PomPom

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2021. november 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arc- és sminklemosó fluidunk optimális  összetételének köszönhetően dörzsölés nélkül, egy lépésben távolítja el a sminket, a fényvédőt és a szennyeződéseket az arcbőrről. Folyékony, selymes textúráját két tápláló összetevővel, glicerinnel és szőlőmagolajjal gazdagítottuk, hogy egyszerre tisztítsa, erősítse és hidratálja bőröd védőrétegét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szofka77

2022. április 3.

Valaha volt legjobb arc ès sminklemosóm! Korábban a Magisterèt használtam, de az nem volt annyira jó mint ez, de hasonló volt minösègben. Ma vettük, ùjrafogom venni, jó közèpsürü az àllaga, azonnal egy legyintèsre le is szed mindent az arcról, ès puha arcbör lesz utána mintha belenne kenve hidratàlóval. Ezt korábban egyik sminklemosónál sem tapasztaltam. 1 csillag az ár, 1 az àllaga, 1 a minösège, 1 az összetevök, viszont -1 csillag mert szerintem nem sokàig tart a kiszerelès miatt ha mindennapi vagy pàr naponta hasznàljàk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 3.

Trixi

Korcsoport: >54
2022. március 29.

Tudom, hogy bennem van a hiba, de számomra túlságosan híg ez a lemosó. Ha kis mennyiséget teszek a korongra, nem megyek vele semmire, nagyobb mennyiségben lefolyik, kárbavész. Sokat, kb. 3-szor kell alkalmazni, ez 3 korongot jelent, mire végigérek az arcomon a tisztítással. Számomra nem elég krémes, inkább zsírosabb bőrre lehet jó. Örülök viszont, hogy nincs benne illatanyag, szépek az összetevői, nem irritál, nem szárít. Mivel nekem csak az egyik lépés a sminklemosásban (szemre mást használok, és a végén még használok egy második lemosót is), egynek megfelel. Lehetne krémesebb és testesebb állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. március 29.

Andikri

2022. március 13.

Kellemes kis arctej. Jobb, ha picit nedves vattakorongra tesszük. Reggelre bőven elég, de az esti arctisztításra kevésnek bizonyult. Ott mindenképp második lépésként egy géles (cerave) arclemosóval egészítem ki. Ettől függetlenül jár a pont 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 13.

Eple

2022. február 15.

Szuperül leoldja a sminket irritáció nélkül, nem okoz semmilyen bőrproblémát ezért bátran lehet használni érzékeny bőrre is. Lassan a flakon felénél járok ami nálam nagy szó, mert általában a legtöbb lemosó már az elején nem szokott beválni! Nem hagy zsíros érzetet és meglepően kellemes lemosni vele az olajosan fénylő, érzékeny bőröm. Remélem soha nem vonja ki a pompom ezt a kis lemosót, mert ez eddig a legjobb amit valaha használtam 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Oszaniko

2022. január 6.

A legnagyobb kedvenc az arctisztítóim között. Ahogy előttem írják, szuperul leoldja a sminket, közben pedig olyan kis puha bőrt hagy maga után, hogy néha sajnálom felvinni az arctonikot. :-) Részemről egy teljesen megérdemelt 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

kittikovacs435@gmail.com

2022. január 3.

Tökéletes sminkeltávolító, kellemes állagú, illatmentes, nem hagy zsíros érzetet maga után. Határozottan újravevős termék. Szuper, mint az összes PomPom termék!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 3.

Szonja2402

2021. december 1.

Ez a legjobb arctisztító, amit eddig próbáltam. Tiszta, friss lesz az arcbőröm tőle és tényleg100%-ban eltávolítja a sminket, még a vízálló szempillafestékemet is. Egyelőre a webáruházból rendelem, de remélem, hamarosan a dm-ben is meg tudom majd venni. Ajánlom mindenkinek, aki egy profi folyékony arclemosót keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid