves korom illata .Könnyed mégis határozott, egyátalán nem tolakodó. Gyakran kell újra fújni ,ruhán kicsit jobban bírja. Ezért az árért viszont nagyon megéri ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Erika80

2018. október 15.

Finom, nagyon csajos kis illat, táskában is simán elfér.Tartóssága közepes rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Yummy

2018. május 29.

Nőies, nagyon kellemes illat. Tipikus bedobom a táskába és amikor kell befújom magam parfüm. Olcsó, nem tartós, gyorsan fogyó. Ezért az árért okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol