PostQuam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az innovatív formulájának köszönhetően, mely 7 természetes aktív összetevőt egyesít, gyorsan és jelentősen eltünteti a ráncokat. Azonnal kitágítja az arc, nyak, vagy dekoltázs bőrt és egy fiatalossá varázsolja. A szérum serkenti a fiziológia működését a bőrcelláknak, regenerálja azt belülről, természetes módon. A kezelés láthatóan hatásos már az első használat után. Érett bőrre ajánlott, a ráncok megszüntetésére és megelőzésére.

juditkaa70

2015. november 29.

Inkább 45 év felett ajánlom! Egy igazi "bomba" az arcbőrnek! De....csodákat művelt a szám melletti mélyebb barázdámmal. Én a kozmetikusomnál először egy mélyebb radírozás befejezése utána ultrahangosan vitte az arcbőrömbe. Na a látvány ami ezután következett,felülmúlhatatlan! De,mivel nagyon szeretem a márkás kozmetikumokat így ha meglátok olyat ami felkeltette az érdeklődésemet lecsapok rá,de ízibe! :) Jól tettem! Csajok, ha rátaláltok csapjatok le rá ti is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Glucose, Propylene Glycol, Amniotic Fluid, Hydrolyzed Soy Protein, Hyaluronic Acid, Phospholipids

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Squalane eo 1 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.