Primark

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 4,5 ml + 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Primark)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mirabylia, Módosítva: 2019. július 22.

Kiszerelés:   2 x 4,5 ml + 1 g
Lelőhely:   külföld (Primark)
Kategória:   Sminkek szájra

2 matt hatású, tartós folyékony rúzst és egy színben passzoló ajakkontúr ceruzát tartalmazó szett.

Mirabylia

2019. július 19.

Kaptam, kipróbáltam, de sajnos a szín az é tónusaimhoz nagyon nem megfelelő. Az illata szerintem kellemes, az állaga kellemes meglepetés volt. Valóban matt, de nem éreztem túl sűrűnek és ragacsosnak, ahogyan más matt termékeknél ez jellemző tud lenni. Mivel már ránézésre sejtettem, hogy a szín nem az igazi, így nem akartam "belemászni" a termékekbe. A ceruzáról ecsettel vettem le annyit, hogy elég legyen. Ez egy picit megnehezítette a felvitelt, de jó lett így is! A két szájkence könnyű krémes textúrával bír. Ecsettel és ujjbeggyel vittem fel és oszlattam el. Nagyon könnyű dolgozni vele. Pár percig remekül alakítható. Aztán szépen lassan "megszikkadt". Nyilván szárazabb érzetű, mint egy sima ajakrúzs, de egyáltalán nem volt túl fullasztó, ragacsosan száraz érzetű. Érintésre és óvatos "maszatolásra" nem igazán kenődik. Hagyott nyomot az ujjamon, de nem mázolódott szét. Nem atombiztos, de tartósnak tűnik. Csak kb 1órát volt rajtam, így hosszútávú tartósságáról nem tudok nyilatkozni. Az ivást jól bírta, a poháron nem sok nyomot hagyott. A kopása nem volt feltűnő.
Igazán sajnálom, hogy nem jó nekem ez a szín, mert amúgy szívesen használnám, hiszen jónak tűnik!
Sajnos pontosan nem tudom az árát, de elég olcsó kategória, így ár/érték arányban szerintem jó kis holmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Octyldodecanol
Emolliensek: Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Octyldodecanol, Isododecane, Synthetic Wax, Caprylic / Capric Triglyceride, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Isododecane
Emulgeálószerek: Glycol Montanate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, Iron Oxides, Red 30 / CI 73360, Red 27 / CI 45410, Red 21 / CI 45380, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag